Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Če bi jaz želela za vsako ceno roditi po naravni poti, bi imeli dva pogreba

Če bi jaz želela za vsako ceno roditi po naravni poti, bi imeli dva pogreba

Moja želja pred vstopom v porodnišnico je bila, da jo skupaj z zdravim otrokom zapustim čim prej.
Seveda sem mislila, da bo šlo vse na lahko, na hitro… Nisem niti pomislila na EA, kaj šele na CR.
Ker se kljub temu, da sem bila že precej čez rok, da sem dobila svečke, da sem bila cel dan v porodni… ni nič konkretnega zgodilo, so me prijazno “postavili pred dejstvo”, da brez CR ne gre.

In? Bilo je hudo. Tudi po CR. Zavidala sem vsem, ki so rodile “naravno”. Resno.
Kasneje so mi povedali, da imam preozko medenico in da najbrž nikoli ne bom rodila po naravni poti.
In tudi nisem.

Se sploh ne čudim vprašanjem tu na monu potem ko rodite. Ker vidim kake avše in reve usrane ste,enega naravnega poroda niste sposobne prenest, da vas ni sram. mene je sram, da sem istega spola kot ve, otroke pa bi vam bilo treba vzet in jih vzgajat ne pa da boste iz njih naredile čustvene in telesne invalide.
Kokoši blesave.

Mine mi,ko poslušam razne doule in njihove privrženke kako je naraven porod oh in sploh. Ob njihovih izjavah,da vsaka lahko rodi naravno,če le zaupa v sebe se držim samo za glavo.Potem še pa dodajo kako porod ni boleč zato,ker one so zaupale sebi in douli. To so tudi velike zagovornice poroda na domu,brez zdravstvenega osebja.Na razne ultrazvoke,ctg-je in preglede so pa tako odklonilne,da je joj. In tudi meni se zdi,da so to ženske,ki bi rade nekaj dokazovale skozi porod.Na eni fb strani jih kar nekaj trdi kako so doživele orgazem med porodom. Smešno pa je to,da so to najbolj goreče zagovornice vsega naravnega itd…a po računalniku pa tipkajo

Nimam pojma, kakšnega spola si ti. Ženskega po mojem ne.

Rodila sem 2x oba hvala bogu z dogovorjenim carskim rezom;) naravnega poroda se ne bi sla:)

Mi smo imeli en pogreb, moje dete je umrlo med porodom, zahvalim se pa lahko le “cenjenemu” primariju porodnišnice, kjer sem rodila. On je tudi velik zagovornik naravnega poroda, tako kot moja bivša ginekologinja (ona je rodila s CR).

Tudi sama sem imela 2x CR in si niti v sanjah ne predstavljam, da bi sploh poskušala roditi. Oba v naprej načrtovana.

New Report

Close