Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cena varstva dvojčkov na našem domu

Cena varstva dvojčkov na našem domu

Pametne ženske očitno niso izumrle.
<3

Uh, vsak dan skrbi za tvojega otroka, naredi celo službo, kuha in po enem mesecu dobi 120 eurov, ti pa 640 na mesec. Meni se skrbeti za otroka zdi nekaj najbl odgovornega . Briga te kakšno penzijo ima, ona ne dela pri tebi uro na dan, dve, naredi celo službo, 9 dni med tednom in še sobote, halo. To je noro, ne vem kje si jo najdla, res more biti zlata ženska, tebe je pa lahko sram, da ji daš tako malo denarja.

Kaj pa ma tukaj veze, da ima ona penzijo. Za 120 EUR na mesec dneve in dneve varovat otroka? S tem denarjem še odvetnika k telefonu ne dobi, če se, bognedaj, kaj zgodi.

nova
Uredništvo priporoča

Ta dva označena dejavnika kar vplivata na ceno, saj če je kosilo že pripravljeno in samo čaka, da ga pogreješ, ti ni treba vlagati še dodaten trud v kuho.
Pospravljanje: nekaterim staršem je kar samoumnevno, da bo varuška poleg varstva še kaj zlikala, pomila medtem ko bo malček(ali dva) spal. To se je potrebno dogovoriti že v naprej in gospodinjska opravila vključiti v ceno.

Če ti podam neko okvirno ceno za 8 urni delavni, bi to prb znašalo 350€ navzgor (350 je meni minimalc).

Pa lep pozdrav

p.s. Tisti glasni o suženjstvu in ne vem še čem (smešni ste), človek si je sam kriv, če sprejme službo z mesečno plačo 120€ na mesec. Od varušk(m ali ž) se pričakuje, da so resne in odgovorne ter znajo same presojati, zato NIKAR ne obsojajte avtorice posta, ki varuški plačuje 120€. Gospa bi lahko odklonila varstvo, saj je nihče ni prisilil, da sprejme službo. Redko sicer slišim, da bi katerim staršem uspelo dobiti varstvo za tak minimalc, ker za 120€ mesečno se ponavadi nobena varuška ne odzove.

120€ na mesec, ja to me je pa vrglo na rit, priznam. In tako verjetno še marsikoga, ki je tu pokomentiral. Tako da, ne bodi užaljena mama samohranilka, ampak to je res mižerija.

Kok ima ona penzije te ne briga , mene bi bilo sram dati 120€ za cel mesec , zgolj za tvojo info. zasebni vrtec v Škofji loki 800€ za 2 je 1600€ čudno kajne .[/quote]

Vrtca ne moreš primerjati s privat varstvom. Ne seri. Je pa tudi to oderuška cena. 800 k na mesec, norci in dobičkarji!

Avtorica, svetujem ti, da se s kandidatko pogovoriš. Koliko ona pričakuje in koliko si ti pripravljena plačati.
Jaz bi šla tam do 300€ več pa ne!

Ženske, to je neobdavčen denar, varstvo pa nestrokovno!

Tisto ki da za varstvo 2 otročkov cca 500 evrov je grozna vsota.

Mislim pa da varuška pa tudi zasluži za 9 ur dnevno na mesec tudi 500 eurov.

Moraš vedeti, da je od doma celi dan – kakor v službi. Moramo biti pošteni. Je pa to res strašno drago varstvo. Veste otroci bodo sigurno bolj zdravi doma kakor v vrtcu.

Kaj pa ma tukaj veze, da ima ona penzijo. Za 120 EUR na mesec dneve in dneve varovat otroka? S tem denarjem še odvetnika k telefonu ne dobi, če se, bognedaj, kaj zgodi.[/quote]

Še enkrat se oglašam … se mi zdi, da smo kar preveč skočile na tole … Če obema ustreza, potem bo že o.k. Tudi razumem, da ti tudi to ni lahko plačat … samo, kako pa da otrok ni v vrtcu? (ni treba odgovarjat, ni moja stvar).

Vem, da je cena konkretna in da si je marsikdo ne more privoščiti (trkam po glavi, da nam gre skoz), ampak ne želim imeti otroka v javnem vrtcu, tako, da mi ni škoda tega denarja.
Ima pa zraven naših dveh še dva, tako da dobi za vse caa 1.100. Ne gre pa nikoli v velike skupine – največ jih je bilo pri njej 5.

od 600-700 € mesečno

Težko si predstavljam polni delovni čas z otročki brez delovne dobe, zdravstvenega, socialnega., za manj kot 700

New Report

Close