Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če bi še svet ta trenutek končal v 60 sekundah kaj bi naredili?

Če bi še svet ta trenutek končal v 60 sekundah kaj bi naredili?


Zakaj bi izgubljala čas z ugasanjem računalnika???
[/quote]

Stvar navade, itak sta samo dva klika … je pa res, da v taki situaciji popolnoma nepotrebno.

Poklicala bi otroke, ki jih ni doma, in jim povedala, da jih imam neskončno rada in da naj jih ne bo strah.

Amen.


Snorki, po tvojih zapisih sodeč si pravi primerek za psihiatra!
Joj, kakšni bedaki živite med nami….
[/quote]

Zakaj? Povej zakaj si užaljena.

Eden tistih prispevkov, s katerimi dobiš (ne preveč zaželjene) plus pike. 🙂

Nekaj pozabljaš- če je takrat več ljudi skupaj, mogoče ne bi bili vsi za take hece. Jok ,strah, tesnoba, sploh otrok,vzame takim trenutkom določeno … čarobnost…
[/quote]

Res je. A ne računaš na to, da kar dobro poznam svoje.
Smo vsi precej te sorte – kljub pošteni dozi strahu in tesnobe.

Je pa seveda čisto mogoče da se motim.

Aha zanimivo. Zakaj pa? Te Hitler fascinira? Samo zanima me nič ne obsojam.

… in tole je ZELO RES.

To je pa zelo depresivno…

Eden tistih prispevkov, s katerimi dobiš (ne preveč zaželjene) plus pike. 🙂
[/quote]

Oprosti, ne bom več:-)))

To je pa zelo depresivno…
[/quote]

Ja itak, ker hipotetična situacija je pa seveda priložnost za žur?
Meni bi bilo pač dosti do tega, da slišim otroke in jim povem, da jih imam rada. Ena zgoraj bi se šla objemat z neznanci. Vsak po svoje ane.



Res je. A ne računaš na to, da kar dobro poznam svoje.
Smo vsi precej te sorte – kljub pošteni dozi strahu in tesnobe.

Je pa seveda čisto mogoče da se motim.
[/quote]
Adrenalinčki:-) No, vseeno upajmo, da do tega ne pride. Naj vam bo luštno ob andrenalinu ob dogodkih z lepšim koncem.

Ja itak, ker hipotetična situacija je pa seveda priložnost za žur?
Meni bi bilo pač dosti do tega, da slišim otroke in jim povem, da jih imam rada. Ena zgoraj bi se šla objemat z neznanci. Vsak po svoje ane.
[/quote]
Pa da ji neznanec reče- kje vraga si pa prej hodila:-))

Oprosti, ne bom več:-))) [/quote]

Nč bat, če boš mrtvo hladen, bodo prej ali slej odnehale. 🙂

Ampak te ne mika da bi….nevem poklicala šefa in mu povedala kaj si misliš o njemu? Da bi vse dala iz sebe. Za dušo. Drugače pa zelo lepo ja.

Nč bat, če boš mrtvo hladen, bodo prej ali slej odnehale. 🙂
[/quote]
Nič bat, največji naval je že davno mimo:-)))


Pa da ji neznanec reče- kje vraga si pa prej hodila:-)) [/quote]

Ijajjj… In tako ji je vsaj enkrat dano dočakat višek romantike, take, iz knjig. Čeprav za kratek čas. 🙂


Adrenalinčki:-) No, vseeno upajmo, da do tega ne pride. Naj vam bo luštno ob andrenalinu ob dogodkih z lepšim koncem.
[/quote]

Hvala, enako tudi tebi / vam!

Ampak te ne mika da bi….nevem poklicala šefa in mu povedala kaj si misliš o njemu? Da bi vse dala iz sebe. Za dušo. Drugače pa zelo lepo ja.
[/quote]
Pa se ti ne zdi, da ko enkrat gledaš v svoj konec… ne mislim tistega, no, :-)) da se ti ne zdi vse preklanje popolnoma brezvezno?


Pa se ti ne zdi, da ko enkrat gledaš v svoj konec… ne mislim tistega, no, :-)) da se ti ne zdi vse preklanje popolnoma brezvezno?
[/quote]

Mogoče samo…nevem težko je. Tudi mislim da bi bilo zelo odrešilno če bi lahko dala vse iz sebe. Pasalo bi vsaj meni, da bi kakšnega tko zares poslal nekak a veš.

Bravo! Tega bi se morali vsi malo zavedati in v stilu s tem ravnati – brez metanja ceglov sosedom v glavo, seveda 😉
Avtorju pa tudi vse pohvale za eno redkih zanimivih tem tukaj!

Bravo! Tega bi se morali vsi malo zavedati in v stilu s tem ravnati – brez metanja ceglov sosedom v glavo, seveda 😉
Avtorju pa tudi vse pohvale za eno redkih zanimivih tem tukaj!
[/quote]

Hvala.

V ušesa bi si dala slušalke, naštimala eno lepo klasično glasbo in zaprla oči.

Recimo Čajkovski: Koncert za klavir in orkester št. 1. Ali pa Mozartov Rekviem: Dies Irae – situaciji primerno.

Dobra.
Tudi muzika po mojem izboru, jaz bi mogoce raje “Voca me”
Moram začeti slušalke nositi s sabo :)))

Po pravici povedano ne vem. Pomoje ne bi verjela novici.
Bi si pa vseeno dala gate na rit. Kaj pa vem, tako za vsak slučaj, če preživim. Mogoče ne bom edina 😉

New Report

Close