Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Če bi lahko znova

Če bi lahko znova

Odgovor na objavo uporabnika
992299, 24.07.2024 ob 17:03

Odgovor na objavo uporabnika
če razmislim, 24.07.2024 ob 15:26

ne bi izbrala istega očeta svojim otrokom, ampak ker sem otroke hotela imet je bilo pač vseeno s kom jih imam. ker pa sicer partnerje menjam redno, na cca 10 let, je vseeno koga bi imela, nobenega ne bi imela za vedno.

To je definicija ženske kuzle. Ni pomembno kdo jo naskoči in, ali je partner primeren za njene otroke.

daj razloži mi tvoje besede zakaj točno bi naj bila jaz kuzla? ker sem si želela otroke in mi je bilo vseeno s kom jih imam, pa sem jih imela  z nekom, ki se mi je metal pod noge in sem mu, takrat premlada, nasedla? nič bat, sem jih sama vzgajala in vzgojila. se mi je pred leti zahvalil, da sem naredila odlično delo.

ali zato, ker si dopuščam pravico, da sem v vezi z nekom, s katerim mi je super, in če se to izpoje, pač končam razmerje? A to se ne sme al se samo  za žensko ne spodobi?

najboljše, da vsemu svetu lažem kako in kaj čutim in doživljam. 😘😘

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 24.07.2024 ob 16:55

Odgovor na objavo uporabnika
Ajd609, 18.07.2024 ob 17:56

Če bi bilo možno izbirati svoje partnerje še enkrat, potovati nazaj v čas, ali bi izbrali isto osebo ali ne? Iskreno.

Ne, ne bi mu dovolila, da bi si   izbral mojo maternico,  ker je tudi  na nepošten način prišel do mojih kontaktnih podatkov, preko svojeg afrenda I.S…..  Ker mu maternica Miss Slovenije  2000 Maše Merc takrat ni bila dosegljiva, za katero se je metal in iskal za svojo  drugo “Trophy Wife” ( se je poročila  s Stankom   Božičnikom, mnogo starejšim od nje potem). Ker si je moj bivši mož iskal za svojo drugo ženo  izkjučno “trophy wife” za svoj razplod, nepošteno, prikrito, izključno za njegovo karierno plezanje. Ker  maternica njegove prve  žene M.B. zanj ni bila dovolj dobra za  njegov genetski razplod, prav grdo jo je odvrgel še ne po skoraj 2eh letih zakona po tem, ko je od svojega tasta in njenega očeta  V.G.B. dobil vse, kar si je poželel za lastno plezanje in finančni dobrobit. Prasec, danes sedi danes na vodilnem stolčku ene od slovenskih bank.  Ko je prišel v zakon  z menoj , ni imel nič – dva prikrita kredita pred menoj, lepe besede na ustih  , nižjo plačo kot jaz  in polnh hrbet gnojnih  mozoljev.

 

uf Alaria, to kar pišeš, je pa kar boleče.. mož prišel nezakonito do tvojih podatkov in te vzel kot drugo opcijo, ker mu prva ni uspela.. nepošteno, prikrito, te vzel za razplod, ker tega ni opravil s prvo ženo, katero je finančno oklestil in od njene familije pobral vse, kar se je dalo.. tebi pa prikrival dva kredita..

a te lahko vprašam, kaj hudiča pa te je vleklo, da si se pustila takemu prascu in celo postala žena in material za njegov razplod? oprosti, uporabljam grde besede, ampak si podobne uporabila že sama.. kako te je lahko tako preslepil, a si se res tok zaljubila vanj, ti ni bilo nič sumljivo?

Js pa ne štekam, zakaj je Alarii pomembno, da piše o ljudeh v njenem lajfu v inicialkah in omenja uno mašo poimensko. Mislm, zakaj že?! Prva žena njenega bivšega moža je M.B., njen oče V.G.B. – pa halo, čemu in komu je to pomembno?! Ta ženska ni glih dihtih, ali?! Al pa se spet želi izpostavit in ven metat, čš, kako “pomembnega” moža je imela. Pač še en bebec, ki je prilezel na nek položaj. Velika večina na položajih je itak bebcev, dejstvo. So what?! Men se zdi, da je bolj sramota, da ga je vzela, kakor da se zdaj tu hvali, s kakim “pomembnežem” je bila. Pač velik fail, da jo je uporabil za razplod, na veliko pa lagal, prikrival in oportunistično ravnal z bližnjimi. Poden od človeka. Le zakaj je takega vzela, ko je tu gor tako rada pametna.

ne.. defenitivno bi raje imel eno šiptarko ali bosanko , te bi imel vse zastojn sedaj pa imam slovenko pa garama oba do nezavesti pa komaj pridema čez mesec.. če si pa šiptar pa ti je ravno za use in imaš več kot en fizični radnik ko dela ko živina cel mesec za tistihg 800 eurov . za info šiptarji dobijo samo socjalne in otroških dodatkov več kot 2k evrov.. kdo še pa bo delal v tej banana šiptara republijk

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno591, 24.07.2024 ob 21:00

Js pa ne štekam, zakaj je Alarii pomembno, da piše o ljudeh v njenem lajfu v inicialkah in omenja uno mašo poimensko. Mislm, zakaj že?! Prva žena njenega bivšega moža je M.B., njen oče V.G.B. – pa halo, čemu in komu je to pomembno?! Ta ženska ni glih dihtih, ali?! Al pa se spet želi izpostavit in ven metat, čš, kako “pomembnega” moža je imela. Pač še en bebec, ki je prilezel na nek položaj. Velika večina na položajih je itak bebcev, dejstvo. So what?! Men se zdi, da je bolj sramota, da ga je vzela, kakor da se zdaj tu hvali, s kakim “pomembnežem” je bila. Pač velik fail, da jo je uporabil za razplod, na veliko pa lagal, prikrival in oportunistično ravnal z bližnjimi. Poden od človeka. Le zakaj je takega vzela, ko je tu gor tako rada pametna.

Kje si ti razbral, da je imela ”pomembnega” moža? Po prebranem ji je totalni luzer naredil razplod. Pa še ona je bla nek 3rd option. Pol veš kaki podn je to

Verjetno bi. Takrat sem pač videl svet drugače, kot ga vidim sedaj. Podobno tudi odnose. Tudi zmogel bi. Ne bi pa bilo vredno ponoviti. Je življenjska lekcija, ki je zahtevala kar precej angažmaja, časa, volje in energije.

Čisto nič ne bi bilo narobe, če bi bilo vse skupaj manj intenzivno in bi do uvida prišel na manj boleč način, čeprav se povsem zavedam, da rastemo skozi bolečino in je ta neizogiben del življenja.

Je pa teko – vsaj pravijo – da življenje naloži človeku toliko, kolikor ta more prenesti in tako je bila moja pot do spoznanja zmote morda za odtenek bolj trnova, a zato nič manj potrebna, saj se za današnje stanje duha in modrost imam zahvaliti predvsem soočanju z izzivi v tem odnosu.

Malarija vsa v superlativih, poročila in razplodila pa se je z nekim hudim luzerjem. C c c, pri branju človeka in osnovah psihologije človeškega delovanja ima še danes težave, pa marsikje drugje tudi.. Ampak tiščanje glavce v pesek pa opravlja z odliko.. 🤷🤦

Bi.

Ti, hijenica zasledovalska,  marsikaj ne boš razumela nikoli kar prebereš na tem forumu . Ker si provokatrsko trolarsko AI preneumna, sploh ko štepaš svoje blodnjaške zaključke tukaj o drugih forumaših, ki si jih popolnoma zgrešeno izbereš za “svoje” žrtve z namenom tvojega maščevanja za tisto, za kar si ga “usrala” s svojim pisanjem tukaj na izvoli 🙂 Jih popolnoma napačno označiš in markiraš za svoj maščevalne natipke post festum , ker so te  drugi forumaši prizadeli tukaj , za tiusto kar si preveč osebno in prepoznavno  pisala o sebi tukaj, pa se ti je maščevalo – zatorej: ne izživljaj se na forumaših, ki niso  niti bili vpleteni v tvoje SČ intrige inpisanja, niti ti niso odgvovarjali v tvoje tukaj naštepane temce tekom zadnjih nekaj let; izživljaš se nad popolnoma napačnimi in tebi nič krivimi osebami, kot so bile  tiste, ki so te tukaj pišoče prizadele 🙂

Neumna hijenica, ki ne razume pomena inicialk 🙂 Kaj se “igraš”   v internetnem  krutem AI  komunikacijskem peskovniku torej, če mu nisi dorasla in mu nisi kos ? 🙂

 

Me poznaš osebno, da tako orkasto  zmotno bluziš ? 🙂

Je dobil tvoj muci danes že svoj posladek?

Če bi takrat vedela kar vem sedaj, zagotovo ne bi.

Če pa samo zavrtim čas nazaj, bi pa naredila enako kot zdaj, saj ne bi vedela kaj bo, mar ne? 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 25.07.2024 ob 12:56

Ti, hijenica zasledovalska,  marsikaj ne boš razumela nikoli kar prebereš na tem forumu . Ker si provokatrsko trolarsko AI preneumna, sploh ko štepaš svoje blodnjaške zaključke tukaj o drugih forumaših, ki si jih popolnoma zgrešeno izbereš za “svoje” žrtve z namenom tvojega maščevanja za tisto, za kar si ga “usrala” s svojim pisanjem tukaj na izvoli 🙂 Jih popolnoma napačno označiš in markiraš za svoj maščevalne natipke post festum , ker so te  drugi forumaši prizadeli tukaj , za tiusto kar si preveč osebno in prepoznavno  pisala o sebi tukaj, pa se ti je maščevalo – zatorej: ne izživljaj se na forumaših, ki niso  niti bili vpleteni v tvoje SČ intrige inpisanja, niti ti niso odgvovarjali v tvoje tukaj naštepane temce tekom zadnjih nekaj let; izživljaš se nad popolnoma napačnimi in tebi nič krivimi osebami, kot so bile  tiste, ki so te tukaj pišoče prizadele 🙂

Neumna hijenica, ki ne razume pomena inicialk 🙂 Kaj se “igraš”   v internetnem  krutem AI  komunikacijskem peskovniku torej, če mu nisi dorasla in mu nisi kos ? 🙂

 

Me poznaš osebno, da tako orkasto  zmotno bluziš ? 🙂

Je dobil tvoj muci danes že svoj posladek?

@Anonimno591 alias 2 registrirana vzdevka in vsaj 20+ neregistriranih anonimka vzdevkov  tukaj , zadnje 3 leta…..

Odgovor na objavo uporabnika
Anon, 24.07.2024 ob 21:07

Kje si ti razbral, da je imela ”pomembnega” moža? Po prebranem ji je totalni luzer naredil razplod. Pa še ona je bla nek 3rd option. Pol veš kaki podn je to


@Anon
:

pojma nimaš, kako bluziš   po tipično “ob piru moško debatno” po slovenceljsko s tem tvojim zadnjim natipkom o meni tukaj 🙂  Hahaha, me veseli, da vam burim domišljijo v tem AI spletnem svetu z vašim prepričanjem, da je vaš natipk “bingo”  Ne poznaš me  v reali   🙂 Poznaš samo mojo AI virtualo, šrimfi, dojemi – toliko, kot vam navržem tukaj…..  A si ti mislil, da vam bom tukaj vse dala realno  na “izvoli” s polnimi  imeni ? Hahahahhahaha, LOL. Pa nisi ti moja krvna skupina, šrimfi….  🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 25.07.2024 ob 13:29


@Anon
:

pojma nimaš, kako bluziš   po tipično “ob piru moško debatno” po slovenceljsko s tem tvojim zadnjim natipkom o meni tukaj 🙂  Hahaha, me veseli, da vam burim domišljijo v tem AI spletnem svetu z vašim prepričanjem, da je vaš natipk “bingo”  Ne poznaš me  v reali   🙂 Poznaš samo mojo AI virtualo, šrimfi, dojemi – toliko, kot vam navržem tukaj…..  A si ti mislil, da vam bom tukaj vse dala realno  na “izvoli” s polnimi  imeni ? Hahahahhahaha, LOL. Pa nisi ti moja krvna skupina, šrimfi….  🙂

Glej whatever, nisi nek scriptan bot še manj nek Ai, Vse mašine so samo learning data crawlers. Pa tudi do tebe pridem, ampak nisem kot tvoj ločenec. Cenim kar imam ostalo ne potrebujem, čeprav je so podatki sami po sebi dovolj zgovorni. Enjoy \

Odgovor na objavo uporabnika
Anon, 25.07.2024 ob 14:15

Glej whatever, nisi nek scriptan bot še manj nek Ai, Vse mašine so samo learning data crawlers. Pa tudi do tebe pridem, ampak nisem kot tvoj ločenec. Cenim kar imam ostalo ne potrebujem, čeprav je so podatki sami po sebi dovolj zgovorni. Enjoy \

 

hahahha –  do mene prideš ? Dej idiotek, binarno imaginarni luzerski po tem AI SČ čveku, plačan….

 

To ne boš življenja in doživel nikoli tako, kot sem jaz – lashko samo sanjaš, šrimfi  🙂

Kaj  se torej le zaganjaš vame tukaj, na AI umetni platformi? Šrimfi, nisi mi do kolečkov  🙂

Live and let live, šrimfi plačani SČ, da skrbiš za server 🙂

 

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 25.07.2024 ob 14:18

 

hahahha –  do mene prideš ? Dej idiotek, binarno imaginarni luzerski po tem AI SČ čveku, plačan….

 

To ne boš življenja in doživel nikoli tako, kot sem jaz – lashko samo sanjaš, šrimfi  🙂

Kaj  se torej le zaganjaš vame tukaj, na AI umetni platformi? Šrimfi, nisi mi do kolečkov  🙂

Live and let live, šrimfi plačani SČ, da skrbiš za server 🙂

 

Whatever ločenka, idiotka, tranny, šrinfa, femceln bla,bla,bla nisi mi zanima.

Odgovor na objavo uporabnika
Anon, 25.07.2024 ob 14:30

Whatever ločenka, idiotka, tranny, šrinfa, femceln bla,bla,bla nisi mi zanima.

Koji Qrac polarno viharni idiot ploskaški internetno  po riti nore žabe tukaj -tebi nočemo biti zanimivi tukaj, kaj se zaganjaš v nas. Pejd na svoje ribe, pa hčerki kupi vse potrebno za njen mažoretno twirling šport udejstvovanje – si dolžan….  🙂 Ajde,gubi se….

in ne – nisem  zato tukaj, da bi bila tebi zanimiva, idiotek psihodelični – zaverovanec v tvojo spermo, ker misliš, da je “sveti gral”:)

Jaz lahko izbiram  svoje partnerje- ti pač več kot očitno  inobupano na tvoj “contribution tukaj: ne  🙂  Tataaaaam…. 🙂

Jah, bad-boy ima pač svojo draž, a ne? :))))))))))))))))))

Vidiš, jaz sem bil do ločitve vedno stanoviten, pošten in prepričan, da so take tudi ženske.

Usodno sem se motil…

Danes vem kako te reči gredo in se mi sladko j*** za te reči pa se vedno nalepi kaka name. Če mi njena osebnost ne paše, jo vzamem za par krogov, če osebnostno ustreza, gre v temelitejšo presojo. Za enkrat je še nobena ni prestala.  … morda se najde kakšna ustrezna. 😉

Joj,  sami odštekanci …

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 25.07.2024 ob 15:34

Jah, bad-boy ima pač svojo draž, a ne? :))))))))))))))))))

Vidiš, jaz sem bil do ločitve vedno stanoviten, pošten in prepričan, da so take tudi ženske.

Usodno sem se motil…

Danes vem kako te reči gredo in se mi sladko j*** za te reči pa se vedno nalepi kaka name. Če mi njena osebnost ne paše, jo vzamem za par krogov, če osebnostno ustreza, gre v temelitejšo presojo. Za enkrat je še nobena ni prestala.  … morda se najde kakšna ustrezna. 😉

🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Marjanka, 25.07.2024 ob 16:04

Joj,  sami odštekanci …

Miki- Milane… Milan slovenski…. 🙂

Js pa ne štekam, zakaj je Alarii pomembno, da piše o ljudeh v njenem lajfu v inicialkah in omenja uno mašo poimensko. Mislm, zakaj že?! Prva žena njenega bivšega moža je M.B., njen oče V.G.B. – pa halo, čemu in komu je to pomembno?! Ta ženska ni glih dihtih, ali?! Al pa se spet želi izpostavit in ven metat, čš, kako “pomembnega” moža je imela. Pač še en bebec, ki je prilezel na nek položaj. Velika večina na položajih je itak bebcev, dejstvo. So what?! Men se zdi, da je bolj sramota, da ga je vzela, kakor da se zdaj tu hvali, s kakim “pomembnežem” je bila. Pač velik fail, da jo je uporabil za razplod, na veliko pa lagal, prikrival in oportunistično ravnal z bližnjimi. Poden od človeka. Le zakaj je takega vzela, ko je tu gor tako rada pametna.

+1!

ona je res oh in sploh (phaha, NOT!), zacoprala pa se je v nekega bebca, ki ji ničesar zares ni nudil, je lagal, manipuliral, prikrival, jo pridobil na nepošten način, pa še niti prva izbira mu ni bila, pa bivšo ženo je fajn oškodoval (kasneje najbrž tudi njo), pa le zakaj hudiča ga je vzela in se pustila takemu bebcu, da se z njim razplodi?! ona, ki je tako “pametna”… phahaha, ženska neuravnovešena!

Odgovor na objavo uporabnika
če razmislim, 24.07.2024 ob 19:47

daj razloži mi tvoje besede zakaj točno bi naj bila jaz kuzla? ker sem si želela otroke in mi je bilo vseeno s kom jih imam, pa sem jih imela  z nekom, ki se mi je metal pod noge in sem mu, takrat premlada, nasedla? nič bat, sem jih sama vzgajala in vzgojila. se mi je pred leti zahvalil, da sem naredila odlično delo.

ali zato, ker si dopuščam pravico, da sem v vezi z nekom, s katerim mi je super, in če se to izpoje, pač končam razmerje? A to se ne sme al se samo  za žensko ne spodobi?

najboljše, da vsemu svetu lažem kako in kaj čutim in doživljam. 😘😘

Zato, ker ko se odločiš za otroke, moraš postaviti njih na prvo mesto, njihove potrebe in njihivo življenje. In osnovna in največja potreba vsakega otroka je živeti v zdravi družini, ne pa z mamo, ki se že vnaprej odloči, da se bo gonila naokrog. Razumeš? Ja, včasih pač ne gre in se starša ločita. Ampak sta vsaj štartala s pravimi nameni. Če pa že od začetka izpolnjuješ zgolj lastne želje, ne glede na to, kakšno ceno te tvoje “želje” (otroci) plačajo za to, je pa to zelo sebično. Otroci niso želja in pravica, ampak ljudje, do katerih imaš dolžnost in ki imajo tudi sami pravice in želje. Si jih krasno vzgojila? Kaj pa ti veš, kaj so zaradi tvojih odločitev doživljali in kako jih je to zaznamovalo. Povedali ti niso niti takrat, ker niso znali in si niso upali in ti ne bodo danes, ker nima smisla uničevati odnosov.

Odgovor na objavo uporabnika
Wolfgang_van_der_Stille 🐺, 24.07.2024 ob 23:41

Verjetno bi. Takrat sem pač videl svet drugače, kot ga vidim sedaj. Podobno tudi odnose. Tudi zmogel bi. Ne bi pa bilo vredno ponoviti. Je življenjska lekcija, ki je zahtevala kar precej angažmaja, časa, volje in energije.

Čisto nič ne bi bilo narobe, če bi bilo vse skupaj manj intenzivno in bi do uvida prišel na manj boleč način, čeprav se povsem zavedam, da rastemo skozi bolečino in je ta neizogiben del življenja.

Je pa teko – vsaj pravijo – da življenje naloži človeku toliko, kolikor ta more prenesti in tako je bila moja pot do spoznanja zmote morda za odtenek bolj trnova, a zato nič manj potrebna, saj se za današnje stanje duha in modrost imam zahvaliti predvsem soočanju z izzivi v tem odnosu.

Niti En bik se ne bode sam. Za vajin slab odnos sta oba v isti meri kriva.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno642, 26.07.2024 ob 03:41

Niti En bik se ne bode sam. Za vajin slab odnos sta oba v isti meri kriva.

Poanta Odraščanja je točno to kar opisuješ. Misliš, da bi bilo s katero drugo drugačen rezultat. Verjetno da ne,ker bi bil vedno ti eden od igralcev. V tem odnosu si imel velike možnosti za dosego želenega cilja. Ko oba odraslega se vse umiri.

Po pisanju sodeč mislim da imaš nekaj v soli glavi in tvoja nasprotnica je bila sigurno tudi močna v razmišljanju, zato se je tudi toliko iskrilo.

New Report

Close