Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če si pri določeni starosti še samski, je gotovo nekaj narobe s tabo

Če si pri določeni starosti še samski, je gotovo nekaj narobe s tabo

Mene ena že celo večnost peca.
Jaz pa pojma nimam katera je to.

drug drugega programiramo

Samo res …. poznam tipa, ki je pri 40-ih samski. In ni brez razloga samski.

Mene ena že celo večnost peca.
Jaz pa pojma nimam katera je to.
[/quote]
Ti je že namenjeno tako da Nikoli ne izveš 🙂


Ti je že namenjeno tako da Nikoli ne izveš 🙂
[/quote]

Ja, najlepše je nič vedeti. 🙂

drug drugega programiramo

Spet en jokavček, ki naj mu drugi vse k riti prinesejo. ste v kakšnem klubu?

A nisi ti malo nižje jokal, da te nobena ne mara, ker nimaš denarja? Najprej pospravi lastno podstrešje, general Luzerkopf.

Ne v bistvu nisem. Napisal pa sem, da je keš predpogoj za zvezo. Si nepismen? Moram za debile vse trikrat razlagati he he?

Ja saj, to si pogruntal iz lastnih izkušenj, ker te nobena ne povoha. Ane, Luzerkopf?

Saj ni ravno presenetljivo ob vseh bedarijah, ki jih trosiš po forumu.

Ma sej ni važno kakšen sem jaz. “Normalneži”, ki baje izhajate iz super familij, še vedno babe samo od zunaj ovohavate in boste tu dnevnoodprli še 100 tem kakšne so babe.

jaz ne pišem bedarij, ampak življenjske resnice. Ponavadi niti ne izhajam iz sebe. Držijo pa še vedno, kot pes ježa.

Jaz ne odpiram nobenih tem in o meni ne veš ničesar, zgodovina tvojih postov pa kaže drugačno zgodbo, Luzi.

Ne, samo cele dneve tu visiš pod 1000 nicki in prebiraš moje poste. LOOOOL. Ful si car.

Največ enkrat na teden sem tukaj, pa se kljub temu ne morem izognit tvojim patetikam, Luzi buzi.

če bi bil kakorkoli boljši od mene, me ne bi bral. Uči se uči.

Saj poskušam, ampak je žal cel forum preplavljen s temami o tem, kakšen degen in otročiček si.

Meni je pa tako smešno, ko se kot tak koštrunček zaletevaš v Generala.
Domnevam, da je to fovšija. Namreč ženske Generala dostikrat pohvalimo. Da je ok dec :).

Hahaha, glej ga, kako se je odlogiral in zdaj hvali samega sebe. Bo treba kaj bolj prepričljivega pogruntat, Buzi 😉

Zakaj pa tebe to tako grize?

Prav smešno vas je brati kako ste eni tipi nevoščljivi tistim ta samskim, ker so všečni ženskam.
Pa ti veš kako bedno izpadeš, ko zganjaš tako jokcanje in cmihanje? Isti si kot tisti Polarc. On tudi zganja fovšijo. Pač eni tipi ne morete požreti tega, da vas ženske ne maramo, zato sovražite moške, ki so samski, ampak so všečni ženskam :).

Zdaj se bom pa jaz potegnil za generala.
On je registriran in zna kot tak tudi kakšno debato odpreti.

drug drugega programiramo

Predlagam ti, da greš k psihiatru, ker je očitno, da nisi normalen. Pišeš z drugih nickov in očitaš drugim nekaj na pamet samo zato, ker užalijo tvoj ego. Res mora bit beden tvoj lajf.

Večinoma so to debate o nedonošencih in nedojebancih, s katerimi se identificira.

Nisi izdela življenskega testa, nisi naredil popravnega, ponavljaš in spet padeš.

Vidite, kako so vas vaši fotri z.jebali? Vzgojili so vas v kopije sebe. Brez babe si niste sposobni riti obrisati. No, babe so generacijsko šle naprej, vi ste pa isti loleti. Vaši fotri so vam pozabili povedati, da so danes babe precej drugačne od vaših ponižnih mater. In potem leta 2018 iščete v Sloveniji tihe ponižne babe?

Hja, saj veš kako je. So luzerčki in zdaj so čisto šokirani, ker ženske nismo več take tihe in ponižne kot nekoč.
Imaš dve sorti teh luzerčkov. Eni se poročijo in so fovš samskim, ker so obtičali v gnilem zakonu in ne zmorejo ven. Pa otroci jim gredo na živce pa žena jim gre na živce.
Druga sorta so pa luzerčki, ki so samski, ampak ne zmorejo biti samski. Zdaj skrbi zanje mamica, ki pa prihaja v leta in bi rabili žensko,da skrbi zanje. Pa jim gredo taki samski, ki so komot samski, blazno na živce.

Srečno vezani se ne vtikujejo v samske. Sposobni samski tudi ne pljuvajo po drugih samskih.

Pa tudi gasilskih veselic ni več tako kot leta 1960. :)) Junija veselica, marca naslednje leto pa pri vsaki drugi hiši v vasi navorojenček :))

New Report

Close