Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu če med seksom pihajo vetrovi…

če med seksom pihajo vetrovi…

Razo te bom z rajklnom po hrbtu!!!!!!!!!!!!Raje mi pokaži kako sexi punco.

Ani srce,poljub zate…kak si?

Ani srce,poljub zate…kak si?

svetovno ali domačo?

leta letijo - iščem stevardeso

Ani bi midva poskusla,a?;-))))

Svetovno,dolgolaso.

http://shrani.si/f/3I/5S/XlR7NiS/030-denso-bejba0995-zguz.jpg

veš stari…tud takile obstajajo za nekatere…

leta letijo - iščem stevardeso

Takole tajnico bi takoj sprejel,brez razpisa.

zakaj?

kaj pa če ne zna stenografije?

leta letijo - iščem stevardeso

Bi ji omogočil tečaj na stroške firme.

Ojjej, če je en kup flancanja seks, pol pa bi moralo bit pol SLO kar naprej v ekstazi mini orgazmčkov …:-)))))))) Živjo, Anabelči!

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

mel za tako spodobno punčko…

a res misliš, da tud ona že sexa….upssss

leta letijo - iščem stevardeso

Olja, pickova banda:))))
Ondi, kaj bi midva? ;)))))

)))))

bi bila z mano zadovoljna…khmmm

leta letijo - iščem stevardeso

Ondi, pridem za tajnico k tebi, imam vse kvalifikacije 😉

Mueslika, če si kar naenkrat drastično spremenila prehrano (iz hamburgerjev na hrano za ptiče;), malo se hecam, sem sama tudi na kosmičih, potem zna bit ja, da te napenja in si zaprta. Čimveč pij, pa ob kosmičih tudi veliko sadja in jogurta, pa ni vrag, da te ne bo pognalo 😉
Bodi fajn.

Reci ji, da je to legalno priznani fetiš. Pač rad prdi in to jo še dodatno vzburja.

Bi se luštno imela;-)Vem,da si privlačna in sexi:-)

…Ha, ha…
prav nasmehnila sem se. Po dobrem četrt stoletja dolgem zakonskem življenju, ki ga imam za seboj, sem v postelji marsikaj doživela…
Ampak komentirati želim nekaj drugega, ko so starejši ljudje “delili nauke” nam mlajšim, so takrat rekli: “Ko bosta prvič takole intimno skupaj, se moraš fejst sprdnit, zarigat, se morda napit, pa jo/ga še pobruhat. Če vse to prenese, je pravi/va!”
pa srečno!

Hahahhahhaha
ampak sej so vetrovi najbrž iz spredaj ne iz riti a ne? Sem gledala un film, k igra Ben Stiller , ki je uno zapecal….., ki ji je muca prdnila

Če se človeku (žwnaki) kaj takega zgodi, ni nič hujšega, kot če se moškemu… Ko se spoznavamo imamo pač neke ideale, vendar prdci so pač stvar vsakdana, ne vem, zakaj bi jih dajali v nebesa 😀

New Report

Close