Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cena arhitektov notranjega prostora

Cena arhitektov notranjega prostora

Moja dnevna soba je tako čudno narejena – veliko oken in več prehodov in vrat,radiator na sredini stene, da nisem pametna, kako jo opremiti, da bo izgledalo lepo in prijetno. Rada bi si naročila akrhitekta da bi mi naredil kompleten načrt opreme – vključno z barvo sten, svetil, mogoče zaves itd. Ali je že kdo od vas to koristil in kakšno ceno lahko pričakujem?

Odvisno od velikosti prostora. Za cca 30 m2 je cena okrog 1000 eur.

Nimam sicer izkušenj, ampak na tvojem mestu bi pač vprašala več arhitektov za predračun in se potem odločiš glede na ceno in (nezanemarljivo) glede na odnos arhitekta do “tako minornega naročila”, kar ti veliko pove o njegovi profesionalnosti in zavzetosti, s katero se bo lotil tvoje dnevne sobe.

nova
Uredništvo priporoča

Verjetno veš kaj bi rada imela v DS, verjetno tudi veš kakšne barvne kombinacije ti ustrezajo, kakšen slog pohištva in koliko ga želiš, potrebuješ???

Ali lahko daš kakšen načrt dnevne sobe, lahko tudi na roke narisan z merami.
Arhitekt ti bo zrisal da bo lepo, kar pa še ne pomeni, da bo funkcionalno.

Za začetek, se loti googla in mu daj nalogo da ti ven vrže xxštevilo slik dnevnih sob v večih jezikih, vzemi si čas, dobila boš ogromno idej, mogoče kakšno odprtino(prehod) v steni zapreš z omaro??

Kaj? Pol vam pa privoscim, da ste brezposelni!!
V nemciji je okoli 50 evrov na prostor, posljejo resitve na mejl. Poglej malo po spletu.

Kaj? Pol vam pa privoscim, da ste brezposelni!!
V nemciji je okoli 50 evrov na prostor, posljejo resitve na mejl. Poglej malo po spletu.[/quote]

Možno, ampak to potem naredi računalnik, ne arhitekt. 🙂 Itak je očitno vse dobro.

Kaj? Pol vam pa privoscim, da ste brezposelni!!
V nemciji je okoli 50 evrov na prostor, posljejo resitve na mejl. Poglej malo po spletu.[/quote]

Ne samo tam.

Pri nas dobis tipski projekt za hiso od 400 evrov naprej, v Sloveniji pa za blizu 2000 in navzgor.

Kaj? Pol vam pa privoscim, da ste brezposelni!!
V nemciji je okoli 50 evrov na prostor, posljejo resitve na mejl. Poglej malo po spletu.[/quote]

Možno, ampak to potem naredi računalnik, ne arhitekt. 🙂 Itak je očitno vse dobro.[/quote]

Seveda je. Boljse kot slovenska arhitektka, ki si pride ogledat starejso hiso, da bi naredila projekt za obnovo, pa izjavi, da se iz tega ne da nic narediti.

Odvisno od arhitekta. Moja kolegica je dala za prenovit notranjost cele hiše (120 m2), pred štirimi leti, pa je bilo res kar precej sprememb – 800 eur, arhitekta je pa naredila resnično super.

Kaj? Pol vam pa privoscim, da ste brezposelni!!
V nemciji je okoli 50 evrov na prostor, posljejo resitve na mejl. Poglej malo po spletu.[/quote]

Možno, ampak to potem naredi računalnik, ne arhitekt. 🙂 Itak je očitno vse dobro.[/quote]

Dobro je, če se človek strinja, da mu rešitev ustreza. Kvaliteto pa velikokrat ne določa samo naziv pridobljene izobrazbe.

@avtorica, pustite kak kontakt. Čisto vse se da zmeniti, da je za obe strani prav (kar je tudi smisel in cilj sodelovanja naročnika in arhitekta).Iz kje ste?

Sem iz območja Ljubljane. Moj mail [email protected].

Sem iz območja Ljubljane. Moj mail [email protected].[/quote]

Bi se še jaz priporočil, imam večjo sobo katero bi rad lepo opremil v dnevno+spalni del, morebiti bi se pogovorili še o kopalnici, nimam idej.
[email protected]

Kuhinja in dnevna, 2400 eur, komplet načrt, izbira, nadzor.

Tukaj je analiza cen arhitektov za razne storitve, tudi interier: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/arhitekt/arhitekt-cena-pgd-pzi-pid-idp-pzr-interier-nacrt-hisa-stanovavnje/

HAHAHA

Delam za 10-14 eur/m2. Tu je všetata notranja ureditev po vaših željah ali pa se prepustite mojim idejam oz. kombiniramo oboje. Vključena 3d vizulizacija in renderji.

Kontakt: [email protected]

Zdravo družba. Ima kdo izkušnje z notranjo arhitektko Lidijo Rutar, ki na Vaš link ureja notranje opremljanje?

Na fiverju dobis za 5 do 10 eur marsikaj zelo uporabnega

Potrebujemo fotografije prostora. Da si vsak arhitekt lahko ogleda prostor.

Cene za notranje oblikovanje so od 250 € dalje… Prepričan sem, da boš našla dobrega arhitekta oz notranjega oblikovalca: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/gradnja-hise/interier-cene-za-notranje-oblikovanje-notranji-dizajn-in-ideje-za-vas-dom-arhitekt-notranji-oblikovalec/

Cene za notranje oblikovanje se zelo razlikujejo tudi po regiji.

Jaz sem našel naprimer tole:

http://notranje-oblikovanje.si/cenik.html

New Report

Close