Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Če bi lahko znova

Če bi lahko znova

Če bi bilo možno izbirati svoje partnerje še enkrat, potovati nazaj v čas, ali bi izbrali isto osebo ali ne? Iskreno.

Zagotovo. Tudi, če bi se še desetkrat rodila.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ajd609, 18.07.2024 ob 17:56

Če bi bilo možno izbirati svoje partnerje še enkrat, potovati nazaj v čas, ali bi izbrali isto osebo ali ne? Iskreno.

🤔

NE! Nikakor.

“Če čebula ne bi imela če bi bila bula.”

Samo slovenko nikoli več 😒

Pa glih slovenske ženske so prave rožice lepe , pridne ,ljubeče vse postorijo  po hiši hodijo v službo vse za doprinos k družini . Moja je taka tudi njeni sestri prave babe , ni kaj .

Ja, bi!

Ne! Če bi vse vedela, kar vem zdaj. Imam čudovitega partnerja, vendar me moja bolezen in nezmožnost imeti otroke, psihično muči. Zaradi navedenga bi bila raje sama.

Absolutno isto osebo. Skupaj pa sva že ohoho let.

Da. Da. Da. mlada sva se spoznala, on je par let starejši ampak še po več kot pol življenja vem da sem izbrala zdaleč najboljšega zase. In še enkrat bi isto. Zato ker sva midva za skupaj, sorodni duši

Kaj pa ti, Ajd609? Bi ti izbral isto?

Pipinogavicka, ne bodi  no smešna… Pri nama je situacija obratna (moška neplodnost), pa ga bi ga izbrala vedno znova in znova 🙂

Jaz ne bi. In ni lahko živeti naprej s tem spoznanjem.

ne bi izbrala istega očeta svojim otrokom, ampak ker sem otroke hotela imet je bilo pač vseeno s kom jih imam. ker pa sicer partnerje menjam redno, na cca 10 let, je vseeno koga bi imela, nobenega ne bi imela za vedno.

@Ajd609

Niti v sanjah ne. Izbiral sem povsem napačne osebe.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno931, 19.07.2024 ob 14:43

Kaj pa ti, Ajd609? Bi ti izbral isto?

Sem ženska in ne, ne bi več izbrala istega. Ampak tistega, za katerega mi sedaj srce gori. Me pa žal ni izbral v tem življenju in se moram sprijazniti s tem, kar me hoče.

Čemu?

Ne, ne bi mu dovolila, da bi si   izbral mojo maternico,  ker je tudi  na nepošten način prišel do mojih kontaktnih podatkov, preko svojeg afrenda I.S…..  Ker mu maternica Miss Slovenije  2000 Maše Merc takrat ni bila dosegljiva, za katero se je metal in iskal za svojo  drugo “Trophy Wife” ( se je poročila  s Stankom   Božičnikom, mnogo starejšim od nje potem). Ker si je moj bivši mož iskal za svojo drugo ženo  izkjučno “trophy wife” za svoj razplod, nepošteno, prikrito, izključno za njegovo karierno plezanje. Ker  maternica njegove prve  žene M.B. zanj ni bila dovolj dobra za  njegov genetski razplod, prav grdo jo je odvrgel še ne po skoraj 2eh letih zakona po tem, ko je od svojega tasta in njenega očeta  V.G.B. dobil vse, kar si je poželel za lastno plezanje in finančni dobrobit. Prasec, danes sedi danes na vodilnem stolčku ene od slovenskih bank.  Ko je prišel v zakon  z menoj , ni imel nič – dva prikrita kredita pred menoj, lepe besede na ustih  , nižjo plačo kot jaz  in polnh hrbet gnojnih  mozoljev.

 

Odgovor na objavo uporabnika
če razmislim, 24.07.2024 ob 15:26

ne bi izbrala istega očeta svojim otrokom, ampak ker sem otroke hotela imet je bilo pač vseeno s kom jih imam. ker pa sicer partnerje menjam redno, na cca 10 let, je vseeno koga bi imela, nobenega ne bi imela za vedno.

To je definicija ženske kuzle. Ni pomembno kdo jo naskoči in, ali je partner primeren za njene otroke.

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 24.07.2024 ob 16:55

Ne, ne bi mu dovolila, da bi si   izbral mojo maternico,  ker je tudi  na nepošten način prišel do mojih kontaktnih podatkov, preko svojeg afrenda I.S…..  Ker mu maternica Miss Slovenije  2000 Maše Merc takrat ni bila dosegljiva, za katero se je metal in iskal za svojo  drugo “Trophy Wife” ( se je poročila  s Stankom   Božičnikom, mnogo starejšim od nje potem). Ker si je moj bivši mož iskal za svojo drugo ženo  izkjučno “trophy wife” za svoj razplod, nepošteno, prikrito, izključno za njegovo karierno plezanje. Ker  maternica njegove prve  žene M.B. zanj ni bila dovolj dobra za  njegov genetski razplod, prav grdo jo je odvrgel še ne po skoraj 2eh letih zakona po tem, ko je od svojega tasta in njenega očeta  V.G.B. dobil vse, kar si je poželel za lastno plezanje in finančni dobrobit. Prasec, danes sedi danes na vodilnem stolčku ene od slovenskih bank.  Ko je prišel v zakon  z menoj , ni imel nič – dva prikrita kredita pred menoj, lepe besede na ustih  , nižjo plačo kot jaz  in polnh hrbet gnojnih  mozoljev.

 

In mozolji so bili dovolj da si mu podlegla;-D

Odgovor na objavo uporabnika
bivsiwd40a, 24.07.2024 ob 18:21

In mozolji so bili dovolj da si mu podlegla;-D

Ne, ljubeznivo   sem mu jih  celo izstisnila vseh 121 na plaži, predno sem, karkoli “podlegla”  🙂

Maša Merc je fukiš za popizdit. Zadnja leta bolj kot kadaroli, dober okus je mel tvoj bivši, razvila se v pravo pofukačico. No takrat, ko jo je tvoj pecal je bla kot ena navadna kmetica.

Da. Ne sramujem in ne obžalujem nobene napake v mojem življenju.  Še stokrat bi ga izbrala,čeprav sva sedaj ločena. Dokler je trajalo je bilo lepo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anon, 24.07.2024 ob 18:54

Maša Merc je fukiš za popizdit. Zadnja leta bolj kot kadaroli, dober okus je mel tvoj bivši, razvila se v pravo pofukačico. No takrat, ko jo je tvoj pecal je bla kot ena navadna kmetica.

Yeap – Maša je dobra baba za pogledat predvsem  danes, se strinjam 🙂 Kot starano vino 🙂  Ima pa  tudi dobrega šarmantnega partnerja sedaj,  fejst ginekologa ivana Žebeljana….

New Report

Close