Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Če je kdo za vroče … :))))

Če je kdo za vroče … :))))

Četrtek popoldan … Ravno se slečem, da stopim pod prho, ko zazvoni mobitel. Oglasim se in na drugi strani je on. Kot vsak dan tudi danes joče po telefonu, da me ima še vedno rad in da je naredil največjo napako v njegovem življenju, da me je prevaral. Nekaj časa ga še poslušam, nato mu zabrusim nazaj, da naj se gre potolažit k tisti kurbi, na kateri sem ga dobila in prekinem pogovor. Za vsak slučaj izklopim telefon, da me ne bi poklical nazaj. Dva meseca je že od tistega groznega dne, a me še vedno zaboli, ko pomislim na tisti dan, ko sem se prezgodaj vrnila domov in ga dobila v postelji z njegovo sodelavko. Jaz sem si opomogla … moje življenje teče dalje tudi brez njega … Ampak on zgleda, da se ne more in ne more potolažiti, da je konec.
Stopim pod prho in vrela voda steče po mojem telesu. Iz obraza po vratu, nadaljuje naprej po prsih, trebuščku … po bokih, ritki … in nato po nogah … Zdelo se mi je, kot bi čutila vsako kapljico vode, ki je povzela po koži in predstavljala sem si, da je to milijon lezičkov, ki polzijo po mojem telesu gor in dol. Namilila sem se z milom z vonjem po cimetu … Kako obožujem ta vonj … kako me vzburi …
Z roko sem si segla v mednožje … bilo je že vroče in mehko … S prstkom sem si začela dražit ščegetavček, medtem ko sem spet spustila vodo, da je spralo milo iz mene … Za trenutek je pritekla ledeno mrzla voda, kar me je še bolj razdražilo … Bradavičke so tako nabrekle, da so me že skelele … in po celem telesu sem dobila kurjo polt …
S prstkom se nato segla v luknico, ki je že poželjivo čakala, da kaj pride vanjo … Sredinec sem porinila čimbolj noter, medtem ko sem si s kazalcem še vedno dražila ščegetavček … Pomislila sem: “Oh … kako bi sedaj rabila enega moškega …”
V tistem trenutku sem zaslišala, kako so se odprla vhodna vrata. Koraki so se bližali kopalnici in v naslednjem trenutku so se vrata odprla. Bil je on … lep kot vedno … Čeprav sem ga sovražila z vsem srcem, je bil on še vedno zame najlepši … Razmršeni črni lasje, temnejša polt in zelene oči … in kar je bilo na njem najlepše … njegove ustnice, ki so kar klicale po tem, da se prisesaš nanje …

Brez besed se je slekel in se mi pridružil pod prho … Stisnil me je sebi in me poljubil, tako strastno, da mi je zastal dih … Vedela sem, da bi ga morala odriniti in nagnati … ampak spolna sla je bila premočna … in tako sem si ga želela, da sem se kar tresla od poželenja …

Pokleknila sem na kolena in prijela njegovo moškost … Čutila sem, kako se je pretakala kri in iz trenutka v trenutek je bil bolj nabrekel. Prisesala sem se nanj in ga obliznila od korena do glavice … Tam se se ustavila in počasi ljubkovala glavico … in nato spet potegnila do korena … Bil je velik, čvrst … kar čutila sem pod jezičkom kako postaja vedno trši in trši …

Nato me je prijel in me dvignil … Sedaj je on pokleknil na kolena in se prisesal na mojo potrebno muco … lizal, sesal, grizel je ščegetavček, da sem kričala od ugodja … medtem je s prsti segel v lukno … najprej enega, nato dva … nato tri … Postajala je vedno bolj vroča, mehka, mokra … in on je dražil moj ščegetavček vedno bolj grobo … in potiskal prstke v luknjo vedno bolj hitro … in vedno bolj globoko …

——————————————————-

Ok … to je začetek … če se komu ljubi, lahko on nadaljuje zgodbo … čene jo bom pa jaz, ko bom imela kaj več časa … :))))))))

——————————–

… pa veselo in zaljubljeno Valentinovo vsem … :)))))))

Cmooooooooooooooooooooooooooooooook!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Slisalo se je samo najino vzihovanje, dejala sem mu prosim vzemi me: Dvignil me je v narocje, me odnesel v posteljo, kar mokra sva bila še, najina usta so se prepletala, najini telesi pohotni, in tista kepa v želodcu, tako potrebna sva eden drugega. Polozil me je na hrbet, mi razmaknil moje noge narazen, da se je videla moja muca, se ponovno zaril v sčegetavcek, kricala sem od ugodja. In nato nenadoma se dvigne in zarije vame svojega mačkona, tako velik in debel je, da se od mene slisi samo še, daj še, prosim pof…. me. Ja kadar sem do konca zrajcana, potem kricim tudi bolj pohotne besede. Izmuznem se mu iz objema, kajti želim ga se poljubljati, mojega mačkona. Vzamem ga v usta in ga z roko prav počasi drkam, glavica mačkona je v mojih ustih , ki čakajo da me posprica, ampak ne, ne želiva se koncati, dvigne me, me obrne na trebuh, dvigne moje boke, da se zasveti moja rita in prav pocasi v mojo muco vstavlja svojega mackona, moje telo je noro, zvija se, kricim od ugodja, ker ga cutim, cisto do konca, slisi se najina telesa, ki se nabijajo eden v drugega, njegovo kricanje, na, še, še fu… te, in moje jecanje, ne koncaj se, prosim te. Ampak besede naredijo svoje in orgazem je tu, posprica me po trebuscku, prsih, vzamem ga v usta, ker ga želim pocuzati do konca. Kako nama to paše. In ko se telesi umirita, se najdejo najine roke, objeta tam obleživa in se spogledava, brez besed, kajti oči povedo vse.

Ja lepo valentinovo in doživite kaj takšnega danes tudi vi, drugače pa se tolažite z najino zgodbico!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja kaj naj rečem Bgn,super in upam,da je bilo tudi res,ker meni se to dogaja le bolj v sanjah.Lep dan,pa če smem en cmok na tvojo muco.
Sp

:))))) Dragi Sprevrženec … Zgodba je sicer izmišljena … jaz imam namreč svojega miškota s katerim sva in bova vedno zaljubljena … :)))) (če smo malo v stilu Valentinovega) … Je pa res, da sva včeraj noro sexala … ampak … tega ne bom pisala na forum … a ne? :)))))))))))

Vsem čimveč sexa želim … in mogoče vam tu pa tam z Sončkom napiševa še kako popestritev … :)))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ti samo piši,saj si v domači družbi pokvarjenih,sprevrženih in drugače zaznamovanih.
Jaz bi pa včeraj obupno rad,pa nisem(žena bolna,ljubica pa predaleč) in največji kurc je pa to,da tudi danes ne bom,pišuka!
Bo mogla le desnica opravit znano delo:gor,dol,gor,dol pa še hitreje in hitreje….
Lep jebalni dan ti želim
Sp

opa, opa ;)))))))

Pismo škoda da zdaj nimam časa, da bi v miru prebrala to zgodbo. Ker vem, da bo fenomenalna.

Bo pa pozneje toliko večji užitek. 😉

Hm … no … jst danes tudi verjetno ne bom … ali pa ja … Saj veš, pri teh stvareh nikoli ne veš … pridejo iznenada … Že res, da je danes tak dan, ko bi se spodobilo, da lep večer poln ljubezni zaokrožiš z fenomenalnim sexom … samo … no … bomo videli … Ne bom rekla nič …

Ti pa tudi, bodi lepo priden … ženi skuhaj čajčka … ji napravi juhco in kaj močnega za pojest, da bo čimprej ozdravela … in potem boš videl, kako bo voljna in poželjiva … :))) … smao malo pozornosti nam moraš ženskam pokazat … pa smo že za stvar … :))))) Aja … pa, veš kaj ji naredi … :))) … kuhano vino s klinčki in cimetom … (klinčki in cimet so zelo močen afrodiziak … preverjeno) :)))))))))

Lepo se imej … pa ne preveč jokcat … Sej bo boljš …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

He he …. Aria … :))))) … pa še ti kakšno zanimivo napiši … Tu ni nevranosti, da te opljuvajo in ok*rcajo in podobne zadeve … kot to zelo radi počnejo na onem drugem forumu … :)))))) Vem, da tudi ti znaš zelo lepo napisati vroče zgodbice … ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hej Bgn,slučajno sem kliknil na tvoj mail,pa se je en tatoo pojavil na Riti(?).A je to tvoj telešček?Pa še odspred dej kako fotko,saj veš,da se ne naveličamo gledat :-))
LP
Sp

:)))))))))))))))) Na riti ??????!!!!???????? Kje pa ti rit vidiš … :)))))))

In to je moj telešček … tako je … Je pa sicer desna lopatica … tko … da se mal orientiraš …. :)))))))))

A, da bi dala gor tisto slikco, ko sem odspred slikana … Hm … mogoče nekoč … ;))) :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja zdaj mi pa res ni pomoči!A zdaj vidite,kako je resna situacija,če človek ne fuka par dni.Da zamenjam lopatico za rit,ne kaj takega se mi pa še ni zgodilo.Pa saj nisem več prepričan,da bi še pičko našel,če bi bla ktera tko dobra duša,da bi mi pokazala,kje to sploh je ;-(
Sp

:))))))))) Jah no … sej sem se res namatrala, ko sem poskušala ugotoviti, kako si videl rit … in potem se mi je počasi posvetilo (vsak mislim) … samo če bi bila rit … bi bila zeloooooooooooo grda rit … bljak … Jst mam lepšo … :))))) ;)))))))

No … upam, da se te bo res ena usmilila (vsaj žena, če ne nobena druga) … in ti razkazala malo dele telesa … :)))

Lahko se pa greš tudi ti malega raziskovalca … in se podaš v to pustolovščino … :))))))) ;))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close