Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Celovški dvori

Celovški dvori

Jaz tja ne bi šla živet ne pred 3 leti, ne zdaj. Napaka? Kakor komu ustreza. Kdo je zadovoljen, marsikdo pa tudi ne.

Mi smo si takrat ogledali nekaj stanovanj, eno nam je bilo res hudo, a smo si glede nakupa premislili. Za 140.000€ bi dobili nekaj cez 70m2 stanovanjske povrsine, zimski vrt in dve veliki terasi, dvonadstropno stanovanje. Za isti denar smo kupili 80m2 na drugi lokaciji in nam ni niti malo zal.
Kolikor berem po forumih in na FB, so po skoraj stirih letih problemi se vedno isti in se ni cisto nic uredilo!

Ne priporočam. Jaz bi se tam zelo slabo počutila. Sem sice zelo blizu, a ti povem , da stanovalce CD spoznaš na sto metrov. Policaji pa morajo govorit, da je tam OK, ker drugače se stanovanja nebi prodala. Večino stanovanj zavzemajo socialci, potem ti je lahko vse jasno. Brezposelni, brez kulture, nimajo osnovnih pojmov o bivanju v bloku, vsi imajo cucke, ki kakajo po garažah, večini predstavlja težavo tudi slovenski jezik.

V katerih lamelah pa so socialci? Slisala sem da sta od MOL-a 1 in 2, mogoče se motim

Odkar so tam Celovški dvori, je na tistem koncu videti precej zafirankanih žensk in temnih tipov, ki mi zbujajo nelagodje.

celovški dvori pač niso v redu.

Gradnja, lokacija (Celovška obvoznica, hrup in izpušni plini) – v tistem delu lj se klati dosti sumljivcev že tako in prebivalci.

Pač to ni to. Ampak eni se kar silijo in silijo tja. Pa bodite tam, samo ne jokcat, da vam nismo povedali.

Pozdravljeni,Ni res,da samo socijalna stanovanja daja drzava..obstajajo tudi neprofitna..za tvojo informacijo..razlika je med A in B listo..na B listi..moras vplacati lastno udelezbo in tri mesece varscine..potem pa te poklicejo da podpises pogodbo..nimas moznosti ogleda stanovanja..to pomeni..kupujes macka v zaklju..sele potem prides na prevzem stanovanja..ampak prepozno..ker pogodba je ze potpisana..na pogled ti se zazdi v redu..sele ko dobis kljuce..gres sam na ogled..najdes marsikatero napako..ugotovis da je nekdo zivel tukaj..najdes vodni balon na balkonu..v kopalnici..fuge na banji..luknja do luknje..opraskana vrata..luknja za en prst v parketu..zamenjana ploscica v kopalnici..cist drugacne barve..veliki madez na balkonu..vhodna vrata..odstopila tista guma okoli..v kopalnici ista stvar..vsak dan najdem nekaj novega..se se nisem preselila..ceprav sem vplacala malo vec kot 7.000 eurov..jaz sem prevzela stanovanje..hahaha..smesno je to kar pise v pogodbi..da jaz..ko bom sla iz tega stanovanja..moram pobrusiti in polakirati parket..a jaz sem dobila..ne pobrusen..ne polakiran..samo ispoliran..to pomeni..da prejsnji stanovalci niso brusili niti lakirali..pa to se vidi..MOL vzame denar..in ti se znajdi..se to..da sem vpisala odraslo hcerko not..to se pravi..jaz..moj partner in 24letna hcer..a samo ena spalnica..naj bi to bilo stanovanje za 4clansko druzino..hcerka ima fanta..kdo bo spal v dnevni..arhitekt je naredil veliko kvadratov..ampak neuporabnih za druzine..naj malo pogledajo po svetu..kaj pomeni dvosobno stanovanje..mogle bi biti dve spalnice..tukaj v sloveniji so vajeni da mama hodi pred sinom v spodnjem perilu..ali oce pred hcerko..obupno..jaz sem mogla sama..na svoj strosek..delati pregradno steno..da naredim sobo za odrastlo hcerko..apsurd..kaj sploh mislijo tisti na MOLu..pa se to..da stanovanje ima samo na eni strani okna..cez celo steno..nikjer vec ni oken..in to..da gledas sosedu v balkon..nimas nobene intime na tem balkonu..ali ga zapres zaluzijami..potem pa nimas ni svetlobe vec..ali te ne zanima da te gleda toliko ljudi nasproti..arhitekto bi trebali za jajca obesiti..na vhodu v celovske dvore..ce je bilo misljeno za druzine..ne za pisarne in poslovne prostore..kaj je ta bolan clovek naredil..noc prihaja..vse povsod slisis zvok spuscanja zaluzij..grozno..in jaz bom mogla ziveti v taksnem okolju..omisliti si zaluzije na balkonu..tendo..kar koli..adijo sonce..hvala MOLu..da nas je namestil tam..to drzavo itak ne zanimajo drzavljani..niti druzine..ce bi jih..bi nekaj naredili za iste..nebi ih tlacili v vse vecji drek..naj politiki in ostali grejo ziveti v celovskih dvorih..ce prepricujejo ljudi da je tam ok.pa naj se vsaj eden preseli tam..da nam pokazejo..in dokazejo.da je tam toliko dobro..kot prvo..nobenega ni zanimalo..kje sam jaz zivela vsa ta leta..kot drugo..nobenega ni zanimalo kje jaz delam..kje hcerka dela..vsaj bi mogli malo pogledat..kje bi nas nastanili..se v polju bi imela blizje sluzbi..hcerka tudi..a zdej..treba se vozit do bavarca..prestopit in lovit drugi bus..a nedelja in prazniki..kako takrat dobit javni prevoz..ker tudi lpp nima urejeno..ob nedeljah in praznikih..iz savskega naselja hodim pes v sluzbo..ceprav sem placala mesecno.imam jo v zepu..a kaj mi pomaga..nic..45 minut rabim od tukaj do letaliske..a kaj sele iz siske..pocitnice..prav me zanima..kaksne zveze imajo pocitnice z letalisko..lpp kasira od nas mesecne..a mi u stirih izmenah hodimo pes v sluzbo..zato bom mogla zamenjat se sluzbo..ko se dokoncno preselim..bolj blizu..kakor koli..drzava je obupna..mi smo suznji sodobnega casa..nobene pravice..nic nimamo..vzamemo kar nam ponujajo..zakreditiramo se do 60ih leti starosti..namatramo se da odplacamo kredite..brez bolniske..ce dozivimo to..da koncno odplacamo vsa sranja..potem smo bolani..ni nam vec do nobene stvari..ali umremo..preden dozivimo vsaj pokojnino..za kaj zivimo..za j….o drzavo..katera nic ne naredi za svoje drzavljane..in ne bo naredila..ker so vsi kot misi..treba je vstati..bojevati se za svoje pravice..ampak..tega v slo..ne bomo kmalu videli..nikoli ne boste nic dosegli..jamrajoc doma..ali med sodelavci..istopite iz teme..vzemite lastne pravice v svoje roke..imejte j..ca..ne se bat..veliko ljudi caka na osebo ki bo sprozila vse to…kar cutite..prezivljate..in cakate..vsak posameznik..lahko naredi veliko..ampak tezava je v tem..da tukaj v slo..nobeden noce da se ispostavlja..vsi podvijejo rep med noge..ko se gre za karkoli resnega..sluzbe..pravice..iskoriscanje nas vseh..na vseh podrocjih..enkrat je treba temu naredit konec..dosta je..Lp

vsak dan grem mimo in tam so v večini res ljudje z družbenega dna, žal.
Skoraj nihče ne govori slovensko, taki so le redki. To ti je država, ki nepomaga svojim ljudem ampak pomaga južnjakom.

Jah, mamo nas ki smo kupili in plačali svoja stanovanja in na drugi strani socialce (ki očitno niso hvaležni da za nič delat so v novih, modernih stanovanjih). Vmes je še par najemnikov. In pol pride situacija taka kot pač je..
Par mesecev sem v CD pa že komaj prebavljam to nevzgojeno mularijo
Ampak res pa je, da za tisto ceno ki smo jo plačali so “nova” stanovanja, ki jih nikjer ne bi dobili dandanes v LJ takšna, čeprou pač kvaliteta gradnje ni lih..

New Report

Close