Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek če bi si lahko izbrali katerega koli moškega na svetu …

če bi si lahko izbrali katerega koli moškega na svetu …

da malo presekamo ta negativizem okoli korone in politike…
kdo je za vas tisti moški, ki vam je najbolj oh in sploh …ali fizično ali karakterno.., če bi lahko izbirale kogarkoli?
Lahko prilepite tudi fotke 🙂 jaz bi izbrala Pierca Brosnana …

Na zadnjem letošnjem dopustu sem srečala dobrega tipa, italijana, s sivimi lasmi in dolgo sivo brado, star je bil kakšnih 40, res je dobro izgledal

Jaz bi pa pri svojem dragcu ostala. Saj vem, da se sliši pocukrano, ampak je res. 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Sicer ne vem, kakšen je karakterno ampak vizuelno je pa hot….Bradley Cooper 😉

Obožujem mojega dedca. Ima vse kar sem si kdaj želela pri moškem. Še zdaj sem zaljubljena vanj.

ne se mi smejat,ampak meni je zelo všeč Barrack Obama…in karakterno in tako za pogledat…

Jaz bi mela nasega Popaya..🙃🙃

Moj bi bil clint estvod.

Brina stran od popaya
Je moj ker je clint nedosegljiv.

Tramp, res mi je hot.

😏 pfff

Nobenegea od znanih tujih ala igralcev in celebrityjev, ker je to samo fasaada za javnost in njihv obstanek na površju – to so liki, za njihvo preživetje, med 4imi stenami so popolnoma drugačni 🙂 – ker imajo čisto vsi ponavadi eno motnjo; če ni narcistična, je pa psiho ali sociopatska 🙂 Ampak za sledilce in oboževalce morajo šibat neko fasado za javnost.

Po izkušnjah ( ne intimnih, ampak sem bivala v regijah, večletno delo v turizmu na destinacijah kot vodička) bi pa iskala samo med temi; dobrega Avstralca, dobrega Škota,dobrega Italijana ( tembolj južno tembolje, izogibala bi se Sicilijancev), Skandinavca, tudi kak dober Nizozemec, pa kak nežgoljavi Brazilec ( latino) pride še v poštev. Samo stran pa od posesivnih Arabcev ( tako krša ala Maročani in Tunizijci , kot potem malo višje kaste iz UAE in Libanona – ti so šele usekani), pa prevarantskih Dominikancev. Pa nikakor ne Američana, ker večina jih misli, da te dobesedno kupijo z “zeleno karto”.

Okej, itak svojega moža, koga le (hvala bogu, da se imava še vedno rada). Ampak drugače pa zame že od mladosti ni drugega od Roberta Redforda. Njemu sem pa zvesta in noben mladenič mu do gležnjev ne seže po šarmantnosti 🙂
Sledi Richard Gere, ki se z leti prav tako lepo medi, eno vmesno obdobje pred temi plastičnimi operacijami mi je postal všeč celo John Travolta, čeprav mi kot mlad moški absolutno ni potegnil. Ampak zdaj se je iznakazil v plastično umetno spako, uboga njegova žena.

Pred 20 leti bi ga zamenjala za kakega celebratija, pismo, danes pa ne bi. Se je izkazal za kvalitetnega moza in oceta.

Zanč sem gledala film in ja, mladi David Atteborough je bil kar čeden 😉

Definitivno Ben Afleck.

https://youtu.be/JYMH5j4vjr8

https://youtu.be/09fq2TFqI4A

Jason Momoa definitivno. Karakterno, vizualno, pa se metalec je.

Glavno, da je metalec, ko jebe ostalo.

https://youtu.be/E-JS9ALPq-Q 💦💦💦

Fernando Colunga.

Po zunanjosti bi izbral kakšno hudo bejbo, ki je že naravna (brez kakšnega make-upa) in ima hude kravžle, kot kakšne črnke, dolge lase, rada športa, je športne postave, obraz pa takšen, da bi jo kar popapal … ampak …

Kar se pa notranjosti tiče … žene ne menjam za nič na svetu. 🙂

Tole glede notranjosti torej pomeni, da je zvožena in umerjena po tvojem dletu, si jo ti prvi pohoblal, ali kako?

Tole glede notranjosti torej pomeni, da je zvožena in umerjena po tvojem dletu, si jo ti prvi pohoblal, ali kako?
[/quote]

Tako se bolje počuti zvečer ko se k njej stisne obožuej pa druge 🙂 Kdo vas ne pozna moški

Zokija
Zelo zelo dober tip

New Report

Close