Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če bi srečali boga, kaj bi mu rekli?

Če bi srečali boga, kaj bi mu rekli?

enostavno, če obstaaj možnost naj naredi tako.., ej ok., naj umrem takrat, ko mi je sojeno ampak do takrat pa, da niti 1x ne obiščem doktorja zaradi zdravstvenih problemov.

Jaz Vas komentatorje cisto nic ne razumem.

Odgovor na objavo uporabnika
pravi Slovenec, 22.11.2021 ob 09:02

Jaz Vas komentatorje cisto nic ne razumem.

Nj ti Bog pomaga!

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 22.11.2021 ob 09:01

enostavno, če obstaaj možnost naj naredi tako.., ej ok., naj umrem takrat, ko mi je sojeno ampak do takrat pa, da niti 1x ne obiščem doktorja zaradi zdravstvenih problemov.

Pogaja se pa hudič.. 😄

Sem ga srečal danes zjutraj. V kopalnici je stal nasproti mene. Rekel sem mu živjo lepotec!

FUCK YOU bi mu rekel v obraz.

a je bil tale zjutraj v tvoji kopalnici?

. https://youtu.be/WDX3DoTIeEY

Odgovor na objavo uporabnika
excell159, 22.11.2021 ob 09:11

Sem ga srečal danes zjutraj. V kopalnici je stal nasproti mene. Rekel sem mu živjo lepotec!

🤣👍

Da zamenja vodilne na zavodu med.over.net

Odgovor na objavo uporabnika
Bogaboječa?, 21.11.2021 ob 20:44

Pred dnevi smo imeli eno zanimivo debato o bogu. Jaz ne verjamem vanj. To se mi zdi ena larifara zgodbica za rajo. Ampak že par dni mi hodi po glavi kaj pa če se slučajno motim. Ne vem kaj bi naredila, če bi se znajdla pred nebeškimi vrati. Kaj bi mu rekla? Pojma nimam! Kaj bi mu pa vi rekli ali ga vprašali?

 

 

Tudi jaz ne verjamem. Niti o tem ne razmišljam, nikoli nisem podvomila v to (ali res obstaja, ali res ne). Tako da, zame nebeških vrat ni;). Ne bi ga mogla srečat….tudi kje drugje ne. No, ne vem niti, kje naj bi bila ta vrata)).

 

Da naj mi ga spuši. Dobesedno božanski blowjob.

Prvo bi ga sigurno vprašala kdo vse je tam. Trenutno bi me zanimalo če je kakšen od funkcionarjem že v njegovem božjem kraljestvu. Če bi bil bi itak vedela, da je spet vse skupaj ena korupcija, če ne, bi pa seveda mu povedala, da je en navaden bull shit, da ti baje on naloži toliko kot misli, da si zmožen nositi.

Pride Sveti Peter do Boga in mu reče: “Oče, pred vrati so tisti trije zagreti ateisti in prosjačijo, če bi vas smeli videti in vprašati, če grejo lahko noter… Kaj naj jim rečem?”

Bog odgovori: “Reci jim, da me ni.”

jaz bi mu predlagal naj prevzame vodenje kul-a.

da bi imeli vsaj enega sposobnega človeka v koalicijo …

Jaz bi ga vprašala, zakaj morajo gospodje župniki v Sloveniji tako trpeti v revščini in zakaj je slovenska država tako kristjanofobna, in tako malo denarja da Cerkvi. Vse ostalo mi je pa jasno, nam je gospod župnik vse razložil.

Bog, ko boš v drugo delal človeka vzemi pamet v roke.

Odgovor na objavo uporabnika
Majda1948, 22.11.2021 ob 19:17

Jaz bi ga vprašala, zakaj morajo gospodje župniki v Sloveniji tako trpeti v revščini in zakaj je slovenska država tako kristjanofobna, in tako malo denarja da Cerkvi. Vse ostalo mi je pa jasno, nam je gospod župnik vse razložil.

Cerkev pri nas je zelo bogata. Imajo veliko gozdov, nepremicnin za katere ne placujejo davkov.

Nabirajo v puščice neobdavcen denar…

Imajo tak vozni park kot bi bili direktorji gen i

Odgovor na objavo uporabnika
pc, 21.11.2021 ob 23:53

a pct mamo?

😀

Faca si.

———————————————————————————-

Kaj bi boga vprašala? Čemu tako težki čevlji in križ celo življenje? Ali se mu ne zdi, da mi je naložil preveč…

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 22.11.2021 ob 16:39

jaz bi mu predlagal naj prevzame vodenje kul-a.

da bi imeli vsaj enega sposobnega človeka v koalicijo …

 

Kul-a? :)).  Tam so sami ateisti. Z bogom nimajo nič, on (če je) tudi z njimi ne.

Napiši kaj bolj pametnega.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ti si res bedak, 23.11.2021 ob 08:38

 

Kul-a? :)).  Tam so sami ateisti. Z bogom nimajo nič, on (če je) tudi z njimi ne.

Napiši kaj bolj pametnega.

 

tudi s pametnimi nimate nič.

Ti si ta bluzer k nimas pojma o pojmu!Zresn se pa nehi delat bedarij!

Jaz pa verjamem, da je. Sicer ni vedno tako kot bi si želela, ampak verjamem, da je.

Seriously? Seriously!

V 3pm.

vprašala bi ga, od kje mu toliko dopusta.

potem bi ga poslala v 3pm.

New Report

Close