Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Cela družina zdaj ve za mojo skrivnost

Cela družina zdaj ve za mojo skrivnost

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2271, 08.06.2023 ob 09:27

Odgovor na objavo uporabnika
Omb, 08.06.2023 ob 07:00

O moj bog!!! Tvoj ne ve za splav? Ti si se sama znebila otroka, ki je tudi njegov?? Pa kakšna žena si ti??? Mogoče bi ga pa on imel? Mogoče bi imel otroka pa pač šel z njim če tebi ni. Saj veš da otrok ni samo tvoj in odločitve se sprejema skupaj.  Mogoče bi te v primeru splava on zapustil, ker bi uvidel da si določen tip ženske ki mu ni. Nekaj je ne imeti otrok, nekaj se je znebiti otroka. Veliko jih nebi imelo otrok, ko pride do nosečnosti je drugače, samo nekaj jih naredi splav in verjemi da moški takrat vidi v žensko dušo. Če bi bil on takrat za, ti ne in bi to naredila bi verjetno šel, ker bi spoznal kakšna si. Pač nista za skupaj. Seveda da nista, če mu niti za nosečnost nisi povedala. Naredi mu usluga in pusti človeka žiclveti drugače. Ti nisi zanj.

Nosečnost se dogaja v ženskem telesu. Ne glede na to kaj si mislite, je to odločitev ženske. Če ona želi abortus ga bo naredila in prav je tako. Moški ima marsinkje več veljave kot ženska a o njenem telesu pač nima pravice odločati.

Če mu ni povedala za nosečnost, potem on nima več kaj početi z njo! Ampak on je zanesljivo ena copata in bosta potem skupaj jokala, kako krivično je vse skupaj 🤣🤣.

Splav ni kontracepcija.

TO JE TUDI NJEGOV OTROK!!! Enim se vam res meša, saj ni še tako toplo…kaj šele bo??

Ne moreš verjet, da danes še obstajajo take ženske. Vsebine raje ne komentiram. IQ , čustvena zrelost , odraslost ?

Tega ta ženska nima.

Vem da tako stavr pač nekomu moraš povedat..zaupat.Svakinja te do zdaj še ni izdala tokrat pa ni mogla zdržat ker je situacija bila resna.Žal…

Če bi se meni kaj takega zgodilo bi verjetno sama in na tiho zrihtala..ceprav je težko to sam zase držat.

Sem pa v vezi ..kjer sva že oba otroke pripeljala do kruha sva se odločila da otrok ne bo in da uživava življenje.Če pa bi se slučajno zgodilo pa splav ne pride v poštev.

UPAM DA REŠIŠ SITUACIJO.SREČNO

 

Otroka si mu ubila. To se je zgodilo in zdaj te lahko povsem upravičeno brcne čez prag, saj si mu o zanositvi sploh nisi povedala. Pokvarjeno do fundamenta.

Zgodilo se je, kar bi se prej ali slej. Mož bi očitno hotel tega otroka in prej ali slej bi to željo ozavestil. Sitnaril bi za otroka, ti avtorica ga ne bi hotela in bi te zamenjal z eno, ki bi ga imela. Pa tudi halo, kaj pa sta vidva zaen par, da mu kaj takega prikrivaš? In zdaj je prijateljica kriva, ker se gresta skrivalnice v zakonu in imata v bistvu zanič zvezo?

V bistvu bi oba morala vriskati od veselja. On se je rešil babe, ki mu laže in ne zaupa, ti pa dedca, ki bi bi prej ali slej spremenil želje glede otroka in te pustil zaradi druge. Bolje takoj kot čez ne vem koliko let.

Pa kaj je to neka pravljica? Splav je kemičen, dobiš dve tableti in čao.

    Iz katerega filma je to?

Odgovor na objavo uporabnika
SimMOLiMO, 07.06.2023 ob 19:45

Toliko o tem kako se lahko zaneseš na druge ljudi, sploh ko gre za skrivnosti. Moževa sestra je bila moja prijateljica in moja zaupnica, preko nje sem spoznala tudi moža, se pravi njenega brata.

Z možem sva si bila takoj všeč in ker sva v letik ko naj bi človek imel otroke, sva to temo odprla kar na začetku. Ko sva ugotovila, da nihče od naju otrok ne želi, ni bilo več nobenega dvoma. To je to! Kmalu sva se poročila. S težkim srcem so dejstvo, da iz sinove veje ne bo otrok, v družini le sprejeli. Da pa sreča ne bi trajala dolgo, sem kljub zaščiti zanosila. Brez obotavljanja sem se odločila za prekinitev nosečnosti. Ves čas je bila z mano moja prijateljica, moževa sestra, saj ona je tista, ki situacijo najbolj pozna. Strinjala se je z mano, da to ostane najina skrivnost za vedno. Zakaj bi najbljiže vznemirali z nečem kar nikoli ne bi moglo biti. Nikoli nisem podvomila v njeno zaupanje, do včeraj.

Mož je prišel domov pijan. Nikoli ga nisem niti videla da bi poskusil alkohol, kaj da bi se šele napil. Razbil je vse kar mu je prišlo pod roke. Iz njegovega joka, jeze in pijanskega govorjenja sem uspela izvedeti, da je izvedel za mojo skrivnost.

Pobegnila sem od doma. Do danes z njim še nisem uspela govoriti, niti ne vem če bom to zmogla.

Prijateljice nimam več, verjetno bom ostala tudi brez moža. Bolj kot poskušam razumsko predelati, manj mi je jasno. Trenutno z njim še nisem zmožna pogovora, on z mano verjetno še manj. Kako naj si sploh začnem razlagati nastalo situacijo? Kaj se je sploh zgodilo? Ne vem!

 

Vidva oziroma vi trije ste hitro pozabili na prvotne dogovore. On na začetnega (ne imet otroka), prijateljica p da drži gobec.

Torej sama si si odgovorila. Loči se, ker je očitno želel otroka, rekel eno, mislil drugo, snel dogovor.

Izdajalka,take so 45 ga str….

Ne zavedate se kaj ste storili možu, ker ste mu zamolčali nosečnost, namesto, da bi najprej zaupali njemu ste zgolj njegovi sestri. Poskusite se postaviti v njegov položaj, če bi bilo obratno, pa vam bo vse jasno. Ne vem, če vam bo lahko še kdaj zaupal. Od njegove sestre pa tudi niste mogli pričakovati, da bo tiho, saj je vendar njen brat.

Izmisljena tema!

Jaz tudi upam, da je izmišljena tema.

Težko verjamem, da take butare živijo. In če slučajno je res, potem upam, da jo tisti trenutek pusti in si najde eno, ki mu bo rodila otroka. Očitno je že prišel v fazo, ko si je zaželel otroka.

Za avtorico pa je škoda besed. Človeški izmeček.

 

Hehehe, zelo smešno, Slovenija pač, druge razlage ne pojejo vodo.

 

Enostavno si izdala moža. Ni več vrnitve. Žal… Zdaj se je verjetno že strmal in odločil, da si ga totalno izdala in ne bo pozabil.

Na skrivaj si mu ubila otroka in mu vse zatajila. Cestitam.

Lahko bi rekli, da si naredila napako. Strinjam pa se s tabo, da je to, kar je naredila njegova sestra še večja napaka. Malodane te je spodbujala k splavu, ko ti je tako verno stala ob strani, zdaj ima pa slabo vest in ne zmore obdržati vajine skrivnosti.  Razumem te, da te je razočarala, ti pa moraš razumeti njeno krščansko dušo (nezavedno), ki ji pravi, da je ‘greh storila’, najprej ker je sodelovala v ‘umoru’ bratov ega otroka, pa tudi zaradi tega, ker je s tem prispevala k ne-sreci celotne druzine, ki je bila prikrajšana za potomca! Ona čuti večji pritisk in navezanost do družine, zato je vajino prijateljstvo postalo drugotnega pomena zanjo. Ona si je morala olajšati vest, zato je izblebetala vajino skrivnost. Moje sožalje.  Nikoli več ji ne boš zaupala. Mogoče pa to sploh ni več pomembno, ker si na pragu novega obdobja življenja in novih ljudi. Na vsak način si na prelomni točki.

Razumem te, da nisi hotela vznemirjati moža z nosečnostjo, ker si bila v dvomih, kako jo bo sprejel. Vendar ne čudi se njegovi reakciji – človek od lastne žene ne izve resnice o svojem potomstvu? Tudi mene bi to globoko prizadelo.

Vendar pa kaže, da sta imela trdno zvezo pred tem incidentom, zato ne dvomim v vajin zakon. Naredila si napako in to mu moraš priznati in se mu globoko opravičiti.  Mogoče pa si on vendarle želi otroka … mogoče mu moraš prisluhniti.  Zakaj si sploh tako trdno prepričana, da si ga ti ne želiš? Se bojiš, da bo vsa pozornost usmerjena v otroka in ti tej čustveni frustraciji ne boš kos? Ne vem … mogoče je čas za razmislek.  Na vsak način pa se zavedaj, da si mu dolžna opravičilo.

Nobena juha se ne poje tako vroča, kot se skuha. 

Zato nehaj travmatizirat, saj se ni svet podrl.  Zagotovo je tudi tvoj mož naredil že kako ‘napako’ in si mu jo oprostila.  Ali pa si samo ti tista, ki delaš napake? Premalo si napisala.  Ali pa nisem vsega prebrala. Vso srečo ti želim in malo bolj pogumna si lahko, saj ti ne razpada zakon, le ‘popraviti’ je treba stvari v tvojem zakonu.  Ta incident je indikator za to. Prav dobro je, da se je to zgodilo. Zdaj ne rabiš več prikrivati svoje skrivnosti. Bodi hvalezna, da se je zgodilo nekaj, kar od tebe zahteva absolutno iskrenost. To je v vsakem primeru olajšanje.  Ne rabiš cakati do konca zivljenja, da bi mu na smrtni postelji le povedala resnico.

Verjetno je bilo in bo tebi vedno najhuje, ko se boš tega spomnila v bodočnosti, zato ignoriraj vse ostale, razen moža, saj je to le vajina osebna zadeva.  Nobena grešnica nisi, če si hotela splaviti brez direndaja, je pa v tebi globoka travma, pogojena z vlogo matere v tvojem življenju. In ta travma te je vodila v to prikrivanje.  In zaupala nisi možu, temveč njegovi sestri. Sprašujem se, če si kadarkoli lahko zaupala svojemu očetu.

Mogoče se je mož strinjal s tabo o (ne-)otrocih bolj zato, da te obdrži? Samo vprašam  …

 

Francka176

11.06.2024 ob 06:25

Pa kaj je to neka pravljica? Splav je kemičen, dobiš dve tableti in čao.

______________

Kakšno vezo ima to s temo?

Seveda je zgodba izmišljena. Le katera ženska je tako nora, da bi bila sposobna kaj takega?

Avtorica, ti nisi normalna! Vzemi kufer in spokaj, pa živi naprej sama! Kaj se sploh ženiš, če ne želiš imeti otrok!

Ne sekiraj se, tukaj bi te vsi radi naredili za stroj za rojevanje otrok. Oba-sta se strinjala, da jih ne bosta imela, če si mu pa zamolčala splav, se bi samo manj sekiral. Kaj mu je zdaj tega treba? In tebi. Bo že preživel.  Ti pa tudi.

New Report

Close