Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cena delnice Telekoma

Cena delnice Telekoma


Barabe, kot si ti navijajo za prodajo. Barabe. Ker je bila delnica že po 67 torej… je še daleš do tja… prekupčevalec si pa ti. Ali pa plačanec. Ampak zato že ne bodo prodali, zate že ne. in koliko je bilo posla na borzi danes. 145.000 evrov vse skupaj! Dejte, pa to niso posli!

Jaz bi raje Pinocheta. Jaz bi bil član stranke in lastnik posestev, ti pa bi delal pri meni za 300 na mesec.[/quote]

Bolj ko razmisljam, boljsa se mi zdi ideja.

Za slovenceljne bi bilo to carsko! Vedno bi vedeli kdo je vsega kriv, lahko bi pridelovali naravno in organsko zelenjavo, placani bi bili vsi enako, tako da ne bi bilo fovsije, pa se zagarantirano sluzbo bi imeli za celo zivljenje. Pa vse bo od drzave (idealno!), folk bo pa dobil samo tisto kar rabi.

To je to! Nazaj v fevdalisticni raj! Ne rabite Margaret Thatcher, ampak Harryja (sdaj ko je #5 itak nima kaj za delat) – Veliki Vojvoda Harry Prvi Slovenski Plemeniti – absolutna monarhija, pa bo za vse najboljse.

Zakaj se tega nisem jaz prej spomnil. Zdaj pa ne vem, ce bom lahko Markiz Osrednjeslovenski, ampak bom samo Grof Notranjski.

Jeba.

P.S.: Imas raje pravi konjski bic, ali tistega ta malega za jahalne konje? Samo toliko da vem, namrec, rad vidim, da so moji sluzabniki zadovoljni?[/quote]

Ti boš proletarec. Rabimo profesionalce. Jaz bom slovenska politična skrajnodesničarska elita. Nisi kvalificiran za člana naše stranke.

Ni problema – jaz ze tako ali tako zivim v monarhiji 😉

--- I swear, by my life and my love of it, that I will never live for the sake of another man, nor ask another man to live for mine.


Barabe, kot si ti navijajo za prodajo. Barabe. Ker je bila delnica že po 67 torej… je še daleš do tja… prekupčevalec si pa ti. Ali pa plačanec. Ampak zato že ne bodo prodali, zate že ne. in koliko je bilo posla na borzi danes. 145.000 evrov vse skupaj! Dejte, pa to niso posli![/quote]

Za prodajo navijam zato, ker poznam trzisce. In ker bo ze septembra – kaj sele cez leto ali dve – cena se nizja od trenutne ponujene. Navijam tudi zato, ker me moti, kako se pijavke napajajo na telekomu. Ker me moti, da folk nenadzorovano krade. Ker drzava nima pojma kaj pocet z njim. In ker sem mnenja, da drzava nima kaj za poceti kot lastnica gospodarskih druzb.

Se kaksno vprasanje?

--- I swear, by my life and my love of it, that I will never live for the sake of another man, nor ask another man to live for mine.


Barabe, kot si ti navijajo za prodajo. Barabe. Ker je bila delnica že po 67 torej… je še daleš do tja… prekupčevalec si pa ti. Ali pa plačanec. Ampak zato že ne bodo prodali, zate že ne. in koliko je bilo posla na borzi danes. 145.000 evrov vse skupaj! Dejte, pa to niso posli![/quote]

Za prodajo navijam zato, ker poznam trzisce. In ker bo ze septembra – kaj sele cez leto ali dve – cena se nizja od trenutne ponujene. Navijam tudi zato, ker me moti, kako se pijavke napajajo na telekomu. Ker me moti, da folk nenadzorovano krade. Ker drzava nima pojma kaj pocet z njim. In ker sem mnenja, da drzava nima kaj za poceti kot lastnica gospodarskih druzb.

Se kaksno vprasanje?[/quote]
A tržišče da poznaš? Res, pa imaš ob tem čas, da na MONU pisariš? Dober no, saj ti verjamem. Pa da se pijavke napajajo ti tudi verjamem, sam da pri tebi ne gre za drugega kot foušijo. Ker če si kupil delnice po 67 (tolk so ble leta 12) si že sedaj zaslužil, pa če gre še tako navzdol. Če bo enako kot si kupil si vseeno zaslužil na dividendah. Vsaj zadnji dve leti, pa tudi delnic nimaš kaj preveč,da bi lahko karkoli odločil. Ker pred tem nisi nič vložil večina slovencev pa je. V ta isti telekom.

Ne vem kaj naj ti odgovorim – da in da? 🙂 Ce imas idejo kako naj ti to dokazem jo z veseljem slisim?

--- I swear, by my life and my love of it, that I will never live for the sake of another man, nor ask another man to live for mine.

New Report

Close