Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Če levim novinarjem zmaga Janše ni pogodu, skušajo na fantazijski način prepričati ljudi, da v resnici ni zmagal.

Če levim novinarjem zmaga Janše ni pogodu, skušajo na fantazijski način prepričati ljudi, da v resnici ni zmagal.

Mentalna sirota, a veš zakaj ni moja frizerka šla na volitve. Ker je deklarirana levakinja, vedno volila levico. In sedaj med njimi ni imela nikogar za katerega bi volila. Da pa bi spremenila svoja načela in za spremembo volila vsaj nekoga, ki ji obljublja nižje davke to pa ne. Drugače pa ne sprašujem ljudi, kako volijo ampak ko sediš na frizerskem stolu, pač marsikaj zveš

Levi novinarji poznajo slovenski volilni sistem in so dejansko sposobni razumet stvari tudi malo globlje kot samo na prvo žogo kot večina janševikov. Če ne sestaviš koalicije si poraženec, pa ti nobena volivna enota ne pomaga.

Samo to je razlika.

jankovic je tudi takrat relativno zmagal pa ni sestavil vlade… in kaj poj?

Ne nisi imel… tistih katerih nisem omenil so bili le kilava izbira. SMC daj no, polna usta korale in etike. Ko mu je mramor naredil štalo z dodatki za pripravljenost bi ga moral sčevlati iz stranke, zdravstvena ministrica nesposobna je ni zamenjal, migrantska kriza cerar premišljuje in postavi ograjo ko kriza mine. Tu je naredil glavne napake. Saj pravim ni resne opcije.

Tudi sls je pri tem praktično isti spomni se podobnikov.
[/quote]
Važno je cvetačka, da so imeli v SMC polna usta koral! Beri preden oddaš! Pišeš neumnosti. Kaj je torej s koralami in kakšno zvezo imajo z etiko. V morju ali na kopnem. Ah, ja !

Pikulet, jaz sem v resnih skrbeh zate, ker se tako ob dveh zjutraj zbujaš in pišeš o Janši. :))) Nenavadno mi je, kako se nobeden od teh novinarjev ne zapiči v dejstvo, da bi bil lahko Cerar kot doktor prava, v primeru koalicije z LMŠ v vladi podrejen predsedniku vlade, ki je imel na srednji lesarski šoli več popravnih izpitov.

Potem tudi tisti, ki jim ti pripisuješ zmago niso zmagali. Ker niti slučajno ne bodo brez težav sestavili solidne koalicije. Kaj je pa delo pa ne itak ne vedo.

Potem tudi tisti, ki jim ti pripisuješ zmago niso zmagali. Ker niti slučajno ne bodo brez težav sestavili solidne koalicije. Kaj je pa delo pa ne itak ne vedo.
[/quote]

Sem kje napisala, komu pripisujem zmago?
Napisala sem, da je SDS zmagala na volitvah… a dejanska zmaga pomeni to, da lahko sestavis koalicijo.
Tudi ZJ je pred leti zmagal s svojo stranko, pa koalicije ni sestavil.

Levi novinarji poznajo slovenski volilni sistem in so dejansko sposobni razumet stvari tudi malo globlje kot samo na prvo žogo kot večina janševikov. Če ne sestaviš koalicije si poraženec, pa ti nobena volivna enota ne pomaga.

Samo to je razlika.
[/quote]

Rumena barva, ki je tako zelo iztirila ‘novinarčke’, je pomenila zgolj in samo to, da je SDS dobila največ glasov v veliki večini volilnih enot/okrajev.

Ker novinarčki ne zmorejo prenesti tega dejstva, so si izmislil neke vrste neobstoječo, fantazijsko zvezo strank, katere skupni seštevek glasov da višje številke kot pri sds.

Takšno obupano fantaziranje v resni državi povzroči smeh ali pa zakrbljenost za duševno zdravje avtorjev takih ‘veleumnih’ izvajanj.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Pikulet, jaz sem v resnih skrbeh zate, ker se tako ob dveh zjutraj zbujaš in pišeš o Janši. :))) Nenavadno mi je, kako se nobeden od teh novinarjev ne zapiči v dejstvo, da bi bil lahko Cerar kot doktor prava, v primeru koalicije z LMŠ v vladi podrejen predsedniku vlade, ki je imel na srednji lesarski šoli več popravnih izpitov.
[/quote]

Hvala za skrb, res si dobra duša. 😀 Pa ohrna tudi? 😛

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Rezultat in cilj volitev je sestava vlade, ne relativna zmaga po volilnih enotah. Duševne probleme imate tisti, ki tega enostavnega dejstva ne razumete.

Hvala za skrb, res si dobra duša. 😀 Pa ohrna tudi? 😛
[/quote]

Ohrna? Kaj češ, moram se “zliti” z Gorenjci. :)))

vanja je zmagovalec tistih, ki jih je leta 45 odrešil partizanov… povedano drugače, če bi razveljavil vse glasove penzionistov bi bila slika popolnoma drugačna, ker mladi ne rabijo velikega vodje in korejskega režima.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Vsi ti politiki bi bili lahko koristni tako da bi prišli k meni pomagat bajto generalno spucat, danes začnem in bom pucala cel teden, ampak itak se noben ne bo javil tako da nobene koristi od njih čeprav imam doma rdečo in belo krpo.

Če zjanšannim ni pogodu, ker grosupeljski ni zmagal absolutno, na kar je racunal glede na madzarske milijone, grdo in agresivno medijsko propagando, ko so ljudje na cestah in po hisah nadlegovali ljudi, skusajo na fantazijski nacin podtikati nasprotnikom jansorbanizma, da skusamo prepricati ljudi, da jansa ni zmagal. V bistvu novinarji, tisti, ki so diht seveda, govorijo o tem, da desnica ni dosegla polovice, leva sredina pa jo je. Zdaj pa, obstaja moznost, da eden sestavi vlado, tudi jansa, ce bo kdo od velikih treh, sarec, cerar, zidan ali celo alenka in čarli, snedel svojo besedo in se ga bo oznacilo za izdajalca.

Ohrna? Kaj češ, moram se “zliti” z Gorenjci. :)))
[/quote]

Ja, samo te izdajajo dinaridne poteze, računam pa, da imaš vsej lepe, dokaj dolge noge. 😛

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Zdej je pa huda nevarnost, da se levicarjem poslabsa mentalno zdravje, upam da so na psihiatrijah pripravljeni.

Ja, samo te izdajajo dinaridne poteze, računam pa, da imaš vsej lepe, dokaj dolge noge. 😛
[/quote]

A ti sploh veš, kakšen je dinaridni tip? Te poteze so bolj očitne pri moških, recimo višina.


Ja, veš, pa ni glih tko. Lej, če se v tistem “da brez tezav sestavis” pojavi napakica, majhna težavica, že ni več “dejanska zmaga”. Je le delna zmaga. In do naslednjega leta pride ven že kar poraz in to “zgodovinski poraz”.
Ti ne veš, kako čudna so pota človekova.

Tako slabega mentalnega zdravja kot so SDSovci, niso nikjer, v nobeni stranki, razen mogoče Jelinčićevi.

Spet kup umazanih SdS laži brez katerih Pikuletu in podobnim nikakor ne gre! Z dobrimi 1O{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kokodakat o zmagi je res smešno. Tudi če priključite še vse vaše satelite je vaš rezultat več kot žalosten. Vse skupaj ne znese 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in trobit o zmagi s takšnim rezultatom je umazano do skrajnosti. Dejanski rezultat desnica proti ostalim je točno takšen kot je naveden v tabeli. Desničarji niso zmagali niti v enem volilnem okraju!

A ti sploh veš, kakšen je dinaridni tip? Te poteze so bolj očitne pri moških, recimo višina.
[/quote]

Torej, je tvoje poteze klesal ‘vjetar s Dinare’ ali pač ne? 🙂

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Torej, je tvoje poteze klesal ‘vjetar s Dinare’ ali pač ne? 🙂
[/quote]

Mislim, da je glavno besedo imela “Svilaja”. :))))

Mislim, da je glavno besedo imela “Svilaja”. :))))
[/quote]

Sem moral poguglat. 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

New Report

Close