Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ce bi Bozicek posteno odgovarjal na pisma

Ce bi Bozicek posteno odgovarjal na pisma

sej vem, da sem tvoja cebelica, samo beemine pa ni od nikoder … da ni kak jebozovni exe file :)))))))))))))))))

horny bee

pepi saj ga samo micken zgeckam :):))

sej je lev samo ena micken vecja muca :):)))))

cebelica, kiradavlecelevezabrke

od kdaj so pa Angele tko jebozovne :):))

al pa jim kaj “manjka” :):))))

bzz bzzz

Ma ni , vsaj da bi jaz vedela , ne .
Pravzaprav ne vem , kakega tipa je , ker je stran za prijatelje z interneta, tako , da je mozno ,da je zadeva preglomazna za tvoj predal ali pa je kaka taka datoteka , da jo ne spusti skozi zascita. Ma v glavnem so ljudje zadevo dobili ! Tako , da se nagibam k prepricanju , da je preglomazno . Zal.

ma vseeno – be(e) mine !
lisička

What about meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????? I’ll wana be your’s

zmedeni…..

Kaj pa moj predal? Sprejme ful velike fajle (fileje :))))) no sej….

Ma sej si tudi ti naš , naš :))
Sam si ne upamo več tako na glas tega okol vpit , je že hudo vroče , he , he !

z bazuko in nožem med zobmi , lisička

Vidim oziroma berem ja :)) ma kakšen problem :)) A smo al nismo…. če prpelem še tank…. ziher ne bo nobenga v’č strah 🙂 No pa lep popoldan lisička…. pa…. pa… pa… pa… pa…. a sem vse naštel 🙂 neeeeeeee, pa…. pa …. pa :X….. pa…. pa….. pa….. … no če sem koga spustil… nej mi oprosti……. Aja…pa še….. :)))) ziher najbolj izvirna novoletna čestitka do zdaj :))

Pa se le lepo mejte, ker…

Čer! Tebi ni vredno nič napisati. Sem te videla v resnici. Do gležnjev mi ne sežeš draga! Premišljuj! Ti dam malo časa…skrbi me pa za moški svet…vam niso že vsi odšli? Ostale boste same!
Pa srečnga in zdravga!
Veš, ah nič… Nisi vredna! Pozdrav naj bo:JBS!

Lara

Dober večer Jani! Veš mi je bilo vedno hudo samo zavoljo tebe! Škoda te je! Lepo, da si se vrnil! Ne bom več, obljubim! Vsaj ne tu gori! Ne odidi, please! Ženske tu gori, so naredile, kar so. Jaz nimam več besed. Spoznanje je premočno, da bi človek karkoli napisal. Ni vredno! In sedaj vem…nikoli tudi ni bilo! midva že veva…one naj pa ne izvedo nikoli! Navidezna resničnost je to…vsi niso to, kar so. Jani, ni vredno! Kar koli napišejo doma ali v službi vedno isto. Forum tale je samo za nekatere. Pišem ti na tvoj emalirani naslov. Hudo mi je, samo in izključno zavoljo tebe! Ne bom več! Obljubim! Samo zaradi tebe!
Lepo se imej in veliko lepega ti iskreno želim! To, kar sva si midva pisala, ni sposoben nihče tu gor! Vem, resnica je!
Poljubljam te! Iskreno in iz dna moje duše! Tega ne more nobena zbrisati. Tudi Primož ne!
Pa lahko noč Jani!
Poljub!

Lara

odgovarjala ………

najbrz nasa draga in vsem ljuba prijateljica spada v kategorijo ljudi, ki imajo rajsi vakuum v glavi kakor pa nic :):))

cebelica, kisetrudipostenoodgovarjati

Nisem blondinka, ha, ha, ha! A si mogoče ti? bzzzzzzzzzzzzz

Lara

ja to bi pa Vi gospa oziroma ljuba hcerka od ljube nam prijateljice vedet, ker me BOJDA poznate, kakor ste ze tu pisali :):)))))))

cebelica

Evo vic za Čebelico-neblondinko:
*Kako imenujejo blondinko z IQ 100?
*Izjeme potrjujejo pravilo!
*
*Kako blondinko najlaže zmedeš?
*V okrogli sobi ji ukažeš, da naj stopi v kot!
*
*Koliko blondink zmore pomolsti kravo?
*Enajst. Ena jo drži za vime, deset pa kravo dviguje in spušča!
*
*S kakšnim merilom merimo inteligenco blondink?
*Z aerometrom!
*
*Kaj imata skupnega blondinka in Jeti?
*Obstoj obeh je uprašljiv!
*
*Kako lahko blondinka naglo shujša?
*Odstrani si ličila!
*
*Kaj naredi blondinka zjutraj s svojo zadnjico?
*Pošlje jo v službo in spi naprej!
Pa srečna in zdravga! Jih veliko vem, želiš še?

Lara

ocitno ti to iz lastnih in zivljenjskih izkusenj?

bzz bzz

Pazi, teli so the best:
*
*A veš zakaj je najbolje, da delajo blondinke sedem dni v tednu?
*Če so v soboto in nedeljo proste, jih je treba v ponedeljek spet učiti vse *od začetka.
*
*A veš zakaj blondinke ne delajo ledenih kock?
*Ker nimajo recepta.
*
*In zakaj ne prpravljajo pudinga.
*Ker proizvajalec v vrečko ni priložil dveh kozarcev vode.

*čaki, se jim morm spomnt še! Dobiš!*
*Ma, ne no…jaz sem črnolaska, tako, kot ti! A ne?*

Lara

Zdej pa mene neki zanima…. Zakaj se vidve ne najdeta, takole nekje na enem plac… pa si skočta v glavo, lase…. pa se ne zmlatita že enkrat….. Ajd, da vidim, zakaj tega še nista naredili…. vsaka posebej….prosim, začnite sedaj…. Osoba A:

.

premraz za “valjanje v blatu” :):))

No, ja blato…. Kdo pa pravi, da v blatu?

da bl “kurbish & stylish” zgleda 😉

bzz bzzz

Jani! Imaš prav…meni je že zmanjkalo vicov…mogoče v medu? Ma, ne no napišem raje še tebi ene fletne vice. Na temo otrok, dovolj je peroksida, a prav?
*
*Janezek steguje roke proti krožniku s piškoti, ki je na sredi mize. Mati ga *opozori:
*”Janezek a nimaš jezika?”
*”Imam. Toda roke so vseeno daljše!”
*
*V veliki trgovini pride petleten deček k oddelku za informacije:
*”Če pride sem iskat kakšna visoka, blond mama svojega sina, ji povejte, *da sem na oddelku z igračami!”
*
*”Mama, mama, lestev sem prevrnil!”
*”Ne kriči mene, očetu povej!”
*”On že ve, pa mi ne more pomagati, se drži za žleb!”
*
*Fantek pride v bar in si naroči viski. Natakar ga zavrne:”Za otroke je samo *mleko!”
*Fantek začne obupano jokati.
*”Zakaj pa jokaš, saj veš, da alkohol ni za otroke?”
*”Zato, ker so mi rekli, da bom dobil velikega mačka, če bom pil viski.”

*A ni dober? Jani, kaj praviš?* Vici so boljši, kot pa valjanje po blatu. A ne?
*Čebelica, a veš ti tud kakšen vic…dej ga napiš no!*
*Vice ti še napišem, samo spomniti se moram še kakšnega. Na temo otrok *jih vem prav veliko. Očarljivi so!*
*Lep dan obema, jaz moram nekam iti.

Lara

Lara, srečn’ga pa zdrav’ga!

.

Hvala lepa Jani! Tudi tebi in tvojim zakladom! Lepo se mi imej! Pa ne zameri! Jaz sem že davno vsem odpustila. Tebi pa nimam kaj oproščati! Vse naj…naj…
lp in poljub!*

Lara

You have a mail…
*

Lara


hvala za to

New Report

Close