Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Če prav razumem?!?!

Če prav razumem?!?!

Se pravi, v diskacu ko bodo natlaceni ko sardelce morajo imeti maske gor? Berem izjeme in pise, da gosti v gostilni KI SEDIJO ZA MIZO ne rabijo imeti maske.

Na koncu se maske nikjer ne bodo nosile…. itak….. vazno pa da otroci v soli 7 ur jo pa morajo imeti gor 🤮🤬

Odgovor na objavo uporabnika
wtfasezajbajo, 20.02.2022 ob 16:05

Se pravi, v diskacu ko bodo natlaceni ko sardelce morajo imeti maske gor? Berem izjeme in pise, da gosti v gostilni KI SEDIJO ZA MIZO ne rabijo imeti maske.

Na koncu se maske nikjer ne bodo nosile…. itak….. vazno pa da otroci v soli 7 ur jo pa morajo imeti gor 🤮🤬

Premisli, kdo se v diskotekah zbira in zakaj!? Kaj se tam dogaja?!

Ja, optimalna višina leta virusa je med 1,7 in 1,9 metra. Če sediš, gre formacija virusa nad glavo in ni panike. Razen če vohaš kaj se smodi v kuhinji pa ti leti direkt v smrček.

nova
Uredništvo priporoča

Ja, pravijo, vračamo se v normalo.

Ne, otroci v šolah SE NE VRAČAJO v normalo z maskami!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 20.02.2022 ob 16:11

Premisli, kdo se v diskotekah zbira in zakaj!? Kaj se tam dogaja?!

Kaj se pa dogaja v diskotekah? Kdo se tam zbira? Jaz sem mislil, da se v diskačih zbira predvsem srednješolska mularija in študenti, ki pridejo kaj popit pa na kakšen joint. Ampak ti namiguješ na nekaj bolj zloveščega……tako kot vedno…..skoraj kot da nimaš pojma….ponvno.

Se strinjam. Otroke še kar hebajo. Lahko bodo nagneteni na koncertih, lahko bodo kot sardelce v diskačih in barih. Ampak ko se bodo pa vsedli za šolske klopi, bodo morali imeti maske gor. Me res zanima kakšna je to strokovna presoja. Je kakšen novinar to že vprašal?

Odgovor na objavo uporabnika
Hahaha, 20.02.2022 ob 19:08

Kaj se pa dogaja v diskotekah? Kdo se tam zbira? Jaz sem mislil, da se v diskačih zbira predvsem srednješolska mularija in študenti, ki pridejo kaj popit pa na kakšen joint. Ampak ti namiguješ na nekaj bolj zloveščega……tako kot vedno…..skoraj kot da nimaš pojma….ponvno.

Dila se droga in ko bo prišla do tvojih recimo, ti ne bo smešno! Sem poklicno veliko bolj notri v tem kot ti, zato ti priporočam, da če ti grem na živce, naredi obvoz! Lep večer.

 

New Report

Close