Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ce bi danes umrli,bi za sabo pustili…

Ce bi danes umrli,bi za sabo pustili…

Eni komaj cakate, da lahko poveste, da imate hiso in vikend, se vecje veselje pa je povedat koliko je vredno ane 🙂 in to pisem samo zarad drugega vasega komentarja, ki je zloben in totalno nepotreben…
Avtrocia je hotela samo povedat, da ni vse v denarju … fajn je za sabo pustit tudi kej drugega :)[/quote]
Sploh nisem vsega naštel, nemalo je še zlatnine, umetniških slik in starin.
Kaj drugega pa naj bi zapustil, od duhovnosti in spominov se ne da živeti in vsakega se slej kot prej pozabi, ljubček VSE JE V DENARJU pa če je tebi to všeč ali ne.[/quote]
Ko denar skopni si nula.

Eni komaj cakate, da lahko poveste, da imate hiso in vikend, se vecje veselje pa je povedat koliko je vredno ane 🙂 in to pisem samo zarad drugega vasega komentarja, ki je zloben in totalno nepotreben…
Avtrocia je hotela samo povedat, da ni vse v denarju … fajn je za sabo pustit tudi kej drugega :)[/quote]
Sploh nisem vsega naštel, nemalo je še zlatnine, umetniških slik in starin.
Kaj drugega pa naj bi zapustil, od duhovnosti in spominov se ne da živeti in vsakega se slej kot prej pozabi, ljubček VSE JE V DENARJU pa če je tebi to všeč ali ne.[/quote]

Denar je nujno potreben za prezivetje…vse pa definitivno ni v denarju 🙂 no vsaj zame ne! Zame ljudje niso vredni toliko kolikor imajo… ko umres ti denar nic ne pomaga ane. Na grob ti ljudje ne hodijo, ker si imel veliko denarja…niti se zaradi tega ne spomnijo nate.
Amlak vsak po svoje. Hocem samo reci, da ne rabite biti zaljivi in se imeti za vec vredne, ker imate lep kupcek premozenja 🙂
Jaz ga rabim toliko, da prezivim in da bom pomagala svojim otrokim, ko bodo to potrebovali. To pa niso neki bauni zneski, ker nimam potrebe po luksuznem zivljenju. So mi bolj pomembne druge stvari.

Eni komaj cakate, da lahko poveste, da imate hiso in vikend, se vecje veselje pa je povedat koliko je vredno ane 🙂 in to pisem samo zarad drugega vasega komentarja, ki je zloben in totalno nepotreben…
Avtrocia je hotela samo povedat, da ni vse v denarju … fajn je za sabo pustit tudi kej drugega :)[/quote]
Sploh nisem vsega naštel, nemalo je še zlatnine, umetniških slik in starin.
Kaj drugega pa naj bi zapustil, od duhovnosti in spominov se ne da živeti in vsakega se slej kot prej pozabi, ljubček VSE JE V DENARJU pa če je tebi to všeč ali ne.[/quote]

Nekako se te ljudje ne spominjajo zaradi premoženja, ki ga zapustiš…


Sploh nisem vsega naštel, nemalo je še zlatnine, umetniških slik in starin.
Kaj drugega pa naj bi zapustil, od duhovnosti in spominov se ne da živeti in vsakega se slej kot prej pozabi, ljubček VSE JE V DENARJU pa če je tebi to všeč ali ne.[/quote]

Denar je nujno potreben za prezivetje…vse pa definitivno ni v denarju 🙂 no vsaj zame ne! Zame ljudje niso vredni toliko kolikor imajo… ko umres ti denar nic ne pomaga ane. Na grob ti ljudje ne hodijo, ker si imel veliko denarja…niti se zaradi tega ne spomnijo nate.
Amlak vsak po svoje. Hocem samo reci, da ne rabite biti zaljivi in se imeti za vec vredne, ker imate lep kupcek premozenja 🙂
Jaz ga rabim toliko, da prezivim in da bom pomagala svojim otrokim, ko bodo to potrebovali. To pa niso neki bauni zneski, ker nimam potrebe po luksuznem zivljenju. So mi bolj pomembne druge stvari.[/quote]
Sarkazem in namerno provociranje ti je tuje 😉 koliko malo eni rabite, da začnete o duhovnosti in nekih brezveznih vrednotah, ki naj bi jih oseba zapustila po smrti, a veš kako zgleda ko te ni več: ej a se spomniš XXX ? ja se, a gremo na pir 😉

Za mano bosta ostala dva poganjka. Sin in hči. Zgleda, da bosta dobra in srečna človeka.

Podedovala bosta hišo in vikend. To pa je tudi vse.

Pustila bi 10 let starega in nepreskrbljenega otroka. Sicer bi potek šel k očetu, ampak to ni to… Sicer bi mu pustila stanovanje, ampak tako še ne bi mogel in ne znal upravljati z njim. Groza me je za otroka.

…ampak – za sabo bi pustila samo sina in moža. Vse drugo je brezpredmetno.

Zapustil bi veliko. Tri nepreskrbljene, zdrave in lepo vzgojene otroke.

Kako nimaš prjatlov, kaj pa pes in dva mačka?

Kako nimaš prjatlov, kaj pa pes in dva mačka?[/quote]

Če bo cerkven pogreb, tam ne bodo dobrodošli, hahaha.

2 otrka, 12 in 10, moža drugo ne šteje.

Na tem svetu bo ostali trenutki, ko sem ljubila.

Kako nimaš prjatlov, kaj pa pes in dva mačka?[/quote]

Če bo cerkven pogreb, tam ne bodo dobrodošli, hahaha.[/quote]

Sem ateistka, ampak na stricev cerkveni pogreb je bilo treba iti. Njegov vnuk je s sabo pripeljal svojega novega kuzka, miceno jazbecarko in jo je imel pri sebi dokler ni bil stric v jami. Nismo pa v Sloveniji. Vi ste pretogi, da bi se prilagajali strankam. Hahaha.

Kar nekaj dobrih del, za katera pa poleg mene in obdarovanca ve bolj malokdo.

Tudi sam sem ljubil, a ostal je le še lep spomin. Sedaj sem sam in iščem tisto pravo, ki čaka me nekje, a najti jaz je nikakor ne morem in sem zato žalosten vse dni. Mislim na skupno življenja in kako bi bilo, če bi bilo a potem kaj hitro padem nazaj v žalostno realnost.

Upam, da mi uspe najti sorodno dušičo, tako da bom lahko rekel, da je bila moja zapuščina nepopisljiva, saj je ravno ljubezen dar, ki bi ga morali najbolj ceniti.

Eni komaj cakate, da lahko poveste, da imate hiso in vikend, se vecje veselje pa je povedat koliko je vredno ane 🙂 in to pisem samo zarad drugega vasega komentarja, ki je zloben in totalno nepotreben…
Avtrocia je hotela samo povedat, da ni vse v denarju … fajn je za sabo pustit tudi kej drugega :)[/quote]
Sploh nisem vsega naštel, nemalo je še zlatnine, umetniških slik in starin.
Kaj drugega pa naj bi zapustil, od duhovnosti in spominov se ne da živeti in vsakega se slej kot prej pozabi, ljubček VSE JE V DENARJU pa če je tebi to všeč ali ne.[/quote]

Hja, tudi jaz imam umetniške slike in zlatnino (to je sicer podedovano) ampak hm…. ne, ne mislim tako kot ti. Niti približno ni vse v denarju. Pa si kupi zdravje, ko boš zbolel…..


Sploh nisem vsega naštel, nemalo je še zlatnine, umetniških slik in starin.
Kaj drugega pa naj bi zapustil, od duhovnosti in spominov se ne da živeti in vsakega se slej kot prej pozabi, ljubček VSE JE V DENARJU pa če je tebi to všeč ali ne.[/quote]

Hja, tudi jaz imam umetniške slike in zlatnino (to je sicer podedovano) ampak hm…. ne, ne mislim tako kot ti. Niti približno ni vse v denarju. Pa si kupi zdravje, ko boš zbolel…..[/quote]

Sam bi se znimal za nakup Vaše zlatnine, če bi jo morda bili pripravljeni prodati, zanimajo pa me predvsem naložbeni in numizmatični kovanci.

Pustila bi 4 otroke, od katerih sta 2 preskrbljena. In moža. In mislim, da veliko spominov na to kako lepo smo se imeli kot družina, pa midva kot zakonca. Nepramičnine, denar, zlato… niso vredne počenega groša v primerjavi z zgornjim.

Vedno pravim, da je človek na nek način “živ”, dokler živi v spominu tistih, ki so ostali. Kako dolgo bo to veljalo za vsakega med nami, ne more za sebe povedati nihče.

kaj koristi ves keš, če ni nikogar, ki te ima rad.

SICER PA JE TO DEPRESIVNO VPRAŠANJE. Jaz raje mislim o tem da ŽIVIM!!!!

Denar je nujno potreben za prezivetje…vse pa definitivno ni v denarju 🙂 no vsaj zame ne! Zame ljudje niso vredni toliko kolikor imajo… ko umres ti denar nic ne pomaga ane. Na grob ti ljudje ne hodijo, ker si imel veliko denarja…niti se zaradi tega ne spomnijo nate.
Amlak vsak po svoje. Hocem samo reci, da ne rabite biti zaljivi in se imeti za vec vredne, ker imate lep kupcek premozenja 🙂
Jaz ga rabim toliko, da prezivim in da bom pomagala svojim otrokim, ko bodo to potrebovali. To pa niso neki bauni zneski, ker nimam potrebe po luksuznem zivljenju. So mi bolj pomembne druge stvari.[/quote]
Sarkazem in namerno provociranje ti je tuje 😉 koliko malo eni rabite, da začnete o duhovnosti in nekih brezveznih vrednotah, ki naj bi jih oseba zapustila po smrti, a veš kako zgleda ko te ni več: ej a se spomniš XXX ? ja se, a gremo na pir ;)[/quote]

S tem si povedal o sebi vse. 🙂 tebe se vrjetno res nihce ne bo spomnu…

Če bi danes umrla, bi za sabo pustila … cel svet 😉

nič dolgov, nič kreditov, pa našparanih nekaj par desettisočk, pa eno življensko in eno rentno zavarovanje. Torej sem idealen kandidat za pospravit na oni svet 🙂

Za mano ostane žalostni mož, še bolj žalostna otroka in najbolj žalostni vnuki.

Vse vas imam rada in ne boste se me še rešili :))

New Report

Close