Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek če moški zavrne žensko

če moški zavrne žensko

A daj ne bluzi bedarije. Pa kje se jemljete , ste res toliko blesave in zabite ali se delate?
[/quote]

S temle izpadom itak samo to dokazuješ, da ste moški agresivni, brutalni, sovražni.
[/quote]
Ravno toliko, kot ti s svojim , da vse ženske manipulirajo, obračajo besede in podobno
Veš kaj hočem povedat?

A daj ne bluzi bedarije. Pa kje se jemljete , ste res toliko blesave in zabite ali se delate?
[/quote]

S temle izpadom itak samo to dokazuješ, da ste moški agresivni, brutalni, sovražni.
[/quote]Pa nima ti smisla dopovedovat, če kvasiš bedarije in pišeš na ravni kot da ti ne deluje niti ena sama možganska krivulja, da bi kaj razmislila preden napišeš, mislim….eh


Res je. Samo bi bilo fino vedet kaj in koliko časa se je prej dogajalo. Če je človek naiven in se ga loti manipulator…..
[/quote]

Ah daj no. Opravičila za nasilje in umore ni.
[/quote]

Bi se strinjal s teboj. Samo- zakaj pravi pozna olajševalne okoliščine?

S temle izpadom itak samo to dokazuješ, da ste moški agresivni, brutalni, sovražni.
[/quote]
Ravno toliko, kot ti s svojim , da vse ženske manipulirajo, obračajo besede in podobno
Veš kaj hočem povedat?
[/quote]

Domnevam, da hočeš najti opravičilo za moške, ki zaradi zavrnitve , ubijejo žensko?

Ah daj no. Opravičila za nasilje in umore ni.
[/quote]

Bi se strinjal s teboj. Samo- zakaj pravo pozna olajševalne okoliščine?
[/quote]


Ravno toliko, kot ti s svojim , da vse ženske manipulirajo, obračajo besede in podobno
Veš kaj hočem povedat?
[/quote]

Domnevam, da hočeš najti opravičilo za moške, ki zaradi zavrnitve , ubijejo žensko?
[/quote]Narobe domnevaš.

Domnevam, da hočeš najti opravičilo za moške, ki zaradi zavrnitve , ubijejo žensko?
[/quote]Narobe domnevaš.
[/quote]

Tudi prav.

Recimo mick že vnaprej grozi, da bo ta novega vsaj nalomil, če ne kar ubil. Pa sklepam, da ta novi sploh še ne obstaja.

Ne bo držalo. Ob zavrnitvi jo šele približno spoznavaš, vzrok pa je nedofukanost.

9 od desetih umorjenih je žensk.
Pa ne ni tarči “kaj se je prej dogajalo”…kot da so moški pa nezmožni psihičnega nasilja, zahebavanja, manipulacij? Glih tolk kot ženske, al pa še kaj več. Skoz neke podle pripombe, poniževanja, beri forum, kaj vse neumne ženske prenašajo od moških. Da ne govorim o varanju, gemblanju, popivanju, ne dajanju denarja v skupnost, lenobe itd. Miljon razlogov, da bi ga fentale.
Ampak ubite so pa ženske.
Ponavadi, ko hočejo stran. Če so tolk grozne, zakaj jih potem moški ne pustite stran?
Bi se pa ja oddahnili in srečno zaživeli novo življenje?

Preden me babnce raztrgate- noben normalen ne bo zagovarjal norca, ki dela pizdarije, pa čeprav samo svoji ženi doma. Pa ne samo zato, ker se tega ne dela. Zato, ker tak neuravnovešenec pride tudi ven, pa ima sosede, sodelavce, znance, pa tudi kakšen naključnež se najde, ki mu gre lahko na živce. Vsak normalen je zato, da se bučmana umakne ali nevtralizira.
No, zdaj pa razlagaj naprej, da me morajo razčetvert, ker sem dec in ti grem na živce.

To pa tako ali tako.
Več primerov poznam, ko se je ona hotela ločiti in je on začel groziti s tem, da jo bo poiskal in ubil.
Zraven pa seveda je bila vse najslabše in njemu bi bilo super brez nje in tako naprej. Ko je hotela ločitev pa take grožnje.

Zato, ker je v katolibanski družbi povsem običajno in sprejemljivo čustveno in razumsko nasilje. To vam je v krvi; v eni roki križ, v drugi pa kurac. Orgazmirate z obojim.

Pejd si mal socialno statistiko katolibanskih držav pogledat, pa jo primerjaj z arabskimi. Boš kmalu ugotovila, da se gre za dve eni in isti stvari, le načini so v glavnem obratno sorazmerni.

Preden me babnce raztrgate- noben normalen ne bo zagovarjal norca, ki dela pizdarije, pa čeprav samo svoji ženi doma. Pa ne samo zato, ker se tega ne dela. Zato, ker tak neuravnovešenec pride tudi ven, pa ima sosede, sodelavce, znance, pa tudi kakšen naključnež se najde, ki mu gre lahko na živce. Vsak normalen je zato, da se bučmana umakne ali nevtralizira.
No, zdaj pa razlagaj naprej, da me morajo razčetvert, ker sem dec in ti grem na živce.
[/quote]

NI rečeno.
Tipi, ki so doma nasilni, psihopatski, so pogosto v družbi mirni, nekonfliktni, tihi.
Saj veš, ko gredo novinarji okrog po umoru pa vsi govorijo, da je bil morilec prej tih, miren, nekonflikten… potem pa je umoril ženo/babico/očeta/brata/znanca…

Zato, ker je v katolibanski družbi povsem običajno in sprejemljivo čustveno in razumsko nasilje. To vam je v krvi; v eni roki križ, v drugi pa ******. Orgazmirate z obojim.

Pejd si mal socialno statistiko katolibanskih držav pogledat, pa jo primerjaj z arabskimi. Boš kmalu ugotovila, da se gre za dve eni in isti stvari, le načini so v glavnem obratno sorazmerni.
[/quote]

Krščanstvo in islam sta tako istega izvora. Pač vera se je razcepila in sta nastali dve veri. Isto sr…
Nisem pripadnica ne ene, ne druge.

Preden me babnce raztrgate- noben normalen ne bo zagovarjal norca, ki dela pizdarije, pa čeprav samo svoji ženi doma. Pa ne samo zato, ker se tega ne dela. Zato, ker tak neuravnovešenec pride tudi ven, pa ima sosede, sodelavce, znance, pa tudi kakšen naključnež se najde, ki mu gre lahko na živce. Vsak normalen je zato, da se bučmana umakne ali nevtralizira.
No, zdaj pa razlagaj naprej, da me morajo razčetvert, ker sem dec in ti grem na živce.
[/quote]

NI rečeno.
Tipi, ki so doma nasilni, psihopatski, so pogosto v družbi mirni, nekonfliktni, tihi.
Saj veš, ko gredo novinarji okrog po umoru pa vsi govorijo, da je bil morilec prej tih, miren, nekonflikten… potem pa je umoril ženo/babico/očeta/brata/znanca…
[/quote]

Drži, ampak, ne vedno.

In zakaj beremo samo o umorih žensk s strani zavrnjenih moških? Obratno pa ne?
Če je pa pri obeh spolih, po tvoje, enako?
[/quote]
No, tako črno-belo spet ni. Se spomniš zgodbe punce, ki je v Šiški zabodla svojega fanta, pred tem pa v Španiji še nekoga?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

NI rečeno.
Tipi, ki so doma nasilni, psihopatski, so pogosto v družbi mirni, nekonfliktni, tihi.
Saj veš, ko gredo novinarji okrog po umoru pa vsi govorijo, da je bil morilec prej tih, miren, nekonflikten… potem pa je umoril ženo/babico/očeta/brata/znanca…
[/quote]

Drži, ampak, ne vedno.
[/quote]

Kaj pa vem. Dejstvo je, če bi jih lahko na ven prepoznali, ne bi prišlo do takih izpadov. Nobenmu na čelu ne piše, da je psiho. Tudi Hilterja so imeli za super človeka pa to na tisoče ljudi pa so se zmotili tako, da ja, pogosto se motimo glede ljudi.

Zato, ker je v katolibanski družbi povsem običajno in sprejemljivo čustveno in razumsko nasilje. To vam je v krvi; v eni roki križ, v drugi pa ******. Orgazmirate z obojim.

Pejd si mal socialno statistiko katolibanskih držav pogledat, pa jo primerjaj z arabskimi. Boš kmalu ugotovila, da se gre za dve eni in isti stvari, le načini so v glavnem obratno sorazmerni.
[/quote]

Krščanstvo in islam sta tako istega izvora. Pač vera se je razcepila in sta nastali dve veri. Isto sr…
Nisem pripadnica ne ene, ne druge.
[/quote]

Si pa uporabnica. S svojim pisanjem to izdajaš. Opranoglavka ki ne doumeš niti tega, da npr. novinarji resničnega vzroka umora/uboja= vzgoja neskončno ljubeče mamice, nikoli ne napišejo. Vedno pišejo o “groznih” (seveda za ženske) posledicah.

Pa ti jaz zastavim vprašanja: zakaj matere ne date otrok rojenih po vas, v vzgojo njihovim očetom? Zakaj jih ne prisilite, da opravijo kar jim je narava dala za narest? Zakaj ne greste štrajkat pred družinska sodišča, ker v 99 procentih to breme naložijo vam? Zakaj ne vlagate izvršb na stike? Kazenskih ovadb za kršenje pravic otrok, ko blesavega fotra ni na stike?

In tako naprej… … do mandoline in NJENE vnukinje, pardon princeske…

In zakaj beremo samo o umorih žensk s strani zavrnjenih moških? Obratno pa ne?
Če je pa pri obeh spolih, po tvoje, enako?
[/quote]
No, tako črno-belo spet ni. Se spomniš zgodbe punce, ki je v Šiški zabodla svojega fanta, pred tem pa v Španiji še nekoga?
[/quote]

Ne, nič ne vem o tem?

Krščanstvo in islam sta tako istega izvora. Pač vera se je razcepila in sta nastali dve veri. Isto sr…
Nisem pripadnica ne ene, ne druge.
[/quote]

Si pa uporabnica. S svojim pisanjem to izdajaš. Opranoglavka ki ne doumeš niti tega, da npr. novinarji resničnega vzroka umora/uboja= vzgoja neskončno ljubeče mamice, nikoli ne napišejo. Vedno pišejo o “groznih” (seveda za ženske) posledicah.

Pa ti jaz zastavim vprašanja: zakaj matere ne date otrok rojenih po vas, v vzgojo njihovim očetom? Zakaj jih ne prisilite, da opravijo kar jim je narava dala za narest? Zakaj ne greste štrajkat pred družinska sodišča, ker v 99 procentih to breme naložijo vam? Zakaj ne vlagate izvršb na stike? Kazenskih ovadb za kršenje pravic otrok, ko blesavega fotra ni na stike?

In tako naprej… … do mandoline in NJENE vnukinje, pardon princeske…
[/quote]

Težko ti to odgovorim, kar sprašuješ. Ker nisem ne opranoglavka, ne mati.

Krščanstvo in islam sta tako istega izvora. Pač vera se je razcepila in sta nastali dve veri. Isto sr…
Nisem pripadnica ne ene, ne druge.
[/quote]

Si pa uporabnica. S svojim pisanjem to izdajaš. Opranoglavka ki ne doumeš niti tega, da npr. novinarji resničnega vzroka umora/uboja= vzgoja neskončno ljubeče mamice, nikoli ne napišejo. Vedno pišejo o “groznih” (seveda za ženske) posledicah.

Pa ti jaz zastavim vprašanja: zakaj matere ne date otrok rojenih po vas, v vzgojo njihovim očetom? Zakaj jih ne prisilite, da opravijo kar jim je narava dala za narest? Zakaj ne greste štrajkat pred družinska sodišča, ker v 99 procentih to breme naložijo vam? Zakaj ne vlagate izvršb na stike? Kazenskih ovadb za kršenje pravic otrok, ko blesavega fotra ni na stike?

In tako naprej… … do mandoline in NJENE vnukinje, pardon princeske…
[/quote]

Ker moški nočejo skrbeti za svoje otroke, pogosto, ne vedno.

Ja, ja, zadnje čase so raznorazne motnje in bolezni sila priročen in popularen izgovor. Predvsem, ko je treba odgovarjati za posledice svojih dejanj.
[/quote]No, kar nadaljuješ s hinavščino, ker te motnje in diagnoze postavljate babe za vsako stvar, se dnevno bere tu na forumu in to v zvzeiz s tem, da obtožujete moške, za to kar ste same storile. To o čemer pa jaz pišem in si ti navedla, da umori mlad fant neko dekle, ker ga je zapustila pa že ne more bit vse v redu z njegovim duševnim zdravjem.
[/quote]
Ajde, dovolj besedičenja. Koga jaz obtožujem in česa? Si me s kom zamenjal, po pomoti vrgel v isti koš s pitaj boga kom?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Si pa uporabnica. S svojim pisanjem to izdajaš. Opranoglavka ki ne doumeš niti tega, da npr. novinarji resničnega vzroka umora/uboja= vzgoja neskončno ljubeče mamice, nikoli ne napišejo. Vedno pišejo o “groznih” (seveda za ženske) posledicah.

Pa ti jaz zastavim vprašanja: zakaj matere ne date otrok rojenih po vas, v vzgojo njihovim očetom? Zakaj jih ne prisilite, da opravijo kar jim je narava dala za narest? Zakaj ne greste štrajkat pred družinska sodišča, ker v 99 procentih to breme naložijo vam? Zakaj ne vlagate izvršb na stike? Kazenskih ovadb za kršenje pravic otrok, ko blesavega fotra ni na stike?

In tako naprej… … do mandoline in NJENE vnukinje, pardon princeske…
[/quote]

Težko ti to odgovorim, kar sprašuješ. Ker nisem ne opranoglavka, ne mati.
[/quote]

Da si samo ena izmed mnogih opranoglavk dokazuješ ravno s tem, ker ti je težko odgovoriti. Ampak to je le posledica, vzrok pa je kot pri največji večini; podivjana emancipiranost.

Mati pa ne bi mogla biti niti če bi bila roditeljica, kajti med starši in roditelji je bistvena razlika: starš vzgaja, roditelj pa zavaja. Dejstvo namreč je, da če ne poznaš okolja v katerem živiš, ne moreš voditi. To je isto, kot bi šel Karničar učit torto pečt v vrtec.

Čudno to, da imajo take duševni bolzni samo moški. Kako pa se reče tej bolezni, da ubiješ partnerja, ker te je zapustil? In kako, da to samo na moške udari?
[/quote]
Pa še to, ne udari samo na moške, baba je pač fizično prešvoh, da bi izvedla umor, ga pa tudi, saj je bilo ne dolgo nazaj v Ljubljani, ko je zabodla fanta, pa sploh ni hil prvi. Kar se pa tiče ostalega, dejansko baba ne rabi bit posebej bolna, da ne bi norela na polno, ko je zavrnjena in to je vidno, moških pa res ne vidiš v teh početjih.
[/quote]
No, no, jaz osebno imam izkušnjo s tipom, ki je zaradi svojega norenja ob zavrnitvi fasal kazen zaradi nadlegovanja. Pa nisem edina. Moj znanec ima prepoved približevanja moji prijateljici. Druga prijateljica je bila v varni hiši, ker njen sosed ni prenesel, da noče biti z njim, zdaj je končno v zaporu, prijateljica pa je prodala svoj flat in se preselila.
Pa še bi lahko naštevala, tako da trditev, da “moških pa res ne vidiš v teh početjih” nikakor ne drži.
Aja, pa noben od teh tipov nima diagnosticirane motnje ali bolezni. Vsaj uradno ne.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

New Report

Close