Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če pride na zmenek s starim avtom

Če pride na zmenek s starim avtom

Jaz sem že dolgo vezan in niti ne vem, kako bi se lotil, a glede na zgoraj prebrano, bi, če bi iskal, raje prišel peš ali kje dobil kak drug avto, kot pa prišel z svojim (za cca 40 jurjev). Samo toliko, da bi odfiltriral “keš pičke”.

V bistvu sem kar razočaran, kako ene gledajo na to. Enkrat me je recimo ena kar vprašala kakšno plačo imam, pa pohvalila je kak telefon imam (službeni iPhone za 1500 eur, sam ne bi vzel tako dragega).

Itak pa mislim, da bi bil, tudi če me to ne bi motilo, premalo bogat za te vrste žensk. Take pač iščejo kakšnega res bogatega, da jim bo kupoval ne vem kakšne torbice in podobno (v resnici pa potem pogosto delajo z njimi kot z smetmi, ker vedo, da so ženske tako slabše in podrejene).

Sam se nimam za bogatega, nekje normalno, kupim si lahko (v mejah normale) kar si želim, pa da ne rabim prav gledati koliko kje kaj stane (če greš pojest itd…). Ponavljam pa, da sem prav razočaran nad materializmom, ki ga ene furajo. Ne rečem, da je ženska izbirčna glede tega, da je tip recimo razgledan (tudi izobražen, čeprav ni vedno povezano), pa da je samostojen, da si zna rihtati življenje itd… Razumite pa, da to ni nujno povezano s tem, kakšen avto voziš. Poznam zelo premožne, uspešne itd… ljudi, ki se vozijo z dokaj skromnimi avti. Pač jim ni do tega.

Ja, ko sem pred leti nekaj zmenkovala preko spleta, sem dobila občutek, da je veliko moškim zelo pomembno kak avto ima ženska.
Pa tudi, ko tako v službi pomislim na sodelavce, jim je bil avto ekstra pomemben. In, ker smo imeli tudi kak službeni avto nižjega ranga, so se zgražali nad avtom. TUdi, ko je bil nov, ga niso hoteli furat, ker pač niso vajeni tako slabih avtov.

Je pa zanimivo prebrati vsa ta razmišljanja. Vidim, da je avto res pomemben :).
Po svoje mi je to ok, ker glede na to, da nimam fajn avta in ga niti ne nameravam kupiti, se lahko nadejam, če me bo kdo maral, da bo to zaradi mojega karakterja.

Ja, dobra ta: prevetrene knjige so pa res nuja. Pa še kaj več kot samo kak ljubezenski romani :).

Lepo napisano.
Jaz poznam veliko takih, ki imajo zanič plače pa hude avte.ž
Pa na drugi strani doktorje, ki imajo stare škatle. En profesor s faksa, se je večinoma vozil s kolesom. Ko se pa ni pa en star avto. Pa moj kolega je tudi doktor na faksu. Ko pa pogledaš njegov avto pa je tudi stara škatla.
EN drug, tudi doktor, uspešen raziskovalec, celo življenje brez avta. IN tip ogromno po Sloveniji hodi. Kako mu znese mi ni jasno. Ampak vedno javni prevoz.

nova
Uredništvo priporoča

Če mi bi bil on všeč, bi mi bilo za avto vseeno. Če mi on ne bi bil všeč…pa prav tako.

Seveda niste taki bedaki, zato sem pa samska. Hvala Bogu.

Čez dobrih 100 let itak ne bo več vaših potomcev zaradi same vaše lastne pameti in boste tujci v lastni državi, manjšina, ki se bo morala prilagoditi primatom, postali primati…
[/quote]
za to kar sebi pripisi zasluge. Ti si tista, ki bi lahko rodila, pa nisi, ne jaz. Luzerja tvojega kalibra bi vzela, pa bi bilo. Pa nisi, ker si domisljal, da te ni vreden. Jeba, ce se precenjujes, lol.

Mi je zanimivo brati vaša razmišljanja.
Bi bilo zanimivo vedeti kakšen finačni, službeni status imate :).
Me zanima, če nekdo, ki ima recimo minimalca, tudi pričakuje od potencialnega partnerja soliden avto?

Jaz namreč tako smatram:
če je nekdo na minimalcu, je najbolj smotrno, da opravi poti s kolesom ali javnim prevozom. Ker je pa pri nas javni prevoz obup pa je pogosto avto nuja, torej: nek poceni, rabljen avto.

Če pa ima nekdo par jurjev plače pa ja, ni nič napačno, če ima tudi kak dober avto. AMpak brez pretiravanj.
Zdaj nekdo pri povprečni plači pa hud avto, mi tudi ni pametno.

Še eden, ki ne razume, da je avto samo neke vrste primer. Gre se za to, da v srednjih letih od človeka pričakuješ, da je kaj v življenju dosegel. Izobrazba, finančno stanje, nepremičnina, vse to bi moralo biti nekje na približnem nivoju partnerja/partnerke. Verjamem, da so taki oz. takšne, ki jih to ne zanima in grejo v zvezo z nekom z osnovnošolsko izobrazbo in minimalno plačo. večini pa so te stvari pomembne. Ker so pokazatelj drugih stvari: vztrajnosti, ambicioznosti, razgledanosti, inteligence, itd.

Vse nekaj pove. Seveda pa je videno treba znati interpretirati. Tu pa vecina pogrne, ker ne zmore soditi drugace kot na osnovi predsodkov. Eni tako, drugi drugace.

Sam se kljub neverjetnemu stevilu zmenkov spomnim le kaksnih deset avtomobilov zensk, ki so me na zmenku kje dobesedno “pobrale” z avtom. In le par jih je toliko odstopalo, da so se mi izrazito utisnili v spomin. Kak v pozitivnem, kak v negativnem smislu.
V enem ogromnem avtu je npr. podvozje tako ropotalo, da sem ji priporocil, da gre na servis. V parih je bilo toliko nastlane krame na vseh napacnih mestih, da sem takoj posumil, da gre za zanikrno neurejeno osebo.

Sicer pa ni najbolj pametno samo na osnovi starosti avta prevec soditi. Lastnika je treba precej bolje spoznati, da ves koliko je ura. Pa tudi na splosno to velja. Ravno izkusnje na forumu pa so mi pokazale kako naivno, primitivno, neumno, … ljudje druge presojate. Cim clovek odstopa od ene in edine “prave” poti, vas je velika vecina prepricanih, da je razlog v nesposobnosti, nezmoznosti, bla bla. Zato me vecina odgovorov na temi niti malo ne preseneca. Ravno zato pa se ljudje potem tudi prekomerno stegujejo, da bi imeli ne vem kaksen avto. Narod pa potem s slovenskimi placami glumi nemski standard.

Kakšna debilna pamet.

Eh, imam “par jurjev” plače, pa nimam potrebe po avtu za 50k. Še več. 15 let star avto za par jurjev mi čisto zadošča. Ni mi blizu lavish lifestyle, pa da ne bi imel vsaj par sto tisočakov na strani.

In zato sovražim tipe. Ti pizddduni ne iščejo ženske, ampak sponzorke. Ženska mora hoditi v službo, plačevati visoke davke, da lahko še več migrantov in ciganoov nafutrate, da boste še hitreje tujci v lastni državi.

Sovražim namreč krettene.

Slovenija je pa čista grezniica. Plače balkanske, stanovanja in najemnine pa avstrijske. Ta država je narejena za kriminalce in lopove, sej samo oni lahko dobro živijo, pa še za hlapce, ki razlagajo kako z nič preživeti in se še hvalijo s tem, ko greš pa po mestu pa samo še šiptarje vidiš.

Glup narod v živ mozaaak, glup, k ga vsak lahko nategne in tudi ga, najbolj pa sami sebe in svoje.
[/quote]povsem se strinjams tabo meni je važno kakšen je človek ne pa kakšen avto ima, kaj če ti pezde z dobrim avtom če pa živali ne mara ali kak pezda še tak fina pa lepa, kakorkol jo obrneš ne ščije šampanjca in ne serje kaviarja nego drek

Eh, imam “par jurjev” plače, pa nimam potrebe po avtu za 50k. Še več. 15 let star avto za par jurjev mi čisto zadošča. Ni mi blizu lavish lifestyle, pa da ne bi imel vsaj par sto tisočakov na strani.
[/quote]

Tako razmišljanje mi je pa zelo všeč.
Ne zdi se mi narobe, če ima nekdo par jurjev plače pa fajn avto (50k se mi zdi itak pretiravanje, recimo tja do 30k), ampak še bolj mi je pa všeč, če ima dosti cenejši avto. Pa da denar raje porabi za kaj vem hobije, potovanja, izobraževanja…

povsem se strinjams tabo meni je važno kakšen je človek ne pa kakšen avto ima, kaj če ti pezde z dobrim avtom če pa živali ne mara ali kak pezda še tak fina pa lepa, kakorkol jo obrneš ne ščije šampanjca in ne serje kaviarja nego drek
[/quote]

Par let nazaj se peljem skozi naselje. Lepo 50. SKoči maček preko ceste, ustavim (tako z lahkoto, ni šlo za las). Za mano pridivja hud avto (siguro 80, 90 na uro) in me prehiti in povozi ubogega mucka. Niti pogledal ni kaj je z muckom. Jaz sem ustavila pa je revež pred mojimi očmi izdihnil.
Tip odličen avto, karakter pa tako gnil, da je za kozlat. Pa verjamem, da bi ogromno žensk padlo na tipa, ki brez obžalovanja povozi mačka. Pa glede na divjanje skozi naselje, se očitno niti ne sekira, če pač koga povozi.

Siromački so užaljeni, ker ženskam niso zanimivi v svojih pocenkarskih avtih. Če bi naenkrat po poti dediščine ali loterije prišli do večjega denarja, bi pa enako razmišljali kot “pleh pi.čke”. Ne bi več pogledali revnega dekleta. Nič se ne spakujte, socialci, revna ženska se lahko dražje proda kot vi v fabriki.

Ce nimas doma hisne pomocnice, ki jo ti sam placujes, da pocisti tvojo nesnago, dzabe ti ves denar!

Verjetno res bejebe padejo, ko odpres denarnico, a ko odpres slic na hlacah, pobegnejo od smradu!
[/quote]je rekel en brez denarja. fantič še veliko se boš moral naučiti. če imaš denar, denar kupi vse tudi če imaš smrdljivega v hlačah ga za denar vsaka potegne in pogoltne, tudi debelemu grdemu plešastemu pojdi pogledat na bukake com kaj mlade pezde delajo za denar. denar kupi vse, če pa ne kupi vsega, GA IMAŠ PA PREMALO.

Edina privlačna stvar je avto, dobra zaposlitev in trr. S tem moški pokaže koliko je vreden in kako bo ženska z njim živela.

Tako razmišljanje mi je pa zelo všeč.
Ne zdi se mi narobe, če ima nekdo par jurjev plače pa fajn avto (50k se mi zdi itak pretiravanje, recimo tja do 30k), ampak še bolj mi je pa všeč, če ima dosti cenejši avto. Pa da denar raje porabi za kaj vem hobije, potovanja, izobraževanja…
[/quote]

50k ni neka velika številka, ko je govora o avtomobilih, saj danes toliko stane že nabrit golf. Kolikor opažam, nekateri še niso doumeli, da realno nimajo za golfa, pa čeprav pol cenejšega.

… za investicije. Velike številke počasi začnejo dajati velike številke. In če ti za nekaj ni treba delati, si brez slabe vesti kupiš.

Par let nazaj se peljem skozi naselje. Lepo 50. SKoči maček preko ceste, ustavim (tako z lahkoto, ni šlo za las). Za mano pridivja hud avto (siguro 80, 90 na uro) in me prehiti in povozi ubogega mucka. Niti pogledal ni kaj je z muckom. Jaz sem ustavila pa je revež pred mojimi očmi izdihnil.
Tip odličen avto, karakter pa tako gnil, da je za kozlat. Pa verjamem, da bi ogromno žensk padlo na tipa, ki brez obžalovanja povozi mačka. Pa glede na divjanje skozi naselje, se očitno niti ne sekira, če pač koga povozi.
[/quote]ubogi muc in ja take gnide sovražim do konca jaz bi naredil zakon da se jih apriori zaplini v celicah, taka gamad nima kaj svet uničevat.

Par let nazaj se peljem skozi naselje. Lepo 50. SKoči maček preko ceste, ustavim (tako z lahkoto, ni šlo za las). Za mano pridivja hud avto (siguro 80, 90 na uro) in me prehiti in povozi ubogega mucka. Niti pogledal ni kaj je z muckom. Jaz sem ustavila pa je revež pred mojimi očmi izdihnil.
Tip odličen avto, karakter pa tako gnil, da je za kozlat. Pa verjamem, da bi ogromno žensk padlo na tipa, ki brez obžalovanja povozi mačka. Pa glede na divjanje skozi naselje, se očitno niti ne sekira, če pač koga povozi.
[/quote]

Gnil karakter ima ženo, ki ga zagovarja. In pred tabo bi ga zagovarjala. Take ste babe. Če gnili karakterji ne bi imeli podpore pri svojih babah doma, bi se kaj spremenilo v družbi. Za vsakim uspešnim idiotom stoji ženska …

takele k ti se mi pa nič ne smislijo ko pride do družinskega nasilja. pa kako pol kokodakajo da niso vedele kakšen je, in ponavadi v pleh vezah hitro pride do razpada zakona in tepeža in pravilno je tak

ubogi muc in ja take gnide sovražim do konca jaz bi naredil zakon da se jih apriori zaplini v celicah, taka gamad nima kaj svet uničevat.
[/quote]

Takrat sem mu privoščila, da se nekam zakanta.
Ne razumem ljudi s takim gnilim značajem. A vendar se na takega tipa prilepi na kupe žensk, ker ima hud avto.

takele k ti se mi pa nič ne smislijo ko pride do družinskega nasilja. pa kako pol kokodakajo da niso vedele kakšen je, in ponavadi v pleh vezah hitro pride do razpada zakona in tepeža in pravilno je tak
[/quote]

Če hočeš bogatega, vzemi revnega s potencialom. Ne pozabi pa na pomembno podrobnost, da moraš tudi sama imeti približno enak potencial.

Phahaha😁😁 nuben u tej temi nima za burek😁voste stara jaja za pesto euro🤣

Pfff. Misliš da smo neumne? Pravi moški v zameno za ljubezen prepiše polovico premoženja. Naj bo nasilen, naj pisne nadme če upa. Se bo spomnil, 2 minuti za papirček in 5 minut notarček, zelo bo bolelo na sodišču. Spravim ga na kant, vsakega, vi si pa kar zatiskajte oči.

Ne ti men … Jaz že deset let vozim pleh za 4000 evrov.

New Report

Close