Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek če kdo ne ve, kam s pogradom

če kdo ne ve, kam s pogradom

Tole sodi sicer bolj med oglase in tudi tam sem odprla temo, a ker vem, da je tukaj več obiska in da se mogoče komu kje praši takšen pograd, morda ga je celo že skušal prodati, pa neuspešno – prijateljica se recimo ni mogla rešiti takšnega dvojnega in ga je na koncu kar podarila -, bom vprašala še tukaj.

Po ugodni ceni kupim kovinski pograd, kot je na linku, model Tromso iz Ikee, vendar enojne dimenzije, torej za ležišče širine 90 cm, bele ali srebrne barve. Lahko s pripadajočo pisalno mizo in polico.

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/90179786/

Nov pograd je bil cca 100 evrov, skupaj z mizo in polico cca 180 evrov. V ponudbi ga ni več, zato sem pripela link za dvojni pograd.

Oglasite se lahko na ZS ali mail [email protected].

Mi smo ga kupili v Gradcu se julija letos. Obstaja pa samo v beli barvi. Imeli so ga tudi se v Vilesu. Vem pa, da ga v Celovcu ni bilo in naj ga ne bi vec narocali.

Zdaj je na voljo nov visok pograd, a je nizji kot Tromso.

Jaz svetujem, da povprasas v Gradcu, ce je se kak ostal.

Mislim, da je bil do julija tudi na spletu, vsekakor pa še to poletje. Najprej so ga malček podražili, potem pa kar ukinili.
Mogoče je zdaj res bil samo v beli barvi, ampak prej so ga imeli tudi v srebrni.
Dober predlog, da povprašam direktno na Ikeo, če se njim mogoče kje še kak praši 🙂

New Report

Close