Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če bi srečali boga, kaj bi mu rekli?

Če bi srečali boga, kaj bi mu rekli?

Pred dnevi smo imeli eno zanimivo debato o bogu. Jaz ne verjamem vanj. To se mi zdi ena larifara zgodbica za rajo. Ampak že par dni mi hodi po glavi kaj pa če se slučajno motim. Ne vem kaj bi naredila, če bi se znajdla pred nebeškimi vrati. Kaj bi mu rekla? Pojma nimam! Kaj bi mu pa vi rekli ali ga vprašali?

 

Rekla bi mu, naj gre u rt

😁.. a kar pred nebeškimi vrati?

nebesa (ne besa v prevodu) ali pekel imaš kar v tuzemskem življenju, odvisno kako dojemaš svoj lajf ne glede na situacije okoli tebe..

Mene zanima nadangel Mihael, ki bedi nad resnico. Z njim bi z veseljem kakšno rekla. Bog pa me ne zanima, pa če obstaja ali ne v neskončni ustvarjalni energiji, v katero jaz verjamem. 😉

nova
Uredništvo priporoča

Ah ja…

Ne kontate.

Ce bi videli Boga… Seveda bi ga vsi castili in obozevali…

Pa bi to poceli iskreno???

Zato pa je tako. Za ceno mladosti… Za ceno uzitka… Denarja… Imetja… Statusa… Vsega!

😂😂

Makaroncek porleoncekk debiljoncek je ze pogrnil…

“Haljo ja san mljad. Ma kaki Bog??? Haljo??? Ja moram mljadost ljovit… Hedjonist pa tjote fore”

Glupson.

Sej ostali ste isti.

Nocete razmisljat.

 

 

 

Vprašala bi ga, zakaj je tak sadist.

Bi se imel kar kaj za zagovarjat.

Odgovor na objavo uporabnika
Replika54g1, 21.11.2021 ob 21:19

Vprašala bi ga, zakaj je tak sadist.

Bi se imel kar kaj za zagovarjat.

Ooooo…. He did bullshit to u? Nooooooo….

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Blaablaa, 21.11.2021 ob 21:02

Ah ja…

Ne kontate.

Ce bi videli Boga… Seveda bi ga vsi castili in obozevali…

Pa bi to poceli iskreno???

Zato pa je tako. Za ceno mladosti… Za ceno uzitka… Denarja… Imetja… Statusa… Vsega!

😂😂

Makaroncek porleoncekk debiljoncek je ze pogrnil…

“Haljo ja san mljad. Ma kaki Bog??? Haljo??? Ja moram mljadost ljovit… Hedjonist pa tjote fore”

Glupson.

Sej ostali ste isti.

Nocete razmisljat.

 

 

 

Tale don Porleone ti je pa očitno velik trn v peti, da se tolikokrat spodtakneš ob njegova stališča.

nema tu… Hoces ali noces…? Hoces… Dokazi. Bo treba dat kao “pomembne” stvari… Ja. Kaka mladost… Ajde… Si rekel da hoces Boga.

A se ne poklopi vse? Kako bi pa prislo na plan?

Ne razumete vi tega.

Vam kar pripada ane.

Če ga srečam in vidim, mu povem, da je vse zajebal ko je svet ustvarjal, morda bi si moral vzeti mesec dni časa in ne 7 dni, ko je ustvarjal svet.

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 21.11.2021 ob 21:24

Tale don Porleone ti je pa očitno velik trn v peti, da se tolikokrat spodtakneš ob njegova stališča.

*Spotakneš

Jaz bi ga močno objela in se zahvalila za neverjetno izkušnjo in priložnost. Takoj za tem bi ga prosila, če me lahko pelje k mojim najdražjim, ki so tam gor in ki jih nenormalno pogrešam. To pa bi bilo to v glavnem. Nobenih posebnih komplikacij ne pritožb, samo veliko hvaležnosti in polno srce ljubezni.

Da bi bilo prav, da se zagovarja pred nadbogom ali pa vsaj pred božjim sodiščem za vso zlo, ki ga povzroča.

Glej…. Res raje bodi tiho.

Kaj ti ves kaj je pravljica in kaj je nadnaravno… Tam sem postal ajet… Da boste videli da je “olicena istina”…

Zadnjic sem rekel da bo antikrist kontroliral vreme… Vidis… 100 let nazaj bi to bilo “nadnaravno” “pravljica”… Ne vem kako so si to tolmacil… Da bo prisel clovek, dal roke v zrak in priklical nevihte sonce itd… Vidis danes to ni cisto nic nadnaravnega…

Ne pravim da bo s pomocjo tehnik ostale stvari… To kar pravite pravljice cirule carule Jst ne vem kako bo to… Ne veš. Piše da bo. Zato cuti.

Nostradamusa citirate tam, dajete vrednost…

A teoloske prerokbe se dogajajo. Pred nosom mas.

😬😬😬😬😬 face palm

Odgovor na objavo uporabnika
Bogaboječa?, 21.11.2021 ob 20:44

Pred dnevi smo imeli eno zanimivo debato o bogu. Jaz ne verjamem vanj. To se mi zdi ena larifara zgodbica za rajo. Ampak že par dni mi hodi po glavi kaj pa če se slučajno motim. Ne vem kaj bi naredila, če bi se znajdla pred nebeškimi vrati. Kaj bi mu rekla? Pojma nimam! Kaj bi mu pa vi rekli ali ga vprašali?

 

Živjo!

Če je – vse ostalo itak že ve.

Mother fucking.

Blaablaa ti full pametno govoriš, sam zlo neumno poveš.. vse skup pol izpade pč.. tumasto… Čeprav maš videt  stvar v malem prstu..

Snidenje z “Bogom” si predstavljam povsem brez pričakovanj, potreb, hotenj.. in vsemu šmornu kr sodi v to. Nekak verjamem, da krkol stoji za stvarstvom, nosi vsak zato vsakem zakaju.. čeprav me pogosto pizdi vsa nevednost!

 

Zahvalila bi se mu, da mi je čuval sina in uslišal moje goreče nesebične prošnje.

 

a pct mamo?

Odgovor na objavo uporabnika
Hm, 21.11.2021 ob 21:34

Jaz bi ga močno objela in se zahvalila za neverjetno izkušnjo in priložnost. Takoj za tem bi ga prosila, če me lahko pelje k mojim najdražjim, ki so tam gor in ki jih nenormalno pogrešam. To pa bi bilo to v glavnem. Nobenih posebnih komplikacij ne pritožb, samo veliko hvaležnosti in polno srce ljubezni.

Lepo.

Bog je.

Če Ga boš iskala z iskrenim srcem, Ga boš našla.

Moli dokler še lahko: Jezus Kristus, razodeni se mi, rada bi te spoznala.

 

Nič. S posranimi hlačami je težko govorit.

O bog kako si naredil ta nas planet popoln. Lepota povsod od dreves, voda, zivali. Hvala za Toro, res da ne stekam prav vsega, pomagaj mi odpreti oci, usesa, um da bom razumela. Prosim, da zamizis na eno oko (tako kot do zdaj) ker se ne drzim prav vsega, razen 10 bozjih zapovedi, te pa redno prakticiram in zato mirno spim.

Če bi obstajal…bi vprašal zakaj je dopustil toliko trpljenja in krivic. Ker v resnici  vemo, da ne obstaja in vemo, da je bog produkt človeških možganov in prefinjene manipulacije se s tem ne ukvarjamo. Odgovor je v nas, v naravi in ne v produktu človeških možganov in manipulacije, ki je posledica nerazumevanja in iskanja bližnjic.

Odgovor na objavo uporabnika
Nažgani Franc, 22.11.2021 ob 08:52

Če bi obstajal…bi vprašal zakaj je dopustil toliko trpljenja in krivic. Ker v resnici  vemo, da ne obstaja in vemo, da je bog produkt človeških možganov in prefinjene manipulacije se s tem ne ukvarjamo. Odgovor je v nas, v naravi in ne v produktu človeških možganov in manipulacije, ki je posledica nerazumevanja in iskanja bližnjic.

Kdo pa smo mi?

O Bog, a si me spregledal med mnozico?

Jaz sem tudi tu. Ne obrni mi hrbta!

New Report

Close