Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če bi srečali boga, kaj bi mu rekli?

Če bi srečali boga, kaj bi mu rekli?

S kakvima ja sjedim… Bože sačuvaj.

Pojma nimam. Hellow, hug ali bi na situacijo kakšno je stresla. Verjamem v Angele. In molim, ne v Cerkvi. Se res ne zahvalim vsak dan. Se pa zahvalim. Tudi živemu ćloveku.

Živjo Bog, kako si..

 

 

 

 

nova
Uredništvo priporoča

Da je fejst zajebčkal.

Bog ni nič zajebal.

Nas jebe njegov neposlušni angel Satan hudič,ki se mu je uprl v raju in hoče biti kot bog.Posledice pa čutimo vsi.

Bo pa kmalu prišel čas,ko mu bo Bog “prirezal”peruti.

Takrat pa pride konec sveta in kdor je poslušen bogu in ga spoštuje in upošteva v vsakdanjem življenju…bo rešen.Kdor pa posluša Satana in se upira Bogu …finito.

Odgovor na objavo uporabnika
noja13, 25.11.2021 ob 00:08

Da je fejst zajebčkal.

Bog je zajebckal? Ali ti v človeški podobi na zemlji?

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 21.11.2021 ob 21:24

Odgovor na objavo uporabnika
Blaablaa, 21.11.2021 ob 21:02

Ah ja…

Ne kontate.

Ce bi videli Boga… Seveda bi ga vsi castili in obozevali…

Pa bi to poceli iskreno???

Zato pa je tako. Za ceno mladosti… Za ceno uzitka… Denarja… Imetja… Statusa… Vsega!

😂😂

Makaroncek porleoncekk debiljoncek je ze pogrnil…

“Haljo ja san mljad. Ma kaki Bog??? Haljo??? Ja moram mljadost ljovit… Hedjonist pa tjote fore”

Glupson.

Sej ostali ste isti.

Nocete razmisljat.

 

 

 

Tale don Porleone ti je pa očitno velik trn v peti, da se tolikokrat spodtakneš ob njegova stališča.

Mal Staroste, pol se pa krešejo. Zanima ne razlog tečnosti, iz moje strani še kak ekcemi pa številka , se bodo tudi sami  samo pizd* poslušam, sama nič ne smem reči. Ena večja hinavska kot drga. Živele za delo od doma. Prosim s 15 sončki. PRes če smeš nazaj povedatihhprej dobiš retata. Komu se to da. Pride iz France da Paris, kva,a skakati moram, ji ne smerokaz že več kot 1⁰ let, ne p* pa ķ., klinac prišel bo moj čas. Prokketi eni ljudje. Prav res. Za slednje

Odgovor na objavo uporabnika
Nah ja, 25.11.2021 ob 05:23

Mal Staroste, pol se pa krešejo. Zanima ne razlog tečnosti, iz moje strani še kak ekcemi pa številka , se bodo tudi sami  samo pizd* poslušam, sama nič ne smem reči. Ena večja hinavska kot drga. Živele za delo od doma. Prosim s 15 sončki. PRes če smeš nazaj povedatihhprej dobiš retata. Komu se to da. Pride iz France da Paris, kva,a skakati moram, ji ne smerokaz že več kot 1⁰ let, ne p* pa ķ., klinac prišel bo moj čas. Prokketi eni ljudje. Prav res. Za slednje

Mene Ma rad, kukr obrneš. Njega se ne splača pečat, še manj zobati tm gor. Razen če mate bolj zgoraj. Jest nimam. Spet obvozi. 🤣😂😂😂 če je pameten, hec razume.

Pri Janezu se ti je orenk zalomilo.

Sploh si ga ne želim srečati in bi se srečanju, če bi se le dalo, izognila. Ne maram samovšečnežev in nakladačev.

Odgovor na objavo uporabnika
o gad, 25.11.2021 ob 03:38

Bog ni nič zajebal.

Nas jebe njegov neposlušni angel Satan hudič,ki se mu je uprl v raju in hoče biti kot bog.Posledice pa čutimo vsi.

Bo pa kmalu prišel čas,ko mu bo Bog “prirezal”peruti.

Takrat pa pride konec sveta in kdor je poslušen bogu in ga spoštuje in upošteva v vsakdanjem življenju…bo rešen.Kdor pa posluša Satana in se upira Bogu …finito.

Tipično zgovarjanje na druge, zaradi lastne nesposobnosti.

Fašist!!!

Odgovor na objavo uporabnika
reklabi, 25.11.2021 ob 08:15

Pri Janezu se ti je orenk zalomilo.

!!!

😬😬😂😂✌👍

Jaz bi ga vprasal, ali se je pelcoval in kolikokrat.

Vprašu ga bi če ma en čik.

Res.

Preveč hudičev je poslal nad njega.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne maram butlov, 25.11.2021 ob 19:54

Res.

Preveč hudičev je poslal nad njega.

Za @Aha, seveda.

In za @reklabi tudi

U ime Allaha, Milostivog, Samilosnog!

 

    Nun. Tako Mi kalema i onoga što oni pišu,

    ti nisi, milošću Gospodara svoga, lud;

    ti ćeš, sigurno, nagradu neprekidnu dobiti

    jer ti si, zaista, najljepše ćudi

    i ti ćeš vidjeti, a i oni će vidjeti,

    ko je od vas lud.

Zahvalila se mu bi da bom sama brez otrok skozi zivljenje. Mi je dovolj zanic moskih poslal da nocem posla met vec z njimi.

Odgovor na objavo uporabnika
excell159, 22.11.2021 ob 09:11

Sem ga srečal danes zjutraj. V kopalnici je stal nasproti mene. Rekel sem mu živjo lepotec!

Za excell:  Ti pa veš, kako je s to rečjo o Bogu, ane da! Vse, kar živi, nosi Boga v sebi. Zato ga ne moremo najti zunaj, ampak znotraj sebe.

 

Zakaj ne zaustavi epidemije.

. https://youtu.be/PHfzsn-inQI

“EXCEL159” (ali BTDT),

jah tako je BTDT je nasploh lep in uspešen kot bog. Največje darilo za vse ženske. Ima kar tri firme v tujini. Ženske norijo za njim, moški mu zavidajo.

Njegovo nevrjetno karizmo in inteligenco smo imeli čast spoznati tudi na tem forumu. In vemo da je vse to res. 😒

Naj kaznuje tiste, ki so izvajali gaslighting.

New Report

Close