Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek če to ni dobra fora….grrrrrrrr

če to ni dobra fora….grrrrrrrr

samo za odrasle…..mladoletnice ne brat naprej…heheheheh

1/ če ženska predlagala moškemu, da bi ga mal tudi …hmmm….z usti ,saj veste..upss………redkokateri moški to takoj odkloni!!

2/ če pa moški ženski predlaga, da bi isto storil njej, je mora pa tolk ćčsa prosit…….smrk……..

zanimivo, kajne….sploh za tiste, ki uspejo to razumeti????

leta letijo - iščem stevardeso.....

A res? :))))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

zadnjič sem o tej temi brala na nekem forumu..hehehe.
meni se je zdelo nekaj drugega zanimivo….
večina žensk, ki tega “noče”, je napisalo, da tiči razlog v tem, ker dotični moški že dolgo ni videl kopalnice :-))))

drugače pa res ne vem, zakaj bi bil to problem

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Mogoče je res vzrok moški-kopalnica :))))
zato bi moral moški pri sebi najprej iskat vzroke in šele potem pri ženski i noče

a polej res date, samo če vam to kdo predlaga??????hehehehheheheheh

nop za tiste bolj moralne……..punčke….hotel sem vprašati, zakaj mora moški prositi…zakaj niste takoj ZA????hahahahhahahahah…,kot deci…..upssssssssssssssssss

pa pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Smotko!!

Kdo ti je pa rekel, da smo vse ženske iste?

:)))))))))))))))

The best in life is free

e živ dan me ni bilo treba prositi :-))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

res…niste vse pupe iste….ENE STE SE SLABŠE…….hihihihi

kaj je mala……te mejče????

leta letijo - iščem stevardeso.....

heheh….se pravi, edini pronlem sem jaz…ki te vabim na kofi…pa še tega ne bo neč….smrkkkkk

a dajem napačno povabilo…upsssssssssssss

leta letijo - iščem stevardeso.....

Mene??? Mene meče od nekdaj:)))))))))))))))))))))

The best in life is free

New Report

Close