Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če nimaš potomcev – si prvi, ki mu je spodletelo od nastanka življenja?

Če nimaš potomcev – si prvi, ki mu je spodletelo od nastanka življenja?

Sigurno večina ljudi raje ne bi imela otrok kot bipolarnega jezdeca za sina.
[/quote]

Ves kako recejo, bolje ništa nego svašta, pa se prav imajo 🙂

Ti defekt nisi sposoben odgovorit na preprosto vprasanje. Obnasas se kot, da noben tak slab clovek ne obstaja. Kaj si si nadelo plasnice od konja na oci pa ne vidis pol k okoli sebe 🙂
[/quote]
Pa koliko si staro, da postavljaš vprašanje na ravni 7 letnika, “če bi v naprej vedel”. Staro si zagotovo več kot nekajkrat dovolj, ampak koliko si odraslo, je pravo vprašanje?

Ja ja, kar suhe veje bomo. Vaši močni potomci ne bodo imeli koga parazitirat, pa se bodo med sabo pobili za drobtine. Vse na koncu dobi svoj logični konec, hahaha.

No, saj družba ne bo propadla, propadli ste že defekti, ker ste dejansko čiste zgube in segniti del narave, ki bo zgolj za gnojilo.


Jp, to je pa zrelo in odraslo, vidiš kako ti to lepo veš o obstoju ljudi in rodov skozi stoletja, da lahko kot zguba danes sploh obstajaš za kratek čas.😅


Jp, brihten ravno nisi, naj ti to bolj praktično povem. Če bi pri fusbalu šla samo enkrat lopta drugače kot je šla, bi se celo tekmo drugače brcala in odbijala od takrat naprej. Enako je pri ljudeh, če bi bil kdo od tvojih prednikov suha veja, ti ne bi bil rojen in danes pisal tu.

Narava seveda ima rezervo, da lahko obstajajo tudi suhe veje in napake, ker ti nisi pomemben, ampak človeštvo . In ko gre za maso suhih vej, ki je postala naraščajoči trend danes, gre pa dejansko za ogrožanje prihodnosti neke civilizacije. To pa že je resen problem, ne posamezni defekt, ki so vedno bili in so primerljivi škart robi v proizvodnji.
[/quote]

Kaj ti bi se parilo do onemoglosti samo, ce bi se imelo s kom, pa so te casi malo zahebali, da ni vse po tvoje in te lahko zenska zavrne, ce hoce.
Poglej si se malo oceane koliko plastike je proizvedel clovek in zabasal v morje, ribe in vsa ziva bitja pa naj pocrkajo. Pa kaj bi ti rad se enih 20 miljard ljudi ali kaj, pa fajn smog na vrtu.
Sorry, tako je v zivljenju, vec ljudi, vec smeti!!

No, saj družba ne bo propadla, propadli ste že defekti, ker ste dejansko čiste zgube in segniti del narave, ki bo zgolj za gnojilo.
[/quote]

Zato bi pa morala družba vpeljati samomorilne hiše, kjer se bi taki in drugačni defekti lahko vzeli življenja in ne ovirali družbe. Jaz se bi že ubil, če ne bi bil strahopetec in se bal bolečine. V Sloveniji je težko nabaviti pištolo, s katero si bi lahko z metkom glavo preluknjal. Še vedno nisem določil najbolj nebolečega načina za samomor.

Suhe veje bi bilo treba vse pobiti, da bi družba lahko napredovala. Jaz sem za in sem pripravljen vstopiti v takšno samomorilno ustanovo- smrtna kazen je edina rešitev zame.


Jp, brihten ravno nisi, naj ti to bolj praktično povem. Če bi pri fusbalu šla samo enkrat lopta drugače kot je šla, bi se celo tekmo drugače brcala in odbijala od takrat naprej. Enako je pri ljudeh, če bi bil kdo od tvojih prednikov suha veja, ti ne bi bil rojen in danes pisal tu.

Narava seveda ima rezervo, da lahko obstajajo tudi suhe veje in napake, ker ti nisi pomemben, ampak človeštvo . In ko gre za maso suhih vej, ki je postala naraščajoči trend danes, gre pa dejansko za ogrožanje prihodnosti neke civilizacije. To pa že je resen problem, ne posamezni defekt, ki so vedno bili in so primerljivi škart robi v proizvodnji.
[/quote]

Lahko doniraš spermo, če ti je to toliko pomembno :), ali pa konvertiraš v islam, se odseliš v arabske dežele in imaš po več žena, ki jih samo “polniš”, kakor se sedaj dogaja, kjer so posledice vidne kot masovni migrantski vali, pa lahko gremo nazaj v srednji vek. :))

Čisto irelevantno iz globalnega vidika, koliko ima kdo potomcev in če sploh, mogoče bi bilo bolje, da manj, ker nas je že tako preveč, zaradi ljudi je že X drugih živalksih vrst izumrlo za posledicami osneževanja, krčenja gozdov, širjenje obdelovalnih površin, intenzivno poljedeljstvo in živinoreja, zmanjševanje rastlinske raznolikosti z monokulturami…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz bom lepo nezrelo in otročje obstajal kratek čas, za drugo mi pa dol visi.

Kaj se ti šopiriš? Samo enega otroka ti je uspelo zaploditi, ko jih boš zaplodil vsaj 10 se pa oglasi.

No, saj družba ne bo propadla, propadli ste že defekti, ker ste dejansko čiste zgube in segniti del narave, ki bo zgolj za gnojilo.
[/quote]

Torej se ne zaganjaj nekaj v prazno v vsaki drugi temi, da bo družba propadla, ker folk ni več danes enak kot pred 100 leti. Lahko si pomirjen, da bo družba po tvoji smrti še dosti bolj “puhoglava, polnorita in zmešana” ampak bo še kar naprej delovala, samo ne po tvojem staromodnem okusu.


Pa koliko si staro, da postavljaš vprašanje na ravni 7 letnika, “če bi v naprej vedel”. Staro si zagotovo več kot nekajkrat dovolj, ampak koliko si odraslo, je pravo vprašanje?
[/quote]

Se na to nisi sposoben odgovorit, bognedaj, da bi ti zastavila se kaksno tezje, bi te bilo potrebno se s hidrantom gasit, ko bi se ti tista slama vzgala v glavi, lol

Se na to nisi sposoben odgovorit, bognedaj, da bi ti zastavila se kaksno tezje, bi te bilo potrebno se s hidrantom gasit, ko bi se ti tista slama vzgala v glavi, lol
[/quote] A arzumeš vsaj to, da postavljaš vprašanja na ravni 7 letnih razvajenih frocov, ki se nateravajo med sabo in niso vredna odgovorov?

Lahko doniraš spermo, če ti je to toliko pomembno :), ali pa konvertiraš v islam, se odseliš v arabske dežele in imaš po več žena, ki jih samo “polniš”, kakor se sedaj dogaja, kjer so posledice vidne kot masovni migrantski vali, pa lahko gremo nazaj v srednji vek. :))

Čisto irelevantno iz globalnega vidika, koliko ima kdo potomcev in če sploh, mogoče bi bilo bolje, da manj, ker nas je že tako preveč, zaradi ljudi je že X drugih živalksih vrst izumrlo za posledicami osneževanja, krčenja gozdov, širjenje obdelovalnih površin, intenzivno poljedeljstvo in živinoreja, zmanjševanje rastlinske raznolikosti z monokulturami…
[/quote]
Samo ti se pa res vsk dan bolj butast in čoknjen, kot da si se dejansko nalezel od generala.😅

Se na to nisi sposoben odgovorit, bognedaj, da bi ti zastavila se kaksno tezje, bi te bilo potrebno se s hidrantom gasit, ko bi se ti tista slama vzgala v glavi, lol
[/quote]
Ja, ne, narava vedno postavi stvari na svoje mesto, tudi tokrat jih bo, temu se ne boste izognili. Zato ni strahu, ker se že kaže, da ničvredna norija ne bo več prav dolgo mogla obstat.


Ja, ne, narava vedno postavi stvari na svoje mesto, tudi tokrat jih bo, temu se ne boste izognili. Zato ni strahu, ker se že kaže, da ničvredna norija ne bo več prav dolgo mogla obstat.
[/quote]

Ce je postavila narava stvari na svoje mesto, cemu potem ti tako rohnis vsak dan tu gor. Potem je to to. Familja ti je razpadla, baba ti je sla z drugim in vse je na svojem mestu. Prosim, hvala 🙂


Samo ti se pa res vsk dan bolj butast in čoknjen, kot da si se dejansko nalezel od generala.😅
[/quote]

Kdor zaplodi otroka, ni ničesar naredil, plodi se vsaka živalska vrsta. Pri ljudeh je to dolg projekt, ki bi moral biti planiran v naprej: ker le ta, kdor otroka pripelje v odraslosti in samostojnost, da je tvoren in zdrav gradnik družbe, edino ta si lahko pripiše zasluge.

Ampak za to je potrebno ustrezno družinsko okolje, kjer sta si partnerja naklonjena, se imata rada in spoštujeta, ali pa da se vsaj ne preklinjata, če se ločita, temveč še naprej sodelujeta na starševskem področju – to pa je že druga pesem, še posebej zate, in bi si moral naliti čistega vina, da je to čisto vzgojno nekonstruktivno, celo škodljivo, če ima otrok neuravnovešenega očeta, ki na forumih nabija poste, kako so ženske “zlobne”, vse samo pihloglave, hkrati pa si ga “na roko mečeš”, ker nimaš “babe”. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ce je postavila narava stvari na svoje mesto, cemu potem ti tako rohnis vsak dan tu gor. Potem je to to. Familja ti je razpadla, baba ti je sla z drugim in vse je na svojem mestu. Prosim, hvala 🙂
[/quote]Povem tako kot je, menda vam sme nekdo poivedat in vas ne zavija v vatko, da ste ničvredni, v škodo vsem nam, v sramoto svojim staršem, živite kot teleta in se sploh ne zavedate, da živite in zakaj živite, ne? Narava pa deluje malo drugače kot si ti predstavljaš, tudi vsaka vojna je po zakonih narave in vsako čiščenje nesnage, ki ga ljudje izvedejo je po zakonih narave. Mater si tumasto in kako se naj človek s tbo meni če razumeš manj od 7 letnika in si na nižjem nivoju?

Kdor zaplodi otroka, ni ničesar naredil, plodi se vsaka živalska vrsta. Pri ljudeh je to dolg projekt, ki bi moral biti planiran v naprej: ker le ta, kdor otroka pripelje v odraslosti in samostojnost, da je tvoren in zdrav gradnik družbe, edino ta si lahko pripiše zasluge.

Ampak za to je potrebno ustrezno družinsko okolje, kjer sta si partnerja naklonjena, se imata rada in spoštujeta, ali pa da se vsaj ne preklinjata, če se ločita, temveč še naprej sodelujeta na starševskem področju – to pa je že druga pesem, še posebej zate, in bi si moral naliti čistega vina, da je to čisto vzgojno nekonstruktivno, celo škodljivo, če ima otrok neuravnovešenega očeta, ki na forumih nabija poste, kako so ženske “zlobne”, vse samo pihloglave, hkrati pa si ga “na roko mečeš”, ker nimaš “babe”. 🙂
[/quote]
No evo ga bedaka, potem pa bi ti brez življenja norelo danes, če ni rojstvo in življenje osnova in bistvo vsega, tudi tvoje, ne le živali. Mater zarukano, to ne moreš verjet.

Ni mi mar, če za mano ne bo nikogar.
Pa tudi ko bom mrtva se s tem ne bom obremenjevala. Pa tudi mi ni mar če bo živelj izumrl ali se še bolj razmnožil. Jaz živim zdaj in tu, kaj bo potem ni moj problem in me boli patka za to.


Tebi zagotovo ni mar, nobenemu usekanemu ni, drugače ne bi bilo čoknjeno, bi bilo normalno, ne? Ampak obstaja pa zagotovo kaj več in pomembnejše od tvoje riti, ne?


No evo ga bedaka, potem pa bi ti brez življenja norelo danes, če ni rojstvo in življenje osnova in bistvo vsega, tudi tvoje, ne le živali. Mater zarukano, to ne moreš verjet.
[/quote]

Če si ga notri potisnil, še ne moreš dobiti lovorike, ker to zna vsako tele. No, edino tvoja če bi te pohvalila. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Povem tako kot je, menda vam sme nekdo poivedat in vas ne zavija v vatko, da ste ničvredni, v škodo vsem nam, v sramoto svojim staršem, živite kot teleta in se sploh ne zavedate, da živite in zakaj živite, ne? Narava pa deluje malo drugače kot si ti predstavljaš, tudi vsaka vojna je po zakonih narave in vsako čiščenje nesnage, ki ga ljudje izvedejo je po zakonih narave. Mater si tumasto in kako se naj človek s tbo meni če razumeš manj od 7 letnika in si na nižjem nivoju?
[/quote]

V bistvu se skoraj noben ne strinja s tabo, pa se kar cepetas. Pa plenicka ti tudi ze malo smrdi, bo za menjat :))
Kot tistemu, ki je cel svet smrdel in na koncu ugotovil, da ima drek pod svojim nosom, lol

Neobrzdano razplojevanje je dediščina kamene dobe in zabitih primatov. Pa nismo več v prazgodovini! Takrat je to imelo smisel. Danes se kultivirana in odgovorna bitja 21. stoletja razmnožujejo po preudarku. Tisti, ki jih je sistem postavil na stranski tir, pa tako: pametni se odpovedo potomstvu, budale pa rojevajo nove budale. V tem je tudi en vzrok dekadence. In ker domačih bedakov ni dovolj, pridejo še dodatni z vzhoda.

V bistvu se skoraj noben ne strinja s tabo, pa se kar cepetas. Pa plenicka ti tudi ze malo smrdi, bo za menjat :))
Kot tistemu, ki je cel svet smrdel in na koncu ugotovil, da ima drek pod svojim nosom, lol
[/quote]

No glede tega se motiš, samo najbrž se nobenemu ne da več pregovarjat z vami zblojenci. Pa tudi promet tukaj se je hudo zmanjšal.

New Report

Close