Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ČEBELICA MOJA…

ČEBELICA MOJA…

Verjetno od doma , s svojega Pc – ja .

Od kdaj pa to? Al pa z oštarije…heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

oki..ma sem še skoz odpulena lej kam pišem,brisat se mi pa ne da…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oki, muc, daj !
Poznam to zblujenost, zdaj mi je sestavni del kakega dneva včasih ):
grem tko ali tko na drugo stran gledat, če kdo misli name :)))
ker je december :)))
ker ne maram decembra , pa je letos meni naklonjen..

Oh, zajček, zagotovo nekdo misli nate,
v to sem prepričana, zagotovo!
Ne daj se, Ines, ne daj se!

Tudi jaz si želim ……….. hitrejšega bitja srca,
misli, ki bi odplula vsaj enkrat na dan proč
od skrbi in bojazni, želje, da bi ………………..
eh, sanje, sanje ….. sanje so polna r…. spanja,
anede?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma ja sej vem..norija razdajane…pa vse skup en bull…šit!
Ma ti rečem lej zjutraj od dneva tolk pričakujem..pol pa pismo par urc da sploh lahko vidim svojega otroka..kje je še vse ostalo…A še takrat sem utrujena ko konj…emti bo treba nekej narest!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Evo, tudi če nihče ne misli name , kaj me sploh briga. >Trenutno se mi vse skupaj pošteno šlivi.

:)))))))))))))))))***************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mmm, muca ********
sem že pretransformirala Marički . Tkole , pa je 🙂

Hvala ti..ma sem še kar zmedena veš..sej počasi bo!
Sam naj kdo pol reče mater da jamram za brezveze..al pa da težim..a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tole ni brez veze . Je zelo mučna stvar in zahteva celega človeka, se ne da niti povedat , kje pa , kaj vse potegne to za seboj . Veš ti ne znam niti povedat tuki z pisano besedo, kaj pri tem čutim..

Bomo..bomo vse uštimali..tud to…..ampak priznam me je vrglo mal ven iz normal lajfa…ampak bomo urihtali!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Počasi, strpno, predvsem pa organizirano . Tako bo šlo lažje, čeprav tole ni ravno lahko. Saj ti pravim, včasih zaradi takih in drugačnih stvari zajček izgubi zaupanje in vero v pravičnost in modrost narave življenja. Bemti sem danes pesimističen zajec !

prosim ne zarad mene no…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Gledano bolj široko, muc !¨
cmoka in čau !

New Report

Close