Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Če levičarji ne bodo javno proti obveznemu cepljenju, bom zanalašč volil SDS

Če levičarji ne bodo javno proti obveznemu cepljenju, bom zanalašč volil SDS

Na ta način se bom levičarjem najbolj maščeval, ker če nikogar ne volim, nisem naredil nič, če pa volim SDS bodo pa levičarji še 4 leta cvilili v opoziciji in mnogi doživeli živčni zlom. Težko je biti brez oblasti, brez dotoka svežega denarja iz vseh koncev in krajev, kar ti omogoča oblast. Zamislite se levičarji. Jaz smatram za mojo prvo in osnovno človekovo pravico, da odločam, če si bom kakšen strup spustil v telo. Sem ostro proti obveznemu cepljenju. Vsak naj se odloči sam prostovoljno.

Če bodo levaki zoper obvezno cepljenje, jih bom volil tudi jaz.

Your article is very detailed and impressive to me, I hope to receive more good articles. paper io 2

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 16.07.2021 ob 01:29

Če bodo levaki zoper obvezno cepljenje, jih bom volil tudi jaz.

Če bodo levičarji še naprej zastrupljali odnose med Slovenci, tudi njim ne bo koristilo, pa če bodo dobili kakšen glas ali ne.

Tudi obvezno cepljenje ni resnično obvezno, tako da ne vem, o čem ti sanjaš. 🙂 Noben te ne more v nič prisiliti. Lahko pa seveda plačuješ teste, čeprav ne vem, če bo šlo to glih skoz. Bomo vidl. 🙂

New Report

Close