Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če bi srečali boga, kaj bi mu rekli?

Če bi srečali boga, kaj bi mu rekli?

Prosila bi ga, naj pozdravi moje ga sina.
Itak ga ves čas prosim!

Odgovor na objavo uporabnika
Nah ja, 25.11.2021 ob 05:23

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 21.11.2021 ob 21:24

Odgovor na objavo uporabnika
Blaablaa, 21.11.2021 ob 21:02

Ah ja…

Ne kontate.

Ce bi videli Boga… Seveda bi ga vsi castili in obozevali…

Pa bi to poceli iskreno???

Zato pa je tako. Za ceno mladosti… Za ceno uzitka… Denarja… Imetja… Statusa… Vsega!

😂😂

Makaroncek porleoncekk debiljoncek je ze pogrnil…

“Haljo ja san mljad. Ma kaki Bog??? Haljo??? Ja moram mljadost ljovit… Hedjonist pa tjote fore”

Glupson.

Sej ostali ste isti.

Nocete razmisljat.

 

 

 

Tale don Porleone ti je pa očitno velik trn v peti, da se tolikokrat spodtakneš ob njegova stališča.

Mal Staroste, pol se pa krešejo. Zanima ne razlog tečnosti, iz moje strani še kak ekcemi pa številka , se bodo tudi sami  samo pizd* poslušam, sama nič ne smem reči. Ena večja hinavska kot drga. Živele za delo od doma. Prosim s 15 sončki. PRes če smeš nazaj povedatihhprej dobiš retata. Komu se to da. Pride iz France da Paris, kva,a skakati moram, ji ne smerokaz že več kot 1⁰ let, ne p* pa ķ., klinac prišel bo moj čas. Prokketi eni ljudje. Prav res. Za slednje

Hej,

kaj ko bi pisala malenkost bolj berljivo in slovnično pravilneje❓ Saj ne da motijo občasne napake v zapisih, ampak dešifriranje tega pa je (pre)velik izziv… 🙂🙃🙂🙃

Vprašala bi ga zakaj sem se sploh rodila..

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
ne morem več397, 27.11.2021 ob 11:31

Vprašala bi ga zakaj sem se sploh rodila..

Da ga obozujes.

Odgovor na objavo uporabnika
Bogaboječa?, 21.11.2021 ob 20:44

Pred dnevi smo imeli eno zanimivo debato o bogu. Jaz ne verjamem vanj. To se mi zdi ena larifara zgodbica za rajo. Ampak že par dni mi hodi po glavi kaj pa če se slučajno motim. Ne vem kaj bi naredila, če bi se znajdla pred nebeškimi vrati. Kaj bi mu rekla? Pojma nimam! Kaj bi mu pa vi rekli ali ga vprašali?

 

Prosim te Gospod, SKINI MI TO SRANJE OD COVIDA in ne pozabi še vseh tistih, ki so zaslužni, da je virus prišel iz laboratorija, prav tako ne pozabi na BLACK ROCK. Let god sort them out!

Rekla bi mu da je fejker. Naj kaznuje tiste, ki delajo slabo, ne pa da neomejeno težak tovor nalaga enim ta istim, kao nalagam kolikor mislim, da je človek zmožen nositi.

Bog reši na bolezni kužne, te golazni južne, Bog bi videl mojo stisko in resnično čisto željo in bi jih počedil , prvo z nadlogami kot v starem Egiptu , če se ne bi sami odselili pa bi jih dal plavati  v reke proti jugu.

New Report

Close