Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ČEBELICA, VSE NAJBOLJŠE…….

ČEBELICA, VSE NAJBOLJŠE…….

Na kugli naši zemeljski,
resda veliko je ljudi,
toda mi vsi, veliko izgubili bi,
če med njimi ne bila bi tudi TI !

Zatorej nič ” sekirat ” se,
če imaš sedaj 18 let :)),
z nami moraš,
še vrsto    NORČIJ    preživet !!!

Skratka vse najlepše, vse najboljše in najslajše,
kar življenja pisani travnik, lahko TI DA !!!!

ježek in zajček

Joj, cebelica Maja,

Z zajckom sva pozabila, da ti zazeliva polno shrambo vseh vrst medu in za danes najvecjo skledo marelicnih knedeljnov..

Pa se en meden jutranji poljub za tvoj rojstni dan…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pa, da si končno omisliš kompjuter tudi doma.

Vse knedle sveta za mojo čebelico!!!

zajček

Dobro jutro, draga čebelica. Danes je tvoj praznik,
kot berem. In naj ti k temu prazniku najprej posredujem
Goethejevo misel:

font color=”RED” “Stori vse, za kar meniš ali sanjaš, da je v tvojih močeh.
V drznosti se skrivajo genialnost, moč in čarobnost.”

In ker menim, da želje Goetheja še kljub vsemu nisi dovolj, da bi ti izpovedala vse lepo za tvoj praznik, si preberi še nekaj prečudovitega, kar je bilo napisano s strani J.W.N.Sullivan:

font color=DARKBLUE””Samo skozi izjemne duhove spoznamo, kako čudovita so najnavadnejša življenjska doživetja. Včasih se mi zdi, da imajo ta doživetja “notranjo” plat poleg tiste zunanje, ki jo navadno opazimo. V takšnih trenutkih nenadoma vidimo vse z novimi očmi, navdaja nas občutek, da smo na robu velikega razodetja. Tako je, kakor da se nam je za trenutek prikazal neki neverjetno lep svet, ki nas tiho obdaja ves čas.”

Tako, draga naša čebelica, res smo v nenavadnem svetu, res imamo tudi tisto drugčano “notranjo” plat, ki si jo ponudimo, drug drugemu vsake toliko časa. In ta naša notraja plat nas ne razočara tako, kot vreme zjutraj, službeni opravki sredi dopoldneva, … in ta naš svet, ki ga gledamo, je res nekaj prečudovitega. Užij današnji dan v njem z vso polnostjo, draga čebelica!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Na, viš hudiča, ni ratalo v barvah, men pa ni
ratal. Ampak, videla pa boš, kolk sem se le
trudila, da bi bilo. Pa nič! Nič in nič! Misli na
to, da je življenje kot ena barvna mavrica, pa
bo vseeno dober, a prov, a?

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Čebelica, naj ti bo današnji dan eden najlepših v vrsti dnevov, ki sledijo. Naj ti zaželim, da bi letos tudi kostanj odlično medil, da ne bi bilo problemov za zimske zaloge, hkrati pa še to….. da bi nam popestrila še kakšen dan tukaj v deželi…. Tjavendan :))

Jani pošilja čebelici rožico, da bo nabrala med :)))

Se reče no viš vraga :))))))))))))))))))

Nak, jaz ga ne bom klicala, te je že, opažam,
preveč obsedel! In kje je zdaj? Na prvomajskih
počitnicah, ali kaj? No, vidiš, ni vaga za klica,
pride ziher sam, ko ga je najmanj treba!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Obsedel !!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Naj ti tele magične številke 2.5.prinesejo vse lepo.Zaznamujejo vse najlepše…Naj ti bo vsak dan v živlenju lep kot je današnji..naj te veslje napolnuje še naprej…vse to in še več so moje želje in želje vseh,ki te imamo radi!!!Ostani še naprej Naša,naša…in seveda zajčkova!!

P.s. sem vedela da imava nekaj skupnega..hja ttele številke 2.5. so za naju magične..hja pa čist iste sam malo je pri meni potrebno zamenjati vrstni red.Drugače imava pa čisto iste..hihihi Sem vedela da bo nekaj takega…JUPIIIII čebelica…cmoka!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vse kar si sama najbolj želiš!
Čuvaj svojega zajčka!

Čebelica …

vse naj naj naj ….

B.

Eh, ja, čebeli, kako te pogrešam ):

tvoj zajček

čebeli, čebeli, čebelica!!!

Malo kasno, pa vseeno naravnost iz mojega srčka – VSE NAJ NAJ… da bi še vedno veselo letala tukaj gor!!!

Lili

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Čebelica, kdo ve, mogoče boš tole brala šele naslednji RD, pa vseeno.

Čimveč sonca, sladkorja (pa ne v krvi), matičnega mlečka, čistega zraka, fotosinteze in še kakšnega butastega a vzdržljivega čmrlja ti želim.

Sašo.

Čebelica, zdaj pa dost, ker vem, da si tuki!!! takoj sem !!

podivjani zajček

a ti povem na uho, kako vem??

:):)) …. hvala za vse lepe zelje in misli …. posteno jih bom “rabila” ….. ker bojda ne smes sparati :):))) z njimi ….

v nove zmage s knedlni naprej :):))

p.s.: mislim na vas … samo mickeno sem “svoh” …. “hudich” je, ce prides z “mackom” prvi dan v sluzbo :):))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

EN NAJVECJI KNEDL ZA MOJEGA ZAJCKA :):))

Heheh, sem te zbezala iz luknjice kaj čebelica moja !

Protfan knedlčkov z malinovim prelivom in cimetkom. Tko ! Zdaj pa grem v miru z neta dol !

zajček od čebelice!

Ja, dej mi ja :)))))

Ja, kaj spet ?
Saj sem ti že ! :)))))))))

a ti nikoli nimaš dost al kaj?

a moraš glih vsako temo posvinjat :)))))))))))))))))))))))

Sorry zajči POD mano si napisala – a ti na uho povem, kako vem?

Pod tabo ? Uh, nič ne znam skrit!

Joj, cebelica, moras paziti, kaj pijes… Od zlahtne pijace, tud ce jo je mal vec, glava ne boli..
Da se nisi s fungicidi, pesticidi in herbicidi zastrupila, ko te spet ni in ni…..
Jezek, ki pa ne sme s knedli pretiravat..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Čebelica, mal pozno, a vseen tudi z moje strani, vse naj naj…

New Report

Close