Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Če bi lahko znova

Če bi lahko znova

Ja, bi.

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 25.07.2024 ob 15:34

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 24.07.2024 ob 16:55

Odgovor na objavo uporabnika
Ajd609, 18.07.2024 ob 17:56

Če bi bilo možno izbirati svoje partnerje še enkrat, potovati nazaj v čas, ali bi izbrali isto osebo ali ne? Iskreno.

Ne, ne bi mu dovolila, da bi si   izbral mojo maternico,  ker je tudi  na nepošten način prišel do mojih kontaktnih podatkov, preko svojeg afrenda I.S…..  Ker mu maternica Miss Slovenije  2000 Maše Merc takrat ni bila dosegljiva, za katero se je metal in iskal za svojo  drugo “Trophy Wife” ( se je poročila  s Stankom   Božičnikom, mnogo starejšim od nje potem). Ker si je moj bivši mož iskal za svojo drugo ženo  izkjučno “trophy wife” za svoj razplod, nepošteno, prikrito, izključno za njegovo karierno plezanje. Ker  maternica njegove prve  žene M.B. zanj ni bila dovolj dobra za  njegov genetski razplod, prav grdo jo je odvrgel še ne po skoraj 2eh letih zakona po tem, ko je od svojega tasta in njenega očeta  V.G.B. dobil vse, kar si je poželel za lastno plezanje in finančni dobrobit. Prasec, danes sedi danes na vodilnem stolčku ene od slovenskih bank.  Ko je prišel v zakon  z menoj , ni imel nič – dva prikrita kredita pred menoj, lepe besede na ustih  , nižjo plačo kot jaz  in polnh hrbet gnojnih  mozoljev.

 

Jah, bad-boy ima pač svojo draž, a ne? :))))))))))))))))))

Vidiš, jaz sem bil do ločitve vedno stanoviten, pošten in prepričan, da so take tudi ženske.

Usodno sem se motil…

Danes vem kako te reči gredo in se mi sladko j*** za te reči pa se vedno nalepi kaka name. Če mi njena osebnost ne paše, jo vzamem za par krogov, če osebnostno ustreza, gre v temelitejšo presojo. Za enkrat je še nobena ni prestala.  … morda se najde kakšna ustrezna. 😉

Poštene in stanovitne? Nekatere smo, druge niso, nekatere so samo z določenimi partnerji, nekatere samo v določenem življenjskem obdobju, itd. Tako kot je pri moških.

Meni res ni jasno od kje toliko mladim moškim ideja, da smo ženske kar neka druga vrsta in izjemno drugačne od vas. Nismo, v prvi vrsti smo ljudje. Poglejte malo v lastne vrste, kakšni vse so moški do žensk, pa boste videli, kaj vse obstaja in na kaj vse lahko naletite tudi pri ženskah. Mogoče se kakšna lastnost izraža na malo drugačen način, ampak v osnovnih osebnostnih lastnostih in vzgobih si pa nismo tako zelo različni.

Odgovor na objavo uporabnika
Ti in samo ti, 26.07.2024 ob 01:17

Odgovor na objavo uporabnika
če razmislim, 24.07.2024 ob 19:47

Odgovor na objavo uporabnika
992299, 24.07.2024 ob 17:03

Odgovor na objavo uporabnika
če razmislim, 24.07.2024 ob 15:26

ne bi izbrala istega očeta svojim otrokom, ampak ker sem otroke hotela imet je bilo pač vseeno s kom jih imam. ker pa sicer partnerje menjam redno, na cca 10 let, je vseeno koga bi imela, nobenega ne bi imela za vedno.

To je definicija ženske kuzle. Ni pomembno kdo jo naskoči in, ali je partner primeren za njene otroke.

daj razloži mi tvoje besede zakaj točno bi naj bila jaz kuzla? ker sem si želela otroke in mi je bilo vseeno s kom jih imam, pa sem jih imela  z nekom, ki se mi je metal pod noge in sem mu, takrat premlada, nasedla? nič bat, sem jih sama vzgajala in vzgojila. se mi je pred leti zahvalil, da sem naredila odlično delo.

ali zato, ker si dopuščam pravico, da sem v vezi z nekom, s katerim mi je super, in če se to izpoje, pač končam razmerje? A to se ne sme al se samo  za žensko ne spodobi?

najboljše, da vsemu svetu lažem kako in kaj čutim in doživljam. 😘😘

Zato, ker ko se odločiš za otroke, moraš postaviti njih na prvo mesto, njihove potrebe in njihivo življenje. In osnovna in največja potreba vsakega otroka je živeti v zdravi družini, ne pa z mamo, ki se že vnaprej odloči, da se bo gonila naokrog. Razumeš? Ja, včasih pač ne gre in se starša ločita. Ampak sta vsaj štartala s pravimi nameni. Če pa že od začetka izpolnjuješ zgolj lastne želje, ne glede na to, kakšno ceno te tvoje “želje” (otroci) plačajo za to, je pa to zelo sebično. Otroci niso želja in pravica, ampak ljudje, do katerih imaš dolžnost in ki imajo tudi sami pravice in želje. Si jih krasno vzgojila? Kaj pa ti veš, kaj so zaradi tvojih odločitev doživljali in kako jih je to zaznamovalo. Povedali ti niso niti takrat, ker niso znali in si niso upali in ti ne bodo danes, ker nima smisla uničevati odnosov.

ti to resno? glej, če ti izhaja iz družine s fejk odnosi, mi je zelo žal zate. jaz sem človek, ki en fejka in tudi očetu svojih otrok sem takoj povedala, da mi ne bom zvesta.on se je odločil za to, da bom mati njegovim otrokom, ne jaz. lahko dam 100x noge narazen, pa ne bom zanosila, če ne bo on spustil sperme vame. je tako? ker se že v prvih letih najine mlade družine ni izkazal kot oče in kot partner, sem ga zapustila. menda imam pravico živeti svoje življenje kot JAZ hočem. al ako gre to? pa ta razhod ni imel nobene veze z varanjem, ker ga v tistih letih nisem varala. in potem tudi ne, ker varanje ni moja lastnost. če meni kaj ni všeč povem in če se ne da popravit grem. zato sem poskrbela za lastno izobrazbo, svoj lasten dom, svoj denar. sem neodvisna … s čim me boš vezal/a?

otroka sta vzgojena tako, da imata danes vsak svoji družini, delata v prosveti in imamo odprt iskren odnos. z očetom sta imela stike kolikor jih je oče želel, zato pravim, da bi v drugo bolje izbrala, ker se je on tudi v drugem svojem zakonu izkazal za debila od očeta in tudi njegova druga žena je zategadelj nesrečna.

ti bo zdaj kaj lažje razumeti?

 

Odgovor na objavo uporabnika
če razmislim, 26.07.2024 ob 07:03

ti to resno? glej, če ti izhaja iz družine s fejk odnosi, mi je zelo žal zate. jaz sem človek, ki en fejka in tudi očetu svojih otrok sem takoj povedala, da mi ne bom zvesta.on se je odločil za to, da bom mati njegovim otrokom, ne jaz. lahko dam 100x noge narazen, pa ne bom zanosila, če ne bo on spustil sperme vame. je tako? ker se že v prvih letih najine mlade družine ni izkazal kot oče in kot partner, sem ga zapustila. menda imam pravico živeti svoje življenje kot JAZ hočem. al ako gre to? pa ta razhod ni imel nobene veze z varanjem, ker ga v tistih letih nisem varala. in potem tudi ne, ker varanje ni moja lastnost. če meni kaj ni všeč povem in če se ne da popravit grem. zato sem poskrbela za lastno izobrazbo, svoj lasten dom, svoj denar. sem neodvisna … s čim me boš vezal/a?

otroka sta vzgojena tako, da imata danes vsak svoji družini, delata v prosveti in imamo odprt iskren odnos. z očetom sta imela stike kolikor jih je oče želel, zato pravim, da bi v drugo bolje izbrala, ker se je on tudi v drugem svojem zakonu izkazal za debila od očeta in tudi njegova druga žena je zategadelj nesrečna.

ti bo zdaj kaj lažje razumeti?

 

Razumeti kaj? Da si sebična lajdra? To sem razumela takoj, ne rabim podrobnejšega opisa. Celo življenje si gledala samo nase in imela otroke za okras, ker si si jih želela. V kakšnih razmerah in s kom bodo odraščali, ti je dol viselo, važno, da je bila tvoja želja uresničena in potrebe zadovoljene. Grozna ženska si.

Odgovor na objavo uporabnika
Ti in samo ti, 26.07.2024 ob 10:14

Razumeti kaj? Da si sebična lajdra? To sem razumela takoj, ne rabim podrobnejšega opisa. Celo življenje si gledala samo nase in imela otroke za okras, ker si si jih želela. V kakšnih razmerah in s kom bodo odraščali, ti je dol viselo, važno, da je bila tvoja želja uresničena in potrebe zadovoljene. Grozna ženska si.

hahahahaha ne me jebat … da sem kurba so mi do zdaj rekli samo moški, s katerimi nisem hotela imet nič. hvala za tole. zdaj lahko razširim nabor.

pa sej veš da me boli kurac kaj si ti misliš  o meni? sploh mi je vseeno kdo si kaj misli o meni. sama si plačujem položnice in nikomur ne delam škode. ti pa izvoli živet po svoje.

čaki malo, praviš da je ta tvoj bivši od bivšega tasta (oče prve žene) dobil vse, kar je hotel za finančno dobrobit in plezanje po stopničkah, pol se je ločil in s tabo poročil. In je bil čisto brez keša. Kako gre to skupaj, če je od tasta dobil dobro pozicijo v službi in keš? tole mi res ne gre skupaj.

Odgovor na objavo uporabnika
če razmislim, 26.07.2024 ob 10:54

hahahahaha ne me jebat … da sem kurba so mi do zdaj rekli samo moški, s katerimi nisem hotela imet nič. hvala za tole. zdaj lahko razširim nabor.

pa sej veš da me boli kurac kaj si ti misliš  o meni? sploh mi je vseeno kdo si kaj misli o meni. sama si plačujem položnice in nikomur ne delam škode. ti pa izvoli živet po svoje.

In prav je, da ti je vseeno, kaj si jaz mislim. Ne bi ti pa smelo biti vseeno, kaj počneš svojim otrokom in da imaš sebe neprimerno raje od njih. To bi te pa moralo zelo skrbeti, ampak za to dojeti mora na človeku funkcijonirati še kak drug organ (možgani), ne samo češplja.

Odgovor na objavo uporabnika
Ti in samo ti, 26.07.2024 ob 12:24

In prav je, da ti je vseeno, kaj si jaz mislim. Ne bi ti pa smelo biti vseeno, kaj počneš svojim otrokom in da imaš sebe neprimerno raje od njih. To bi te pa moralo zelo skrbeti, ampak za to dojeti mora na človeku funkcijonirati še kak drug organ (možgani), ne samo češplja.

moji otroci imajo 30+ in so že davno odrasli ter samostojni ljudje.

 

Odgovor na objavo uporabnika
če razmislim, 26.07.2024 ob 12:41

moji otroci imajo 30+ in so že davno odrasli ter samostojni ljudje.

 

Popravek, kaj SI počela svojim otrokom.

Boga alaria!

Ni cudno da si jezna… Kasne ti je ta kreten še delal? A vsaj kaj za dom ali otroka skrbi (ce ga imas?)

Jst bi se želela roditi predvsem drugim staršem, šli da bi me oddali v drugo familijo, ker ta dva… Mislim takšnega sovraštva pač se ne…  Mislim če me ne marajo, bi me lahko vsak na miru pustili,

Drugo familijo bo izbrala…

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno642, 26.07.2024 ob 03:41

Odgovor na objavo uporabnika
Wolfgang_van_der_Stille 🐺, 24.07.2024 ob 23:41

Verjetno bi. Takrat sem pač videl svet drugače, kot ga vidim sedaj. Podobno tudi odnose. Tudi zmogel bi. Ne bi pa bilo vredno ponoviti. Je življenjska lekcija, ki je zahtevala kar precej angažmaja, časa, volje in energije.

Čisto nič ne bi bilo narobe, če bi bilo vse skupaj manj intenzivno in bi do uvida prišel na manj boleč način, čeprav se povsem zavedam, da rastemo skozi bolečino in je ta neizogiben del življenja.

Je pa teko – vsaj pravijo – da življenje naloži človeku toliko, kolikor ta more prenesti in tako je bila moja pot do spoznanja zmote morda za odtenek bolj trnova, a zato nič manj potrebna, saj se za današnje stanje duha in modrost imam zahvaliti predvsem soočanju z izzivi v tem odnosu.

Niti En bik se ne bode sam. Za vajin slab odnos sta oba v isti meri kriva.

Razmislimo, koliko tvoje mnenje “pije vodo”. Bi bil tvoj odgovor enak v primeru… npr. posilstva?

Pravilo konsistence se temu reče. 🤔

Boga malarija, nek nikomeništa jo je izbral, ker do svojega prvega plena ni imel dostopa, jo zaplodil in lagal, prikrival, manipuliral. Prejšnjo ženo obral do kosti in se od svojega tasta okoristil, nato pa poročil njo – brez denarja, v slabšem stanju. Ni čudno, da je vsa zagrenjena in jezna in napadalna.

Aja, zdaj bo rekla, da so to itak izmišljeni podatki, ki jih zanjo kreira AI, a o svoji fotki, ki je resnično njena iz lastnega arhiva, pa res ne moremo dvomiti, ker to pa je resnica… 🤦

Lažeš kot pes teče, bi rekel Feo, zagrenjena si in neizživeta, želiš biti nekaj, kar nisi, pa bi na vse kriplje rada bila, skratka živ dolgčas 🥱 in žalost 😭 ženske srednjih let, ki jo je lastno brezno povleklo vaše pregloboko.

Zdaj pa blejaj dalje in si podaljšuj iluzijo, da smo samo ljubosumni nate, hahaha, 🥴😂🤮.

Tukaj so pa zbrisali skoraj vse, kar se je zbrisati dalo.

da ni alaria hkrati moderatorka ki skrbi za klike.

Odgovor na objavo uporabnika
čaki mal, 27.07.2024 ob 16:31

Tukaj so pa zbrisali skoraj vse, kar se je zbrisati dalo.

da ni alaria hkrati moderatorka ki skrbi za klike.

Oh glej glej res je. nekaj cajta te ni gor, pa marsikaj vidiš. A Alaria je šla pa končno spat pa je kokoši vpregel namesto nje? v sosednji temi zdaj kokoši kraljuje. una gre, Kura pride, teme se brišejo in cenzurirajo. zanimivo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno443, 27.07.2024 ob 16:08

Boga malarija, nek nikomeništa jo je izbral, ker do svojega prvega plena ni imel dostopa, jo zaplodil in lagal, prikrival, manipuliral. Prejšnjo ženo obral do kosti in se od svojega tasta okoristil, nato pa poročil njo – brez denarja, v slabšem stanju. Ni čudno, da je vsa zagrenjena in jezna in napadalna.

Aja, zdaj bo rekla, da so to itak izmišljeni podatki, ki jih zanjo kreira AI, a o svoji fotki, ki je resnično njena iz lastnega arhiva, pa res ne moremo dvomiti, ker to pa je resnica… 🤦

Lažeš kot pes teče, bi rekel Feo, zagrenjena si in neizživeta, želiš biti nekaj, kar nisi, pa bi na vse kriplje rada bila, skratka živ dolgčas 🥱 in žalost 😭 ženske srednjih let, ki jo je lastno brezno povleklo vaše pregloboko.

Zdaj pa blejaj dalje in si podaljšuj iluzijo, da smo samo ljubosumni nate, hahaha, 🥴😂🤮.


@ANonimno
443:

poslušaj  ti gobec hijenski žlehnti – saj te bom razkrinkala, katera  hijena si.  Še malo potrpi, tudi ti – te bom tukaj obelodanila. slejkoprej tudi tebe, če ne boš utihnila.

Kaj maš ti za gobezdat laži in napletat svojo žlehtnobo tukaj  s svojim ogabnim gobcem tukaj? Imaš vpogled v karkoli mojega, da gobezdaš bedarije?  Drži gobec zaprtin stran od prstov in ne serji tako nagravžno, kot serješ. Ja ?

NIkakor nisem tako razočarana in brez česarkoli, tako obupana kot si ti hijena , več kot očitno.V  zakonu ustvarila 2 podjetji, imam dovolj, če danes izprežem, pa mi ni treba. Imam lastno strehi nad glavo, ne v stanovanju, hiša – nič prepuščenega vse prisluženo v času zakona, pošteno z lastnim delom. Koliko so pa tbio starši zdajali ? Te živijo/ Meni nič, ker ni bilo treba. Zato zarpi svoj hujenski umazani iunternetni gobec že enrat po meni – ti sralo. In dala te bom blokirat. Ker te imam dovolj.

imam odličnega  novega  partnerja,č esar ti več kot očitno nimaš , ker ga zaradi take svoje žlehtnobe, ki jo seješ tukaj po spletu, ne moreš imeti,  kdo te bo p prenašal; imam vse, kar potrebujem, imam pa nasmeh na obrazu, česar ti nimaš. Tukaj se ti ne bom psutila podjebavat. Ker si zagrenjena forumovska  umazanogobčna  hijena. Samo zavistne, v življenju razočarane hijene serjejo rtako, kot ti. Te bomo že razkrinkali – samo potem  ne jokcaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 27.07.2024 ob 18:15


@ANonimno
443:

poslušaj  ti gobec hijenski žlehnti – saj te bom razkrinkala, katera  hijena si.  Še malo potrpi, tudi ti – te bom tukaj obelodanila. slejkoprej tudi tebe, če ne boš utihnila.

Kaj maš ti za gobezdat laži in napletat svojo žlehtnobo tukaj  s svojim ogabnim gobcem tukaj? Imaš vpogled v karkoli mojega, da gobezdaš bedarije?  Drži gobec zaprtin stran od prstov in ne serji tako nagravžno, kot serješ. Ja ?

NIkakor nisem tako razočarana in brez česarkoli, tako obupana kot si ti hijena , več kot očitno.V  zakonu ustvarila 2 podjetji, imam dovolj, če danes izprežem, pa mi ni treba. Imam lastno strehi nad glavo, ne v stanovanju, hiša – nič prepuščenega vse prisluženo v času zakona, pošteno z lastnim delom. Koliko so pa tbio starši zdajali ? Te živijo/ Meni nič, ker ni bilo treba. Zato zarpi svoj hujenski umazani iunternetni gobec že enrat po meni – ti sralo. In dala te bom blokirat. Ker te imam dovolj.

imam odličnega  novega  partnerja,č esar ti več kot očitno nimaš , ker ga zaradi take svoje žlehtnobe, ki jo seješ tukaj po spletu, ne moreš imeti,  kdo te bo p prenašal; imam vse, kar potrebujem, imam pa nasmeh na obrazu, česar ti nimaš. Tukaj se ti ne bom psutila podjebavat. Ker si zagrenjena forumovska  umazanogobčna  hijena. Samo zavistne, v življenju razočarane hijene serjejo rtako, kot ti. Te bomo že razkrinkali – samo potem  ne jokcaj.

Hahahaha, sej ne moreš verjet, ona govori o sebi, potem pove, da je to izmišljen AI, potem trdi, da je slika resnična in preverljivo ona na njen, potem govori zgodbe o bivšem možu, polno inicialk, potem kao hoče ustvarit nek kulturen forum s spoštljivo komunikacijo, pa poglejte to njeno porazno zadnjo objavo, kaj govori, koliko odgovori (nič), in predvsem kako govori.

Pametnemu vse jasno. Njej pa mrak na oči, pa žalit in izvajat svoj tantrum dalje…

Zeh!

Niti slučajno ne bi izbrala iste osebe in življenje bi si čisto drugače zastavila. V tem življenju mi je prepozno za spremembo, bom pa v naslednjem življenju bolje izbrala. Tako starše, kot partnerja, le za otroka upam, da bom izbrala istega in on mene.

Če razmislim, verjetno da. Bi pa spremenila marsikaj drugega.

NE !!!

New Report

Close