Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Cel svet se dela norca

Cel svet se dela norca

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 01.12.2021 ob 16:52

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 14.11.2021 ob 00:11

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 11.11.2021 ob 21:09

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 11.11.2021 ob 18:23

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 09.11.2021 ob 18:54

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 29.10.2021 ob 13:47

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 28.10.2021 ob 23:30

hhm, 14.10.2021 ob 16:58 napisal:

med partizani ni bilo veliko tardečih.

se pa vas je več , pojavilo potem, ko so začeli talati privilegije.

zakaj ne odgovori? Si me vtaknil v to zadevo, zato moraš odgovoriti!

Tudi tukaj čakam odgovor! Si se zgubil?

nikar tako pozno, piši zjutraj …

hhm,

odgovori mi! na moje pisanje z dne 28.10.2021 ob 23:30, kar si napisal, ni odgovor! Napisal si:

“nikar tako pozno, piši zjutraj … “To ni odgovor! Bodi resen!

Evo: na ta stavek, prosom, da odgovoriš!

… ” se pa vas je več pojavilo potem, ko so začeli talati privilegije.”

Veš ti hhm&mik, LAŽ, je grda zadeva! Ne pripisuj mi, kar ni res!

 

¸hhm,

sedaj je pa že skrajni čas, da napišeš odgovor. OBRAZLOŽI! Evo, na spodaj navedeno:

..”se pa vas je več pojavilo potem, ko so začeli talat privilegije. ..”

Daj, napiši, … v prihodnje pa pomisli, če komu kaj pripisuješ!

 

ni vredno!

hhm,

pišeš,  “ni vredno!”

Aha, sedaj pa ni vredno! Najprej podtikaš, sedaj pa ni vredno, da bi mi odgovoril, … Rad podtikaš! Ni to prvič!

Nisem jaz pijan DEC. S KOM ME PRIMERJAŠ??? ZA KOGA ME IMAŠ?

 

hhm,  ajde, odgovori

…  na svoje lažnivo brenčanje!

Č

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 05.09.2021 ob 20:10

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 03.09.2021 ob 17:45

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 03.09.2021 ob 15:28

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 30.08.2021 ob 19:19

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 06.05.2021 ob 13:27

Torej, kaj praviš o partizanskih zločinih, pobojih, mučenjih, posilstvih, ropih?

Jih podpiraš ali obsojaš?
[/quote]

ne podtikaj partizanom komunističnih zločinov!

hhm,

tukaj si pa napisal: “ne podtikaj partizanom komunističnih zločinov!” Premalo natančno si opisal.  Odgovor je namenjen za:

super naše sadje” iz dne 06. 05. 2021 ob 06:41, Citirala sem, ampak?, če se bo pokazalo, … vedno se ne!

Sem se sprehodila po dolgem času po tej temi.

Bo šlo naprej?

 

hhm,

daj, daj, odgovori na stavek iz citata, …  ti ga bom še enkrat napisala, če se citat ne pojavi. Včasih se, včasih ne!

“”ne podtikaj partizanom  komunističnih zločinov””

Nekam čudno jih deliš, pišeš tudi “rdečkarji”, …

Tukaj so TRI skupine, obrazloži vsako posebej, da vidim, kdo je kdo!?

ponosen sem na svoja starša, da sta bila partizana, pa vendar NIKOLI rdeča.

pa še veliko takih je bilo, ki niso bili pri tardečih samo zaradi privilegijev …

hhm,

kaj te motijo tardeči ??? Kar naprej jih omenjaš, mene ne motijo, da so le pošteni. Čas je, da točno poveš zakaj me štuliš k tardelim in k privilegirancem, ker tudi nisem nikoli bila. Kaj pa je bilo tako slabega s tardečimi med 2. svetovno vojno? Sem te že vprašala, kako sta tvoj oče in tvoja mama, lahko med vojno preživela med tardečimi?

Kar bodi ponosen, da sta šla k rdečim, prav ti, so nas osvobodili. Tabele, so zavezniki odvrgli na smetišče. Ti jih pa kar zagovarjaj!

V tisti stranki, ko jo ti podpiraš, je največ TARDEČIH in tudi veliko privilegirancev, se je nabralo tam!

V partizane so odšli vsi zavedni Slovenci, kdor je le mogel in imel priliko, je šel. Ni jim bilo vseeno kar se je dogajalo s Slovenci.

Nihče, pa ni vedel, koliko dolgo bo vojna trajala.

Upam, da se bo citat odprl.

 

 

hhm, 

citat je z 12 strani.

Tvojega, resnega odgovora, pa še NI !

Sprehodi se po dvanajsti strani in poglej, kakšne bedarije si tam napisal !

Sem ti napisala, da si lahko ponosen na starša, ko sta šla v partizane. …  Tvoja starša, pa na tebe ne bi bila ponosna, če bi videla kakšne bedarije pišeš. 

Na moje pisanje, da je čas, da odgovoriš, si pa na 13. strani napisal: samo črko “Č”. 

KAJ PA TA ČRKA  POMENI ! ???? . . . . .  OBRAZLOŽI !!!

Se ne upaš napisat celo besedo !??  In ti, si napisal v eni temi, da si katolik. ….

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 02.12.2021 ob 17:12

hhm, 

citat je z 12 strani.

Tvojega, resnega odgovora, pa še NI !

Sprehodi se po dvanajsti strani in poglej, kakšne bedarije si tam napisal !

Sem ti napisala, da si lahko ponosen na starša, ko sta šla v partizane. …  Tvoja starša, pa na tebe ne bi bila ponosna, če bi videla kakšne bedarije pišeš. 

Na moje pisanje, da je čas, da odgovoriš, si pa na 13. strani napisal: samo črko “Č”. 

KAJ PA TA ČRKA  POMENI ! ???? . . . . .  OBRAZLOŽI !!!

Se ne upaš napisat celo besedo !??  In ti, si napisal v eni temi, da si katolik. ….

 

 

a kaj pomeni tisti “Č”?

ja, približno toliko kot tvoji eseji, ki jih pišeš tu gor …

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 02.12.2021 ob 17:48

a kaj pomeni tisti “Č”?

ja, približno toliko kot tvoji eseji, ki jih pišeš tu gor …

hhm,

zihr je zihr. 🙂  citiranje dela ali pa ne!  Bom prepisala, kar si napisal.

 

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 03.12.2021 ob 18:30

hhm,

zihr je zihr. 🙂  citiranje dela ali pa ne!  Bom prepisala, kar si napisal.

 

hahaha, tvoj odgovor se je pokazal , … in zbežal s prvim mojim stavkom.

JOVO NA NOVO!

“” a kaj pomeni tisti “Č”?

ja, približno toliko kot tvoji eseji, ki jih pišeš tukaj gor … “”

——————

Nekaj podobnega si mi že napisal. Ne pišem svojih esejev!  Jih pa berem in sem ji že veliko tukaj napisala. Po tvoji zaslugi, ker si me povlekel nazaj na MON. Mene tukaj takrat, ni bilo več.

Odprl si temo:  “PRABABI”. Nisem pozabila, kako si se/ste se izživljali. Poišči temo in beri, kaj vse ste mi pripisovali. Zapisal si celo, da sem jaz  oče tvojega zeta. Hudiča in pol ste zmožni. 🙂

Hahaha. tudi staro BABO, spremeniti v DECA — PIJANCA  .

Ne dolgo nazaj si napisal, če mi kdo kaj posodi, mu vračam!

Ti si se sposodil mene in zato ti vračam. Ja berem , veliko berem. sedaj berem knjigo, izšla je 15. novembra 2021. Predstavljena je bila tudi na Knjižnem sejmu. Mene ni bilo tam. Knjigo sem dobila dva dni po izidu. Zanimivo branje, le nabavi si knjigo. Napisala sta jo gospod in gospa, katera ti nista priljubljena. Njih ime in priimek, pišeš z malo začetnico.

https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/174823192?s=tv

Beri in pouči se! Pa vse lepo v veselem decembru ti želim in pazi se KORONE.  Pa še ena KUGA prihaja, ime ji je “OMIKROM”.

 

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 03.12.2021 ob 19:22

hahaha, tvoj odgovor se je pokazal , … in zbežal s prvim mojim stavkom.

JOVO NA NOVO!

“” a kaj pomeni tisti “Č”?

ja, približno toliko kot tvoji eseji, ki jih pišeš tukaj gor … “”

——————

Nekaj podobnega si mi že napisal. Ne pišem svojih esejev!  Jih pa berem in sem ji že veliko tukaj napisala. Po tvoji zaslugi, ker si me povlekel nazaj na MON. Mene tukaj takrat, ni bilo več.

Odprl si temo:  “PRABABI”. Nisem pozabila, kako si se/ste se izživljali. Poišči temo in beri, kaj vse ste mi pripisovali. Zapisal si celo, da sem jaz  oče tvojega zeta. Hudiča in pol ste zmožni. 🙂

Hahaha. tudi staro BABO, spremeniti v DECA — PIJANCA  .

Ne dolgo nazaj si napisal, če mi kdo kaj posodi, mu vračam!

Ti si se sposodil mene in zato ti vračam. Ja berem , veliko berem. sedaj berem knjigo, izšla je 15. novembra 2021. Predstavljena je bila tudi na Knjižnem sejmu. Mene ni bilo tam. Knjigo sem dobila dva dni po izidu. Zanimivo branje, le nabavi si knjigo. Napisala sta jo gospod in gospa, katera ti nista priljubljena. Njih ime in priimek, pišeš z malo začetnico.

https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/174823192?s=tv

Beri in pouči se! Pa vse lepo v veselem decembru ti želim in pazi se KORONE.  Pa še ena KUGA prihaja, ime ji je “OMIKROM”.

 

 

 

 

 

bolje omikroN, kot zmaga “kul” koalicije na volitvah …

od zgoraj omenjenih sem pa pred dobrimi tridesetemi leti rad kaj prebral, dokler nista začela ustavljati desnico in pokazala, da sta bila tovarišica in tovariš samo zato, ker je ona želela postati gospa, on pa postal copata, kljub doktorskemu nazivu.

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 03.12.2021 ob 20:46

bolje omikroN, kot zmaga “kul” koalicije na volitvah …

od zgoraj omenjenih sem pa pred dobrimi tridesetemi leti rad kaj prebral, dokler nista začela ustavljati desnico in pokazala, da sta bila tovarišica in tovariš samo zato, ker je ona želela postati gospa, on pa postal copata, kljub doktorskemu nazivu.

hhm,

pa si mi dal možnost, da ti napišem še eno vprašanje. Se spomnim, ko je bila debata tukaj na MON-u, si bil dobro seznanjen s številom občin, Takrat še nisem spremljala, kako so občine množili.

Na začetku jih je bilo 65. Potreba po stolčkih se je pojavila.

Kakšne funkcije si imel pa ti pred tridesetimi leti. TAKRAT v  DEMUS-u ?

Hahaha,  ona dva sta ustvarila desnico in ti si moral ostati zato v desnici. Vem, vem, napisal si , da si njihov simpatizer in da jih podpiraš.  Vem. …. Pa vahtaš, da ne bi kdo kaj kritiziral po njih. 🙂

In jo še vedno podpiraš, samo na volitve pa ne hodiš, da ne bi kdo mislil, da si jih volil, praviš. Prebrisanec, kaj pa če hodiš  predčasno volit?

Ane, tam te pa vsi ne vidijo.

 

hhm, 3. 12, 2021 0b 20:46 zapisal!

Pozno sem danes prišla semkaj na MON. Na hitro prebrala, zato ti še dodajam na tvoje pisanje zapisano pod:

1.)  bolje omikroN, kot zmga “kol” koalicije na volitvah …

Ali ni bilo že dovolj žrtev zaradi KORONE?  Ja, za stolčke se ti gre! tudi v drugi svetovni vojni se je šlo za stolčke. Ni se jim šlo za ljudi, kdor ni bil z njimi  so jih pošiljali v internacijo. Delali sezname, koga je potrebno zapreti. Itd. …

Sam si zapisa: … da je oče  imel tri možnosti: k “tabelim”, v internacijo  ali v hosto k partizanom. Odločil se je in odšel v hosto k partizanom.

Napisal si, da se je odločil pravilno! … Ti pa Hribarjevim sedaj očitaš, bila sta tovarišica in tovariš. …

Tudi tvoj oče in tvoja mama sta šla k tovarišem in tovarišicam.  In prav sta imela, zmagali so!

2,) “… dokler nista začela ustavljati desnico in pokazala, da sta bila tovarišica in tovariš … zato da je postala gospa, on pa copata ,,, “

Tale tvoj zapis je skrajno nesramen!

V zgornjem video,  Studio city si lahko slišal, kaj sta povedala, več si pa v knjigi preberi. Nekateri mislijo da so  nedolžni, … mislijo, da so, žal niso.

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 04.12.2021 ob 22:25

hhm,

pa si mi dal možnost, da ti napišem še eno vprašanje. Se spomnim, ko je bila debata tukaj na MON-u, si bil dobro seznanjen s številom občin, Takrat še nisem spremljala, kako so občine množili.

Na začetku jih je bilo 65. Potreba po stolčkih se je pojavila.

Kakšne funkcije si imel pa ti pred tridesetimi leti. TAKRAT v  DEMUS-u ?

Hahaha,  ona dva sta ustvarila desnico in ti si moral ostati zato v desnici. Vem, vem, napisal si , da si njihov simpatizer in da jih podpiraš.  Vem. …. Pa vahtaš, da ne bi kdo kaj kritiziral po njih. 🙂

In jo še vedno podpiraš, samo na volitve pa ne hodiš, da ne bi kdo mislil, da si jih volil, praviš. Prebrisanec, kaj pa če hodiš  predčasno volit?

Ane, tam te pa vsi ne vidijo.

 

piši zgodaj zjutraj, ko boš malo manj pijan.

ona dva nista ustvarila DEMOS, ampak ustavljala, zlasti “gospa”.

 

ti rad pišeš, daj, napiši enkrat zakaj je v tebi toliko hudobije.

a je to zaradi težke mladosti?, kasneje vem, da ti je bilo lepo …

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 05.12.2021 ob 10:41

piši zgodaj zjutraj, ko boš malo manj pijan.

ona dva nista ustvarila DEMOS, ampak ustavljala, zlasti “gospa”.

 

ti rad pišeš, daj, napiši enkrat zakaj je v tebi toliko hudobije.

a je to zaradi težke mladosti?, kasneje vem, da ti je bilo lepo …

hhm, napisal: 5. 12. 2021 ob 10:41

Najprej: … Hitrost ni dobra, … tudi ti si zgrešil! Zakaj nisi prebral oba moja posta. Če bi prebral oba moja posta, bi videl, da sem besedo na katero se jeziš, v drugem postu napisala pravilno, Opozorila te nisem, Oprosti, mislila sem, da boš videl, MORAL bi videti, da sem napako popravila. V drugem postu ob 23:54. … Glej. Pod. 2.) … “ustavljala desnico”. 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sedaj pa še odgovor na tvoje današnje pisanje, ob 10:41:

1.) “piši zgodaj zjutraj, ko boš malo manj pijan”

2.) “ona dva nista ustvarjala DEMOS, ampak ustavljala, , zlasti “gospa”

3.) ti rad pišeš, daj napiši enkrat zakaj je v tebi toliko hudobije.”

4.) je to zaradi težke mladosti? Kasneje vem, da ti je bilo lepo …”

+++++++++++++++++++++++++++++

Moj odgovor, Pod:

1.)  hahaha, kdaj mi boš povedal, za katerega pijanca me imaš?

2.)  vem, že dolgo, zato ju  ne maraš, ampak, knjigo pa le preberi!

3.)  hahaha, hudobija? Napiši, zakaj si odprl temo, “PRABABI”, to še ….. nisi odgovoril, čakam, že dolgo, poišči temo in poglej, kaj si tam nakladal, ….. aja, ti lahko, jaz ti pa ne smem vračati! Kanede! 🙂

4.)  ,,, težka mladost, …  kasneje ti je bilo lepo, pišeš …

hhm,

vidiš, ….. zopet. za koga me imaš, za katerega pijanca, …. me imaš???? 

hhm, … čas je, da se izjasniš.

Sedaj ti bom pa jaz napisala, le kako moreš biti tako HUDOBEN, da take neumnosti nakladaš o meni, ko me ne poznaš. Tako, ko jaz tebe ne!

Dovolj za danes!

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 05.12.2021 ob 22:28

hhm, napisal: 5. 12. 2021 ob 10:41

Najprej: … Hitrost ni dobra, … tudi ti si zgrešil! Zakaj nisi prebral oba moja posta. Če bi prebral oba moja posta, bi videl, da sem besedo na katero se jeziš, v drugem postu napisala pravilno, Opozorila te nisem, Oprosti, mislila sem, da boš videl, MORAL bi videti, da sem napako popravila. V drugem postu ob 23:54. … Glej. Pod. 2.) … “ustavljala desnico”. 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sedaj pa še odgovor na tvoje današnje pisanje, ob 10:41:

1.) “piši zgodaj zjutraj, ko boš malo manj pijan”

2.) “ona dva nista ustvarjala DEMOS, ampak ustavljala, , zlasti “gospa”

3.) ti rad pišeš, daj napiši enkrat zakaj je v tebi toliko hudobije.”

4.) je to zaradi težke mladosti? Kasneje vem, da ti je bilo lepo …”

+++++++++++++++++++++++++++++

Moj odgovor, Pod:

1.)  hahaha, kdaj mi boš povedal, za katerega pijanca me imaš?

2.)  vem, že dolgo, zato ju  ne maraš, ampak, knjigo pa le preberi!

3.)  hahaha, hudobija? Napiši, zakaj si odprl temo, “PRABABI”, to še ….. nisi odgovoril, čakam, že dolgo, poišči temo in poglej, kaj si tam nakladal, ….. aja, ti lahko, jaz ti pa ne smem vračati! Kanede! 🙂

4.)  ,,, težka mladost, …  kasneje ti je bilo lepo, pišeš …

hhm,

vidiš, ….. zopet. za koga me imaš, za katerega pijanca, …. me imaš???? 

hhm, … čas je, da se izjasniš.

Sedaj ti bom pa jaz napisala, le kako moreš biti tako HUDOBEN, da take neumnosti nakladaš o meni, ko me ne poznaš. Tako, ko jaz tebe ne!

Dovolj za danes!

 

 

 

 

sem prebral …

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 06.12.2021 ob 00:02

 

 

 

 

sem prebral …

 

hhm

napisal:  “sem prebral”

 

Haha, Kje je pa odgovor?

“Kakšne funkcije si imel pred tridesetimi leti v DEMOS-u?” 

Vse tako natančno veš, kako je ZLASTI , “gospa” ustavljala DEMOS.

OPIŠI MI, TO ZANIMIVO DEJANJE, oz. ustavljanje,

 

    Odgovor na objavo uporabnika
    PRABABI, 06.12.2021 ob 18:41

     

    hhm

    napisal:  “sem prebral”

     

    Haha, Kje je pa odgovor?

    “Kakšne funkcije si imel pred tridesetimi leti v DEMOS-u?” 

    Vse tako natančno veš, kako je ZLASTI , “gospa” ustavljala DEMOS.

    OPIŠI MI, TO ZANIMIVO DEJANJE, oz. ustavljanje,

     

a v nedeljcu ni nič pisalo?

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 07.12.2021 ob 14:51

    a v nedeljcu ni nič pisalo?

    hhm, 

    hahaha, ….   mogoče je tudi v Nedeljcu pisalo,  …., hhm, hhm, …  pa ker vsega ne preberem, …  ne vem!

    Odgovora,  pravega, pa od tebe ni! Pa še mnogo odgovorov si mi dolžan!

    Odgovor na objavo uporabnika
    PRABABI, 07.12.2021 ob 18:42

    hhm, 

    hahaha, ….   mogoče je tudi v Nedeljcu pisalo,  …., hhm, hhm, …  pa ker vsega ne preberem, …  ne vem!

    Odgovora,  pravega, pa od tebe ni! Pa še mnogo odgovorov si mi dolžan!

    sem opazil, da bereš zelo selektivno.

    vzemi kdaj v roke kakšno branje od Staneta Grande, Jožeta Dežmana, še posebej ti priporočam Slovenski razkol dr. Jožeta Možine, da boš spoznal še resnico, katere ti komunisti niso vtepali v glavo zadnjih 75 let..

    Odgovor na objavo uporabnika
    hhm, 07.12.2021 ob 20:29

    sem opazil, da bereš zelo selektivno.

    vzemi kdaj v roke kakšno branje od Staneta Grande, Jožeta Dežmana, še posebej ti priporočam Slovenski razkol dr. Jožeta Možine, da boš spoznal še resnico, katere ti komunisti niso vtepali v glavo zadnjih 75 let..

    hhm,

    narediš korak, pa nesi tisto branje, tistemu pijancu, jaz bom pa še naprej brala vse kar mi je dosegljivo.

    Ali ti pa bereš  samo te tri golobčke. 🙂

    Hahaha, s komunsti, … s temi, pa jaz nimam nič.

    Odgovora pa še nisi napisal. … , ti bom pa še jaz kaj, ampak sedaj NE! Je prepozno.

     

    hhm

    odgovora ni, zopet si se izmuznil, ja, to dobro obvladaš!

    … kdo je tisti pijanec, ko ga kar naprej omenjaš ???? Hahaha, jaz ne!

    Kdo je tale Jože Dežman? Je to nečak HEROJA’. Veš Dežmanov je več, eden je bil tudi v Lažnem Štajerskem bataljonu, ko je vedril v Št. Joštu nad STOPIČI. 15. maja 1942 je ta bataljon šel iz Sv. Urha na Dolenjsko. Izdajali so se za partizane, tri mesece so se skrivali. Ko so jih partizani odkrili so pobegnili k Italijanom. V bataljonu je bil tudi kaplan Franc Glavač. Kaj so počeli, so si STOPIČANI DOBRO ZAPOMNILI.

    Veš, boš moral še kaj prebrati.

    tiste tri golobčke, ko jih naštevaš v citatu, sem tudi brala, pa od njih tudi veliko kritike brala v mnogih komentarjih pod raznimi članki. Takih golobčkov je veliko, pa si jih kar spustil. Ko berem komentarje pod člankih, zveš veliko novic.

    Možicla, se pa spominjam tudi iz intervjuja, kako sta obirala dr. Janeza Stanovnika, kmalu po njegovi smrti, tudi obiranje, kdaj je postal rdečkar. Ja taki ste, rdečkarje obirate na vso moč. Prav pod rdečkarji, pa so se mnogi prikopali do dobrih položajev in tudi doštudirali! Vlekli tudi štipendije, pa stanovanja dobili, da ne naštevam dalje.

    Ne, ne,  nobenih privilegij nisem  imela, tudi rdečkar nisem nikoli bila. Mnogi  ptički so pa bili. Ti bom posredovala LINK, kadar mi bo prišel pod roke. 🙂

    Zagovarjam pa jih, saj so me BORCI osvobodili, med katerimi sta bila tudi tvoja starša. To sem ti že večkrat napisala.

    Ali ti kaj bereš? Ali samo poslušaš? Dobro vahtat, pa znaš, že takoj po osmi uri zjutraj sem videla tvoje pripombe.

    Pa še to:

    Gospodu Tinetu si pripisal, da je COPATA.  hhm&mik,  daj si tisto COPATO sebi naknit, če je kdo copata, si to ti!

    Še bova nadaljevala, še si mi dolžan kar nekaj odgovorov.

     

    hhm,

    tole pisanje zgoraj si tudi spregledal.  ja, ja. … Vse se vrača vse se plača. Si že copatke snel gospodu Tinetu Hribarju, jih vzel nazaj in jih nataknil na svoje nogice???  Dost si upaš.

    hhm, ti zelo rad ponižuješ druge. To ni lepo in jaz ti samo vračam.

    Citat ne dela, glej datum, 11. 12. 2021 ob 20:49

    Ponudba posojila brez notarskih stroškov.

     

    Pozdravljeni.

    Ne glede na to, ali potrebujete posojilo za prenehanje brezposelnosti ali za ustanovitev podjetja, nakupe, izboljšanje družinskih počitnic itd. ….., nam sporočite, da vam lahko pomagamo. Ponujamo posojila od 5.000 do 5.000.000 EUR z letno obrestno mero 3 % brez notarskih stroškov.

    Če vas to zanima, nam pošljite naslednje podatke:

     

    E-naslov: [email protected]

     

    Telefonska številka wathsapp: +34 642 05 19 51

     

    Polno ime: :

     

    Zahtevani znesek:

     

    Opomba: notarskih stroškov vam ni treba plačati.

     

    Ponudba posojila brez plačila notarskih stroškov.

    Za vaše potrebe po posojilu ali financiranju projekta ali dejavnosti se obrnite na nas in dobili boste posojilo z letno obrestno mero 3 %.

     

    E-naslov: [email protected]

     

    Telefonska številka wathsapp: +34 642 05 19 51

     

    SDS najbolj fašistična stranka vseh nacističnih strank na svetu!

    hhm & mik,  … ne odgovarja!

    Sedaj ti bom pa jaz napisala tvoj stavek, ko je bil namenjen meni, leta 2015. Ni me bilo več na  MON-u. Samo delček stavka, več drugič!

    Ti pišeš meni: …  “”daj, napiši enkrat zakaj je v tebi toliko hudobije.””

    hhm, večkrat sem te vprašala, zakaj si odprl “Temo” “PRABABI”, odgovora še nisi napisal. V tisti temi, ste me obirali hudobneži do kosti. Pozabljivec pokvarjeni! Svoje hudobije se ne spomniš!

    Napisal si: … “”Si umrl ali samo začasno poniknil in jemlješ zalet? Odkar ni na PČ tvojih nebuloz je kar nekam dolgčas :-)))”” In tema se je raztegnila na več strani. Ena me je obvestila in sem se vrnila. Nesramni ste bili še pa še, sedaj pa civkaš.

    Ali si sedaj ti poniknil in jemlješ zalet!?

     

     

     

    hhm 03.12.2021 ob 20:46 napisal odgovor:

    na pisanje:  PRABABI 03.12.2021 ob 19:22

    od zgoraj omenjenih sem pa pred dobrimi tridesetimi leti rad kaj prebral, dokler nista začela ustavljati desnico in pokazala, da sta bila tovarišica in tovariš samo zato, ker je ona želela postati gospa on pa postal copata kljub doktorskemu nazivu.

    Kdo je hudoben, se dobro vidi! A knjigo že bereš? 

    Še link:

    https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/174823192?s=tv

    V tem postu je tudi moje vprašanje:

    “hhm & mik”

    “Kakšne funkcije si ime pa ti pred tridesetimi leti, TAKRAT  v DEMOS-u ?” Ko vse tako dobro veš?

    …………………………….

    Kaj pa  COPATO, si jo že nataknil sebi?

    Odgovor na objavo uporabnika
    PRABABI, 27.12.2021 ob 21:24

    hhm 03.12.2021 ob 20:46 napisal odgovor:

    na pisanje:  PRABABI 03.12.2021 ob 19:22

    od zgoraj omenjenih sem pa pred dobrimi tridesetimi leti rad kaj prebral, dokler nista začela ustavljati desnico in pokazala, da sta bila tovarišica in tovariš samo zato, ker je ona želela postati gospa on pa postal copata kljub doktorskemu nazivu.

    Kdo je hudoben, se dobro vidi! A knjigo že bereš? 

    Še link:

    https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/174823192?s=tv

    V tem postu je tudi moje vprašanje:

    “hhm & mik”

    “Kakšne funkcije si ime pa ti pred tridesetimi leti, TAKRAT  v DEMOS-u ?” Ko vse tako dobro veš?

    …………………………….

    Kaj pa  COPATO, si jo že nataknil sebi?

    kdaj boš napisal nadaljevanje?

    Odgovor na objavo uporabnika
    hhm, 27.12.2021 ob 21:36

    kdaj boš napisal nadaljevanje?

    hhm,

    bom nadaljevala, brez skrbi,  ti, pa boš odgovarjal, na vse LAŽI in ŽALJENJA. Samo , da se ne boš potuhnil, kot se znaš!

    Na LINK v citatu, tudi še nisi odgovoril, kot je treba!

    Je pa zopet vprašaj, če se bo link pokazal. 🙂

    New Report

    Close