Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Cepilci so se pokakali, svojih otrok ne bodo dali cepiti

Cepilci so se pokakali, svojih otrok ne bodo dali cepiti

Zapomnite si nekaj: pritiski s strani vlade in “stroke”, da se otroke od 5 do 12 let cepi, bodo vse hujši. Najprej za otroke teh let.

Potem še za malčke od 6 mesecev do 5 let. Najprej bodo zlepa nagovarjali in medijska  propaganda jim bo pri tem pomagala. Če ne bo dovolj staršev dalo cepiti svojih otrok, bo hujše.

1. Omejitve za necepljene otroke (ne bodo smeli v vrtce, šole, v igralnice, niti s starši čez mejo).

2. Krivdo bodo vladajoči skušali zvrniti na necepljene – češ, če bi se necepljeni odrasli cepili, potem bi lahko vaše otroke pustili pri miru.

S TEM BODO PRASSCI ZANETILI VOJNO!!!

Če bi bilo v ljudeh še kaj razuma in solidarnosti, bi se temu uprli. Ampak dvomim v to…

Če bi se cepili odrasli, se otrokom sloh ne bi bilo treba. Ampak neodgovornost anticepilcev potepta celo otroke… Res se odvratni.

Kot je rekel Štrukelj (ja, tisti s farmacevtske fakultete): če bi se cepili vsi starejši se o cepljenju otrok sploh ne bi pogovarjali.

Tako da, dragi antivaxerji, kar sebi pripišite odgovornost za cepljenje otrok.

Odgovor na objavo uporabnika
Para Bellum, 01.12.2021 ob 18:44

Zapomnite si nekaj: pritiski s strani vlade in “stroke”, da se otroke od 5 do 12 let cepi, bodo vse hujši. Najprej za otroke teh let.

Potem še za malčke od 6 mesecev do 5 let. Najprej bodo zlepa nagovarjali in medijska  propaganda jim bo pri tem pomagala. Če ne bo dovolj staršev dalo cepiti svojih otrok, bo hujše.

1. Omejitve za necepljene otroke (ne bodo smeli v vrtce, šole, v igralnice, niti s starši čez mejo).

2. Krivdo bodo vladajoči skušali zvrniti na necepljene – češ, če bi se necepljeni odrasli cepili, potem bi lahko vaše otroke pustili pri miru.

S TEM BODO PRASSCI ZANETILI VOJNO!!!

Če bi bilo v ljudeh še kaj razuma in solidarnosti, bi se temu uprli. Ampak dvomim v to…

Saj to vemo kako deluje fašistični režim. V kakšni meri se bo fašizem razvil, pa je odvisno od števila debilov.

 

Odgovor na objavo uporabnika
neverjetno hahaha, 01.12.2021 ob 15:10

Gledam, berem in poslušam cepilce. Oni močno precepljeni, tudi njihovi otroci precepljeni za vse možne stvari, a ne bodo pustili njihovih 5-12 letnih otrok cepiti proti Covidu, ki se bo začelo naslednji teden.

 

A smo vas mal prestrašili, cepilčki heheheheh, z vsemi našimi zgodbicami o Bill Gatesih in podobnih, kako vam vbrizgajo strup v telo hehehehehe. A ste se pokakali??? Hehehehehehe.

Kako bedno življenje imaš ti. Vsi ste isti pajaci. Samo gledate kakšno travo ima sosed in kaj on počenja v življenju. Celi dan. Dajte jim mir. Njihovo telo, njihova odločitev. Bi pa morali narediti nekaj glede bolnic. Bodisi se da kovid na najnižjo prioriteto, tako kot gripo, ali pa se najde neko drugo rešitev.

Zdaj pa zapri gofljo, kreten.

Ljudje ne delujejo po principu kaj je na dolgi rok bolje zame ampak kaj se mi bolj splaca trenutno.  Primer bolje zame, otroke je biti zdrav, ampak bolj se mi pa splaca rizkirat stranske ucinke pri lastnih otrocih kot ne iti cez mejo, ne iti v vrtec, solo itd…udobje nad zdravjem. Ampak samo dokler ne zbolijo, potem bi vsi udobnezi zavrteli cas nazaj- to pa ne gre. Poznam kar nekaj ljudi, ki preklinjajo dan ko so se 2- imajo tezave. Ce bi lahko sli nazaj v cas bi naredili drugace, pa ce nikoli vec ne vidijo morja, sluzbe itd. Spoznanje da ga ni vecjega udobja od zdravja in da brez zdravja ni udobja je kruto. Udobje brez zdravja je iluzija.

 

Tudi ta debilnost, ki jo trosi prekleti psihopat, da če bi se pocepili starejši, ne bi rabili otrok, je laž.

To vidimo že pri drugih državah, kjer je skoraj 100. % precepljenost, pa se genocid kljub temu nadaljuje.

Rešitev je edino ta, da se fašiste na silo odstrani. Dvomim, da bo šlo to na miren način.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Sosedova Micka892, 01.12.2021 ob 18:53

Kako bedno življenje imaš ti. Vsi ste isti pajaci. Samo gledate kakšno travo ima sosed in kaj on počenja v življenju. Celi dan. Dajte jim mir. Njihovo telo, njihova odločitev. Bi pa morali narediti nekaj glede bolnic. Bodisi se da kovid na najnižjo prioriteto, tako kot gripo, ali pa se najde neko drugo rešitev.

Zdaj pa zapri gofljo, kreten.

Ko bi le fašisti genocidniški upoštevali ta nasvet. Moje telo, moja odločitev.

Fašisti si lastite druge in drugim vsiljujete odločitve.

 

“sami primci” in “Jahno”, evo, o takih, kot sta vidva, pišem. To, kar blebetata, sta slišala od “stroke” in zdaj pač to ponavljata kot papigi. 

Vsega so krivi necepljeni. Na grmado z njimi – ali pa vsaj v taborišča zapret!!!

Kako lepo mora biti živeti brez delujočih možganskih celic! Nič ti ni treba misliti, drugi sposobnejši mislijo namesto tebe in tudi odločajo namesto tebe, mar ne. Drugi, sposobnejši govorijo, ti pa samo ponavljaš za njimi kot papiga. Res fajn.

Odgovor na objavo uporabnika
sam vprašam, 01.12.2021 ob 15:57

Odgovor na objavo uporabnika
degrado, 01.12.2021 ob 15:37

Odgovor na objavo uporabnika
sam vprašam, 01.12.2021 ob 15:22

Odgovor na objavo uporabnika
degrado, 01.12.2021 ob 15:17

Ko preberem nek tak zapis, se večkrat in resno zamislim o stopnji inteligence in razgledanosti slovenskega naroda. Še nekako razumem in se celo trudim ne obsojati tistih, ki se ne odločijo za cepljenje, ampak ko naletim na tako perlo, pa se mi vse sesuje. V bistvu se mi smilite in vam obenem zavidam. Zavidam vam pa lahkotnost, s katero greste skozi življenje, zadovoljstvo, ki ga občutite ob tako majhnih zadevah, kot je ta gnojnica, ki jo zlivate, brezbrižnost, ko naletite na temo, ki je za vaše možgane preveč in se je niti ne lotite, ker sami veste, da ne boste ničesar razumeli. Verjamem, da vam preprostost prinaša manj obremenjevanja v življenju, to vam zavidam.

 

Slovnica ti pa ravno ne gre, kajne? Razmisli raje o sebi.

 

Sem odprta za popravke. Prosim, lektoriraj.

 

Do prve vejice, dve napaki. “nek”, “tak”. Kateri jezik je to?!? ‘blanščina?

 

Jezik je slovenščina. Me pa ne preseneča, da je ne znaš.

Odgovor na objavo uporabnika
sami primci, 01.12.2021 ob 18:47

Če bi se cepili odrasli, se otrokom sloh ne bi bilo treba. Ampak neodgovornost anticepilcev potepta celo otroke… Res se odvratni.

 

Pa kaj v vaših debilnih glavah imajo otroci s kovidom??? Prebolijo ga tako, da še vedo ne da ga imajo. Res za nič cepit otroka. Morate biti res ornk usekani v debilno glavo, da boste dali otroke cepit. Upam, da vam kdaj to debilno dejanje oprostijo, seveda, če preživijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Svetovni red, 01.12.2021 ob 18:38

Odgovor na objavo uporabnika
NATUROPAT982, 01.12.2021 ob 15:15

Prosim imejte spoštovanje do cepljenih, ker so se mnogi med njimi v bistvu cepili na silo- prisilo. Niso videli več izhoda iz te represije, kako je Janševa vlada grozila ljudem, jim onemogočala (to dela še sedaj) življenje na vseh nivojih. Mi necepljeni ne moremo nikamor,  samo po hrano, vse ostalo je za nas nedostopno. Nekateri ljudje si tega ne morejo privoščiti, imajo službe, kjer jim grozijo, otroke v vrtcu kjer imajo težave. šola, dodatne dejavnosti za otroke……jaz jih razumem po eni strani. Saj če bi se vsi uprli bi Janša pogorel in odstopil, ker ne bi imel druge možnosti, ampak še prej bi z represijo, policijo, z vsemi sredstvi tolkel po nas. Kmalu bodo volitve. zdaj veste koga  NE SMTE VOLIT IN TO NIKOLI VEČ!!!!!!

Ne bluzi. Tudi če Janša gre, je to sedaj svetovni red, politika, zdravstvena mobilizacija, karkoli pač… Vsak naslednji bi in bo peljal točno to pot naprej, ker drugače ne bo ustoličen. Pa kdo bo koga od nekaj procentkov anticepilcev v komaj dvomiljonski državi kaj vprašal?! Prav, ne prav, hočeš ali nočeš, tako je in še bolj bo. Če si predstavljaš svoje življenje kot skrivanje pred prej kot slej obveznim cepljenjem, ok. Meni je bilo prvega trenutka jasno, da temu ne bo možno ubežati in sem se tudi s temi besedami cepila, med prvimi, ko so okoli mene še precej kontrirali. Danes?  V okolju, kjer delam, vsak dan znova kloni toliko in toliko še neprecepljenih. Samo vprašanje časa, kdaj bo pc in samo c. In ne bo se kam skrit, morda kam globoko v pragozdove amazonije, ampak kaj, ko tudi za tja boste potrebovali vse vrste vakcinacij. Srebrova voda in peroksid vseeno ne pozdravita vsega, kar mislite, da boste zdravili sami.

Svetovni red

Ti konformistka, fevdalna podložnica!

Ufff, kak odpor imam do takih mrtvih duš!

Na takšnih, kot si ti, je Hitler zgradil svoj stroj manipulacije! MRTVA DUŠA PRI ZIVEM TELESU! 

Kar ukloni se takoj temu novemu svetovnemu redu! Pa ja, brez odpora, brez razmisleka!

Čredni nagon brez primere. Lepo artikuliran. Fakin’ spuki!

ne smemo zmerjati vsakega, ki se šel po dozo. Mnogi so bili prisiljeni, so bili brez drugega izhoda, in imajo čisto zdrav razum. Drugo so korona verniki, brez zdrave pameti, ki so našli svojo nišo solit pamet vsem drugim kako morajo razmišljat. V bistvu bi oni radi mislili namesto nas. Ker le oni imajo pamet, drugi pa ne.

sicer je cepljenje proti bolezni, ki ima 0,25% smrtnost itak norost, ki ni vredna kritike. Cepiva ne nudijo nobene zaščite, ne preprečujejo prenosa ali okužbe. Niti tega, da bi zboleli. V ozadju je itak vse drugo kot zdravje. Predvsem propad ekonomije, da se ga prikriva s to histerijo.

glede na zgodovino ni presenetljivo da se to dogaja v EU, ki ji vlada Nemčija. Tako slepo in že malo fanatično sledenje avtoritetam in oblasti, brez kritične distance. To lastnost imajo tudi azijati, na njihovo srečo pa bolj pametno oblast.

Prav nič ne zavidam haha, ful sem hvaležen da v življenju nisem tak idiot 😉

Sedaj je končno jasno, da so nas politiki prodali elitam, ki imajo za vse, tako necepljene kot cepljene enak načrt, ki si ga večina ne more predstavljati niti v najhujši nočni mori. Poglejte na youtube intervju z Melisso Ciummei -The pandemic will end when the digital monetary system is in place.

najlepša hvala za link.

 

New Report

Close