Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek čebelica

čebelica

zajček je od pridnosti kaput in gre zdele spat !

knedlčke, veš tiste praznične 🙂

joj, kok sem jest zaspan zajček..

lepo ajci moj zajci bumbajci 🙂
upam, da si copatke lepo pospravil, da ne bo nepotrebnega iskanaj :):))

lepe sanje sanjaj 🙂

knedl, knedl +1
tvoja cebelica

ja zajček… krepčilo je spanec :))))) Dobro jutro :)))))

Postavlja se mi dilema,vprašanje.Vedno bolj scartan zajček si in je tako prav.Samo način na kateri te je umirila tvoja čebelica mi ni in ni jasen.Le kako ji to uspe? :-))

hmm mene pa spet nč ne pogrešaš a ne? Sm žalostna….:((((((((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

jest tud.. k mene noben n’č ne pogreša :(((((((((((((((((((((((((((((

Bratec jest te pogrešam….:(((((((( Hiter ček mail..pa bo kuj dobre volje..pa glej da boš klikal prau? OKI???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehehehe, sej sem vedu 😉 da je tko a ne da :)))) no mail bom šu pogledat 🙂 samo zdejle moram še pospravti tole po pisalni mizi in pol grem dam :))))

lep večer muca 🙂

muca, n’č ne bo, ker nam naš protivirusni program vse datoteke tipa exe spremeni v en navaden drek… tko da…

OO To pa ne..kam ti pol pošljem..tko pa se nauš zmazal..hej..pol dej pa original naslov..ti vrag ti….hahahahaha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

spet hoče zbrisat ?

je zajček tole še prebral, predno se je spat pobral :))

je ninal sladko , ker čebelica ga je v naročje svoje stisnila močno *

ker to je umetnost…

Sej standard..kaj češ..sem se nehala sekirat!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close