Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Čebelici od A………….Ž

Čebelici od A………….Ž

Čebelica, tako je bilo. Videno in doživljano iz moje, se pravi, zajčkove strani:
Med vikendom, menda je bil petek, ali celo sobota, točno več ne vem, me je muca, z pretvezo, da mora nujno govoriti z menoj, spravila v virtualno gostilno ” mušketirji “. Tam, naj bi bili sami. Pogovor, pa bi tekel v smeri življenjskih dogodov v gozdu Tjavendan. Vendar ni bilo tako. Kmalu se je tam pojavil še Jani, ki je bil močno pod vtisom usnja in biča z lisičkine strani. Hotel je najino tolažbo in razumevanje. Ker je bil fant več kot očitno pod hudim stresom, sem mu bila pripravljena pomagati s tem, da ga malo razvedrim, vse pa v smislu dostojnega in kuturnega vedenja. Pa spet, žal ni bilo tako. Zadeva se je pričela obračati v smer okoli s….in nočnih pižam, ter zobne ščetke, ter kislih kumaric, ki naj bi bile v s….
Da pa stvar ni bila tako nedolžna kot izgleda, govori tudi dejstvo, da so bili nekateri udeleženci tega snidenja, pomanjkljivo ali pa sploh ne, oblečeni. Pri tem pa je ves čas v zraku visel strah, kaj bo na vse to rekla lisička, ko uvidi vedenje gozdnih prebivalcev, v času njene odsotnosti.
Takole. Zajček pri tem ni bil nič kriv, bil je v zadevo speljan po poprejšnjem ” scenariju ” enega izmed vpletenih , pa se mora zdaj vleči ven iz te godlje….v katero ga namaka muca.
Tako je to bilo !!

Najprej ni bilo dolgo časa nič, potem pa dve temi na en mah :))))

Glede zapisa pa …………..KVAAAA ?????????

(zakaj je tisti ki pobira potepuške pse v svoj kombi – konjeredec? )

Kaj KVAAAA ???
Saj pravim , tako je bilo !

( kdo pa je rekel, da je konjederec? ) Ni nujno!

Zajček, a se ti ne zdi, da se zdej že mal preveč ven vlečeš? ‘Bemti, pri vsej tej aghatnosti v soboto, ki si jo pokazala, p ane moreš biti čisto nedolžna. Moram reči, da kljub temu, da sem bil po tistem mučenju v petek res ves “pretresen”, ampak, da pa sta vidve z muco že viseli v naši oštariji in samo čakali na žrtev. Bogi Jani, ki je takrat uletel. V pol ure sem bil brez…. ah, pa to ni za na te strani… no… Vseeno, Zajček, tud ti si bla kriva da je iz … s … padla kumarica. Toliko!

Jani brez kumarice!

Ja, nekaj sumljivega je v deželi Tjavendanski
tej! Kdor tako na dolgo in tako na široko nekaj
razlaga, ….. se človek res lahko še kaj vpraša!

Vsi ste bili nekam aghatni (se pardonjeram – a je
zdaj čisto vsem total clear, kaj aghatnost sploh je?).

Zakaj je tisti, ki pobira …. kwaaaaaa pa vem kwaaaaa že,
konjederec! Najbrž zato, ker imajo taki ljudje ponavadi frise dolge kot
konji ali pa se dere kot konj!!!! bemti, nekaj bo že na tem!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zanimivo, hehehe
Jel, me tko TRAŽIO ???

LEP POZDRAVČEK (za VSE NEPRISOTNE IN PRISOTNE)

…in ker se že lepo suklja dimček od tam spodaj , so zdaj malo v skrbeh pa se ven vlečejo z vsemi mogočimi forami , kao smo se samo pogovarjali pa se bali lisičke.
Klinc so se bali , ha , al so se pa res , saj zato so se pa šli skrit v klepetalnico , kamor lisička ne more , he , mi je ravnokar pripeljalo , to je !

lisička točno ve , da se slačite samo takrat , ko vam paše , lumpi aghatni

PRAV IMAŠ !
LUMPI SO

Štumpi , tebe mam tudi rada , sej veš , ne , a bi mi ti podaril kak šopek svojih delnic :)))

lisička ima Štumpa v časteh

Daj der, kaži tatici…. a ko si ti?

Štumpantl, prjatu, madona si k zrajcana ženska…. prideš, podražiš, potem pa izgineš. Kaj, kako in zakaj, se vprašam, si?

Fajn mej!

Jani

Pinokioo,pinokiooo hehehehehheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehehe. Lisička zapuščam ti vse delnice in certifikate . OK:
evo ti na pismeno !!!

Ja pod ritjo je gorelo…. khm… tisti dan. Samo lisička, od tuki tud jaz ne morem na klepet, od doma… pa v tistih aghatnih urah…. ija, takrat pa lahko…..

Jani ve, da se lisički tudi paše sleči!

ŠMIRGLA JE ZAKON !!!

ŠTUMPIIIIIIIIIIIIIIII, ŠTUMPIIIIIIIIIIIIII,
ŠTUMPIIIIIIIIIIIIIIII, ŠTUMPIIIIIIIIIIIIII,
YEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSS,
YEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSS,

EVO TI MOGA POLJUBCA.
SEM TE ISKALA, O SEM TE, POVSOD, VEDNO, VSAK DAN, TI PA ……K’O
DA TE MAGLA UZELA, BEMTI!

EJLA, ŠE ENGA POLJUBČKA, CMOOOOOOOOČKAAAAAAAAAAAAA!!!
SAM, DA SI SPET TUKI!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jani ! slika , hehehe

KO PRIDE FATA DOMOV ,IN JO MUJO VPRAŠA KAKO JE BUILO NA IZPITIH

-PA MU ODGOVORI : jA SAM NAPRAVILA SA DVOJKOM A HAMIDA PALA NA

SA USNOGA …..

bOG

Pa kde si mi, prijatelju?

Long time no wrote!

‘Bemti, si me slišal, kaj :))) Sem ti včeri mail napisu na btc.si pa mi ga vratilo v momentu. No in ti se danes pojaviš tuki :))) Lepo. Res sem vesel, da si se oglasu :))

Jani

Aha,zato nam nč rekla….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Evo ti, muca, moj častni umik.
By, by!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ti si mi brat , frend , dušo ….

lisička je navdušena , kaj to – euforična , sam se le še sprašuje , če Štump popolnoma zastopi svoje dejanje , ampak kar je reku – je reku

Kam????????’ Kammmmmmmmm?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

… pa sem te prehitela pri delnicah , he , he…

lisička bi Mariči tudi odstopila kako Štumpovo delnico – prijateljstva radi 🙂

MARIČI VES SEM ŽE SLINAST , HEHEHEHEH
VRAČAM LJUBIJE !!!

KLJUKA TU SEM !
AVTO MI JE CRKNU (RAČUNALNIK )
tako da sem sedaj tu ostal – v lokalu
In ti kako si mi ????

New Report

Close