Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če ne shujšam me bo zapustil

Če ne shujšam me bo zapustil

•Spoznala sva se, ko sem se borila z anoreksijo. Sedaj sem ok in teža se mi veča on pa pravi, da mu debela nisem več tako zelo všeč im želi, da sem spet tako suha kot sem bila. Kot bi me želel spet pahniti v brezno iz katerega sem prilezla po letih boja in ko je moje življenje viselo na nitki.

•Žal pa na tem svetu nimam drugega kot njega in brez njega postanem brezdomaka. Na svoje sama ne bi preživela. Še vedno sem preslabotna, da bi se zaposlila za poni delovni čas, zato delam pogodbeno in iz tega naslova ni bolniške.

•Vem, da če začnem s hujšanjem se lahko vrnem v brezno, ki pa je še vedno boljše kot življenje brez doma, se mi zdi.

 

NI boljše in ne nasedaj takemu kretenu, ki te bo itak zapustil, ker te nima rad. Raje riskira tvoje življenje in te potisne v morebitno smrt kot pa da bi te sprejel z normalno (ali višjo) težo. In kaj boš, ko boš zaradi njega spet v breznu anoreksije in te bo zapustil, saj mu ne boš všeč bolna in s problemi? Ti in tvoje zdravje sta osnova in bodi ponosna nase, da si uspela. Stanovanjski problem pa rešuj drugače. Če si zmogla tisti boj premagat, boš tudi tega.

Odgovor na objavo uporabnika
Moje ime je anoreksija, 20.10.2023 ob 15:42

•Spoznala sva se, ko sem se borila z anoreksijo. Sedaj sem ok in teža se mi veča on pa pravi, da mu debela nisem več tako zelo všeč im želi, da sem spet tako suha kot sem bila. Kot bi me želel spet pahniti v brezno iz katerega sem prilezla po letih boja in ko je moje življenje viselo na nitki.

•Žal pa na tem svetu nimam drugega kot njega in brez njega postanem brezdomaka. Na svoje sama ne bi preživela. Še vedno sem preslabotna, da bi se zaposlila za poni delovni čas, zato delam pogodbeno in iz tega naslova ni bolniške.

•Vem, da če začnem s hujšanjem se lahko vrnem v brezno, ki pa je še vedno boljše kot življenje brez doma, se mi zdi.

 

Ce te prav razumem, se k staršem ne moreš vrniti, kam drugam nimaš iti, za najem nimaš?

Varna hiša!

Nasilje ni samo zmerjanje in pretepanje, to kar on dela, je psihično nasilje, ki pomembno vpliva na tvoje sedajsnje in bodoče zdravje.

 

Ce nimas kam ….pridi k meni

Ja v časih te naše draginje je kar problem za samskega človeka z nizkimi dohodki. Morda se res pozanimaj v verni hiši, samo za tja mislim, da je potrebno imeti evidenco prijav na policiji, ne pa me za besedo držati. Upam, da se uspeš rešiti takega kretena.

Razmišljaš v pravo smer.
Verjemi – s pridobljenimi kilogrami si definitivno lepša in bolj zdrava. Torej glede tega ne naredi ničesar, kvečjemu pridobi še kilograme, ker je to zdravo zate.

Nekateri moški, čeprav jih je zelo malo, so obsedeni s suhostjo, pretirano suhostjo. Ne vem, kaj je z njimi, saj je vseeno, ne razmišljajo niti trezno, niti normalno. Bojijo pa se že, če ženska pridobi nekaj kg. Znebi pa se njega. On ni ok človek.  Če ve, s čim si se borila in želi, da shujšaš, mu manjka kakšen kolešček v glavi.

Drago dekle, to kar ti dela tvoj moški je psihično nasilje. Za začetek si se naroči k psihiatru če ga že imaš predebatiraj s njim o tej tvoji situaciji.

Odgovor na objavo uporabnika
Psihič, 22.10.2023 ob 22:54

Drago dekle, to kar ti dela tvoj moški je psihično nasilje. Za začetek si se naroči k psihiatru če ga že imaš predebatiraj s njim o tej tvoji situaciji.

Najbolj da se nabiješ na 120 kil pa jebeš mnenje ostalih. Ker je to novi standard dandanes, zelo atraktivno, boš kuj novega dobila 🙂

Ostani zvesta sebi, v srcu in mislih se pa po hitrem postopku začni oddaljevat od tega kretena. Saj te ne bo kar nogiral, še imaš nekaj mesecev komot, da si pripraviš teren, da odideš. Če ti bo kaj sikal, te itak ne bo prizadelo, ker si boš zgradila visoooooki zid okoli sebe. Njegovo zlobo mu lahko mirno vrneš s tem, da ga imaš še nekaj časa zgolj zavoljo bivalnega problema, v tem času pa se MORAŠ postaviti na noge toliko, da se osamosvojiš. Ni druge, moraš. To je škodljiv človek, ne izgubljaj niti minute s tem, da bi ga spreminjala, ima veliko hujšo bolezen, kot si jo imela ti.

Morda bi pa tam, kjer sedaj delaš pogodbeno, bili pripravljeni na kakšne druge pogoje dela? Morda zaposlitev za 4 ali 6 ur?

Punca, malo bolj se ceni pa bodo tudi druge tvoje težave izvenele istočasno pa bo prišel partner, ki te bo spoštoval. Veš, če sebe ne spoštuješ, te tudi drugi ne morejo.

In kje si zivela prej? Te je pobral z ulice pod mostom in peljal v svojo hiso?

 

Ze ok, da mi moz rece, vsec mi je to ali ono, da bi pa vztrajal, da moram imeti dolge lase ali pobarvane nohte ali da moram nosit najlonke, sori, sem taka, kot jaz hocem, da sem, ti bom ustregla, ko bom jaz hotela, sigurno pa ne bom dolgolaska s pobarvanimi nohri v najlonkah vsak dan zaradi nekoga drugega!

Razumem, da si sibka in ranljiva, a zenska, imej svoje dostojanstvo!

Tip ima pač okus in jasno je, da bo seksal samo vitko bejbo. Zato je logično, da bo pač potem rajši katero drugo, če boš ti postala buckasta. Je pa tudi fer od njega, da ti je to lepo vnaprej povedal.

Ene babe tu gor ste pa res nerealne. Pa saj tip financira neko bejbo zato, da mu en vitek, urejen telešček v najlonkah lepo nastavlja luliko, ko se mu pač zahoče. Ne pa kar tako, pa saj ni rdeči križ.

Premalo si napisala, da bi lahko ocenili zakaj se gre. Če imaš 5 kg več od  idealne teže potem si predebela in bo treba nekaj ukreniti. Za tvoje zdravje ga skrbi, ker očitno tebe ne. Kako se lahko gledate, če vam že moški reče, da ste predebele?

Shujšaj in se ne smili spet sama sebi. 5 kg shujšat je mačji kašelj, očitno si orng predebela…

 

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica, 20.10.2023 ob 15:55

Ce te prav razumem, se k staršem ne moreš vrniti, kam drugam nimaš iti, za najem nimaš?

Varna hiša!

Nasilje ni samo zmerjanje in pretepanje, to kar on dela, je psihično nasilje, ki pomembno vpliva na tvoje sedajsnje in bodoče zdravje.

 

Kaj ji ti bluziš? Če je rekel, da naj shujša Verjetno ni rekel brez razloga. Te vse današnje punce, ki so  preveč debele, mislijo da so lepe? Daj no kdaj je bila debelost še lepa? NIKOLI!!!!

očitno je kot prasica pa ji želi samo. dobro.

SHUJŠAJ IN TIHO. KAJ SPLOH ŽREŠ TOLIKO? ZAKAJ SI SE ZREDILA? OD KAVČA

In kaj si torej želela od nas?

Prvič si luzerka: preslabotna brez njega? še čudno, da te že ni zapustil-jaz bi te že.

Drugič: na svetu ni nikogar drugega? daj ne flancaj, prijatelji, nekoga zagotovo  imaš, če pa nimaš prijateljev pa see malo vpraši kej je narobe s teboj…

Tretjič: brezno če shujšaš? a ti je lažje, da se še bolj rediš? shujšaj , manj žri in se gibaj. SIMPL.

Naženi takega človeka iz svojega življenja. Ta te nima rad. Varna hiša, materinski dom. To kar počne, je tudi nasilje.

Nasilje najslabše sorte. Poveži se s kakšnimi ozdravljenimi puncami, ti bo lažje.

 

Zoran 281-lepo prosim,da prebereš še enkrat avtoričin prispevek! Razumem,če bolehaš za bralno pismenostjo, a poskusi to bolezen tekom let pozdraviti. Avtorica se spopada z dosti hujšo boleznijo.

Draga avtorica članka, tvoja zgodba se me je dotaknila. Res poišči pomoč, mogoče bi ti tudi v varni hiši začasno ponudili streho nad glavo.Tu si lahko nekaj mesecev in v tem času poiščeš stanovanje in delo.

Želim ti,da najdeš moč in se izkoplješ iz te, človeka nevredne situacije.

Odgovor na objavo uporabnika
Zoran281, 23.10.2023 ob 08:49

Kaj ji ti bluziš? Če je rekel, da naj shujša Verjetno ni rekel brez razloga. Te vse današnje punce, ki so  preveč debele, mislijo da so lepe? Daj no kdaj je bila debelost še lepa? NIKOLI!!!!

očitno je kot prasica pa ji želi samo. dobro.

SHUJŠAJ IN TIHO. KAJ SPLOH ŽREŠ TOLIKO? ZAKAJ SI SE ZREDILA? OD KAVČA

Avtorica se bori z motnjami hranjenja in je bila verjetno kar precej prelahka.

Če se je zdaj končno zredila, še vedno sploh ni nujno, da je na normalni teži, kaj šele, da ima preveč kg – še posebej zato, ker pravi, da še niti ni sposobna oddelati polnega delovnega časa.

 

In še vedno sem prepričana, da je izhod varna hiša, daj je tudi psihično nasilje samo nasilje.

 

Odgovor na objavo uporabnika
stara forumašica, 23.10.2023 ob 09:22

Avtorica se bori z motnjami hranjenja in je bila verjetno kar precej prelahka.

Če se je zdaj končno zredila, še vedno sploh ni nujno, da je na normalni teži, kaj šele, da ima preveč kg – še posebej zato, ker pravi, da še niti ni sposobna oddelati polnega delovnega časa.

 

In še vedno sem prepričana, da je izhod varna hiša, daj je tudi psihično nasilje samo nasilje.

 

Po moje je zanj predebela, torej ima 10 kg najmanj več od prvotne teže.

Okrog 5 se kaj veliko ne opazi, 10 pa že.

Torej je predebela.

Odgovor na objavo uporabnika
Zoran281, 23.10.2023 ob 09:38

Po moje je zanj predebela, torej ima 10 kg najmanj več od prvotne teže.

Okrog 5 se kaj veliko ne opazi, 10 pa že.

Torej je predebela.

Se strinjam s tabo, da je verjetno zanj predebela.

A kot avtorica piše, se je z anoreksijo borila nekaj let in tudi če se je zdaj zredila za 10 kg, ima še vedno normalno težo. Tudi pri 15+ kg ima lahko še vedno normalno težo.

In če pravi, da je bilo zaradi njene teže že ogroženo življenje, ji dodatnih 10-15 kg pomeni samo pot k zdravju!

Zoran, spokaj

 

Ni res, bolje brez doma, kot bolna. Ta tip je pijavka in hoče, da si bolna. On te ljubi bolno. Na ona on je ponudb  kolikor hočeš. Bolje, da se zapufaš, za kak mesec se ojačaš in začneš, delati polni delavni čas. In greš v najem. V najemu se boš ojačala in take pijavke ne boš več pogrešala.

Odgovor na objavo uporabnika
Zoran281, 23.10.2023 ob 08:42

Premalo si napisala, da bi lahko ocenili zakaj se gre. Če imaš 5 kg več od  idealne teže potem si predebela in bo treba nekaj ukreniti. Za tvoje zdravje ga skrbi, ker očitno tebe ne. Kako se lahko gledate, če vam že moški reče, da ste predebele?

Shujšaj in se ne smili spet sama sebi. 5 kg shujšat je mačji kašelj, očitno si orng predebela…

 

Zate lahko napisem samo da si totalno tele.

Odgovor na objavo uporabnika
stara forumašica, 23.10.2023 ob 09:51

Se strinjam s tabo, da je verjetno zanj predebela.

A kot avtorica piše, se je z anoreksijo borila nekaj let in tudi če se je zdaj zredila za 10 kg, ima še vedno normalno težo. Tudi pri 15+ kg ima lahko še vedno normalno težo.

In če pravi, da je bilo zaradi njene teže že ogroženo življenje, ji dodatnih 10-15 kg pomeni samo pot k zdravju!

Pa kaj se trudite odgovarjati temu bedaku, kaj ne razumete, da uživa, da koga prizadene in se pokvarjenec od zadaj škodoželjno reži.

Avtorici pa – skrbi zase in za svoje zdravje. Jej raznovrstno prehrano, veliko gibaj, bodi na svežem zraku in uživaj življenje. Ne zapravi si ga z bedakom, ki te izkorišča. Boš že dobila nekega dne drugega, ki te bo imel res rad iz srca.

Odgovor na objavo uporabnika
Vidalli, 23.10.2023 ob 06:24

Tip ima pač okus in jasno je, da bo seksal samo vitko bejbo. Zato je logično, da bo pač potem rajši katero drugo, če boš ti postala buckasta. Je pa tudi fer od njega, da ti je to lepo vnaprej povedal.

Ene babe tu gor ste pa res nerealne. Pa saj tip financira neko bejbo zato, da mu en vitek, urejen telešček v najlonkah lepo nastavlja luliko, ko se mu pač zahoče. Ne pa kar tako, pa saj ni rdeči križ.

Kako zlobno bitje si!

New Report

Close