Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če bi bila jaz Tina Maze, po vsem tem ne bi hotela nastopiti

Če bi bila jaz Tina Maze, po vsem tem ne bi hotela nastopiti

Mislim res, kaj si eni mislijo, da lahko kadarkoli pridejo iz penzije in jih bo čakala najboljša štartna pred aktualnimi vodilnimi v SP ali kaj?

Pa dobro, a ni ta ženska že zdavnaj nehala smučati? Koliko časa se pa še misli poslavljati? Dokler bo še kaj upanja na kakšen evro iz tega štosa?? Meni se zdi že malo patetično vse skupaj.

da zelo razumeš point njenega nastopa….noottt:-)

tvoje mlatenje prazne slame bi prišlo v poštev edino v primeru če je nekdo bil šampion in z leti tonil in tonil dokler ni izpadel iz 30erice in bi se želel vrniti po letu in pol in želel nastopiti v prvi jakostni skupini

samo takrat..:-)

za raznorazne častne nazive že kdaj slišal/a? in s tem pripadajoče posebne pravice?

naj uganem..volilka komunistov?

Želim si in upam, da si ne bo premislila.
Veliko je bilo pijavk, ki so se napajale z denarjem, ki ga je ona “pripeljala” in še so.
Naj ne govori Tona kaj in kao.
A je že pozabil na Titovo 131 oziroma po novem na Dunajsko 103.
Tam so mu kupili stanovanje s preko 80 m2. Pa Bojči iz Tržiča je imel enako stanovanje v prav istem blokcu.

Tona, Tona – pokidati bo treba pri sebi.

naj uganem..volilka komunistov?[/quote]
Aha, ti pa volilec velikega maga Ivan Nori(škega)? A tko to gre? In ja, res je, Tinca in njen priležnik nas že dve leti nategujeta s koncem kariere. In enkrat mora bit konec. Njeni feni pa plačajte njeno smučanje, kakor znate in veste. Naj naredi posebnega pujsa ob štartu, pa tja mečite svoje novce za njene zahteve. Moj denar pa namenjam SZS in ne izsiljevalskemu italjanu! Konec !


takole čez palec lahko nastopi samo kot predtekmovalka ali pa kot posebna gostja v pavzi.[/quote]

Še vedno se je sposobna uvrstiti med 15 najboljših – da ne rečem še višje.
Je dobro natrenirana, ima tudi motiv. To pa je veliko za takšno tekmo.
Zagotovo je lahko ena izmed najboljših Slovenk na Lisički, če ne celo najboljša.

ČE BI BILA JAZ TINA, NA TEKMO NE BI ŠLA. ZADNJE STVARI SO SZS UŠLE KREPKO IZ ROK.
NAJ SE NE OPRAVIČUJEJO ZA LAPSUS, VSE SKUPAJ JE BILO SKRBNO PREMIŠLJENO IN NAČRTNO STORJENO, DA BI SE JA ČIMVEČJI DEL JAVNOSTI OBRNIL PROSTI NJEJ.

NI KAJ, NA SZS SO VELIKI PRASCI IN PIJAVKE -LAČNI PSI, SMUČARJI PA SO MOLZNE KRAVE – ENI BOLJ ENI MANJ. DOKLER IMAJO MLEKO JE O.K, KO PA SE VIME OSUŠI, PA KRAVE NE RABIJO VEČ.

…ČE IMA KATEREGA SPODAJ, KI GA IMA NAVZGOR OBRNJENEGA.

HA, HA sem in tja kakšen slučajen preblisk z veliko hvale.

Ha ha ha ha ha ha ha, pa še dolgo ne bo nič drugega kot hah ha ha ha ha ha ha ha

Smučarke Tininega kova verjetno ne bomo več imeli.

Malo premalo poznamo zakulisje na SZS. Tam je par mandeljcov, ki imajo vse v svojih rokah.

Vsi smučarji in smučarke so gladiatorji, ki se borijo predvsem za njih /materialno gledano/.
Oni pokasirajo keš, ki ga v zvezo pripeljejo smučarji in smučarke.
Na SZS pa so funkcionarji, ki imajo velike žepe in še večje oči.


Malo premalo poznamo zakulisje na SZS. Tam je par mandeljcov, ki imajo vse v svojih rokah.
Vsi smučarji in smučarke so gladiatorji, ki se borijo predvsem za njih /materialno gledano/.
Oni pokasirajo keš, ki ga v zvezo pripeljejo smučarji in smučarke.Na SZS pa so funkcionarji, ki imajo velike žepe in še večje oči.[/quote]

Pa dejte že enkrat ljudje, povedat, kateri funkcionarji se okoriščajo?
Če vse veste napišite!
Če imate zamere do njih, potem jih pač ovadite, da kradejo, ležejo in mogoče imajo celo uši.
Drugače pa enkrat zaprite lažnjiva usta, s katerih lahko anonimno osirate vse in vsakega.
Zakaj se pa skakalci ne pritožujejo, zakaj se pa nordijci ne obnašajo na način “kao” kraljice Tine. Dirkalna kobila nič drugega! Kaj je že rekel njen: Če ne bo štartala med prvih 15 ji ne bom dovolil nastopa!

A je Janez Kocijančič že dal navodila kako ravnati?

Saj je odlična smučarka ampak ni pa bog da bi se ji vsi klanjal. Zakaj sploh bi nastopila če je itak hotela nehat. Ne ve kaj hoče? Ja tipično za večino žensk…

🙂 🙂

…ČE IMA KATEREGA SPODAJ, KI GA IMA NAVZGOR OBRNJENEGA.

HA, HA sem in tja kakšen slučajen preblisk z veliko hvale.

Ha ha ha ha ha ha ha, pa še dolgo ne bo nič drugega kot hah ha ha ha ha ha ha ha

Smučarke Tininega kova verjetno ne bomo več imeli.[/quote]
No, a nisi gledal športa pri poročilih? Imamo tekmovalko, ki je zmagala tri od štirih tekem. Kdo še ima tak izkupiček od vseh smučarjev? :))
Seveda še zdaleč ni primerljivo z vsemi uspehi Tine Maze, vendar ignorirat je ne moremo, Ilke. Tu je in ruši vse pred seboj. Da ne bo nesporazuma, Tini privoščim prav vse uspehe in ob vsakem sem se veselil. Veselil sem se tudi tega morebitnega nastopa na Lisici, iz katerega pa sedaj verjetno ne bo nič. Sumim, da bo morda predtekmovalka, če bo sploh tam.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ajde v penzijo, zdaj je cajt za Ilko, ki razturava.

da zelo razumeš point njenega nastopa….noottt:-)

tvoje mlatenje prazne slame bi prišlo v poštev edino v primeru če je nekdo bil šampion in z leti tonil in tonil dokler ni izpadel iz 30erice in bi se želel vrniti po letu in pol in želel nastopiti v prvi jakostni skupini

samo takrat..:-)[/quote]

Samo če bi bila polomljena, bi lahko dobila številko nazaj. Ker ni bila, ampak je v luft gledala, je pač ne dobi, zato se Messi nekaj pogaja za štartne, namest da bi šel fuzbal nazaj špilat.

Če bi si Messi pa korošica malo FIS pravilnike prebrala, tudi ne bi škodilo. Pač hočejo na suho nekaj mimo pravil. Jebat ga, ne morjo bit vsi Janica Kostelić.

Zarad men lahko v Črni rezervira en punkl in tam sfura eno poslovilno v svojih cotah, ji ni treba na Pohorje hodit, pa tistga lepotca kazat. Če že mora imet neke poslovilne.
Je pa fajn, da ima vsaj službo med plavčki in ostale stvari urejene, tako kot tisti, ki dejansko hodijo v službo delat za kar so plačani.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Ilka Ilka Ilka

Naj nardi šefica comeback, če je taka kvaliteta, se bo komot prebila v prvo jakostno. Pa se usekata s šampionko Ilko, da vidimo, katera je glavna zdaj.

Tal “še vedno med 15 – zagotovo” vpije na nas! Nehaj vpit ! Nauči se uporabljat Caps Lock!

ČE BI BILA JAZ TINA, NA TEKMO NE BI ŠLA. ZADNJE STVARI SO SZS UŠLE KREPKO IZ ROK.
NAJ SE NE OPRAVIČUJEJO ZA LAPSUS, VSE SKUPAJ JE BILO SKRBNO PREMIŠLJENO IN NAČRTNO STORJENO, DA BI SE JA ČIMVEČJI DEL JAVNOSTI OBRNIL PROSTI NJEJ.
NI KAJ, NA SZS SO VELIKI PRASCI IN PIJAVKE -LAČNI PSI, SMUČARJI PA SO MOLZNE KRAVE – ENI BOLJ ENI MANJ. DOKLER IMAJO MLEKO JE O.K, KO PA SE VIME OSUŠI, PA KRAVE NE RABIJO VEČ.[/quote]
Ah, ja, ko začnejo z odvetniki baže Ivan hoditi okrog še šprtnice, potem se pač zgodi, da nekaterim popustijo zdravila in začnejo zmerjat vse okrog sebe. Športnica, ki hoče za svojo poslovilko denar, ker je kao profesionalka in od tega živi, naj si organizira svoj lastni šov.
Do takrat pa …..

Zanimivo, kako je pričela Ilka briliirati, takoj ko je Tina zapustila prizorišče. Bravo Ilka, zelo dobra si. Pa prijetna.

Tine nihče ni vabil, da pride na to tekmo in jo razglasi za svojo poslovilno. Nihče je ni prosil, da “ugrabi” domačo tekmo za svojo zadnjo.

Organizator lahko v tem vidi priložnost za dodatni zaslužek ali pa “nebodigatreba”, ki mu bo obrnil na glavo cel vikend. Očitno gre za to drugo. Sedaj je ona prišla z zahtevami po denarju, da se bo poslovila na tekmi, katero je sama določila in je očitno nihče noče videt (od organizatorjev in SZS).

Tine nihče ni vabil, da pride na to tekmo in jo razglasi za svojo poslovilno. Nihče je ni prosil, da “ugrabi” domačo tekmo za svojo zadnjo.
://quote

Pa res, a jo je kdo povabil? Jaz se ne spomnim, no mogoče sem spregledala.

New Report

Close