Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Cepilni centri so pred zlomom!

Cepilni centri so pred zlomom!

Sosed je umrl od korone. Ni bil star, ni bil bolan. V petek je zbolel, v ponedeljek umrl. Zal je bil anticepilec.   Ljudje, cepljenje je odlocitev za zivljenje.  Nima Jansa s tem nobene veze.

Odgovor na objavo uporabnika
Hijacinta, 10.11.2021 ob 18:44

Sosed je umrl od korone. Ni bil star, ni bil bolan. V petek je zbolel, v ponedeljek umrl. Zal je bil anticepilec.   Ljudje, cepljenje je odlocitev za zivljenje.  Nima Jansa s tem nobene veze.

Ja, itak. Vse verjamemo, kar se tukaj gor napiše.

Izpolnjevanje PCT pogoja, pri dostavi/ prevzemu hrane na dom in prepovedan ples v gostilnah sta pa itak zmagovalni kombinaciji.

Kdor jih je predlagal, je res car! To nas bo rešilo vsega hudega.

Bingo.

Dostavljalci hrane so pred zlomom, zato je koristen ukrep PCT pogoja za prevzem na domu, da se jih vsaj malo razbremeni. Lahko bi strankam tudi corona dodatek zaračunavali.

A je še komu čudno in nenavadno – mislim na tistih 0,3% tukaj, ki ste prebrali kakšno strokovno knjigo v življenju -, da so konkurenčne farmacevtske firme po celem svetu naenkrat odkrile cepivo za isto bolezen. In to celo po različnih tehnologijah. Stari in novi pristopi k razvoju so sinhronizirano naenkrat dali enake rezultate. Kot v pravljici. Se je to že prej kdaj v zgodovini pri katerem cepivu ali zdravilu zgodilo?

Potem je pa še hecno, da je vsako cepivo posebej patentirano, medicinska “stroka” ne ve nič o kemični sestavi cepiv, ampak ziher je kul.

Se je kdaj zgodilo, da je več korporacij naenkrat v istem času patentiralo enak nylon, tranzistor, integrirano vezje, laser, mikroprocesor, Viagro, karkoli?

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 11.11.2021 ob 15:01

A je še komu čudno in nenavadno – mislim na tistih 0,3% tukaj, ki ste prebrali kakšno strokovno knjigo v življenju -, da so konkurenčne farmacevtske firme po celem svetu naenkrat odkrile cepivo za isto bolezen. In to celo po različnih tehnologijah. Stari in novi pristopi k razvoju so sinhronizirano naenkrat dali enake rezultate. Kot v pravljici. Se je to že prej kdaj v zgodovini pri katerem cepivu ali zdravilu zgodilo?

Potem je pa še hecno, da je vsako cepivo posebej patentirano, medicinska “stroka” ne ve nič o kemični sestavi cepiv, ampak ziher je kul.

Se je kdaj zgodilo, da je več korporacij naenkrat v istem času patentiralo enak nylon, tranzistor, integrirano vezje, laser, mikroprocesor, Viagro, karkoli?

Si me pa nasmejala hahahaha….

Ne zavajaj bedak. Ta sosed ni zaradi kovida umrl, ker je imel še druge bolezni poleg tega prehlada. In ni toliko pomembno koliko si star ampak kakšnega splošnega zdravja si.

Odgovor na objavo uporabnika
prosto po…, 09.11.2021 ob 20:08

Balada o zaupljivem jagenjčku

 

 

Pošastna resnica prihaja na dan,

srhljive zarote uresničuje se plan.

Zaveznik Hipokratov ni bil odkrit,

zrcalo in on ve, da je hipokrit.

Obmolknil je jagenjček ves zaupljiv,

nastavil je ramo, ko naj bi se skril.

Naivno je upal, da v sili vse to,

kar se mu ponuja, pomagalo bo.

Je grožnja prehuda in virus preteč

visi mu nad vratom kot Damoklejev meč.

Rešilne se bilke je zdaj oprijel,

za sebe in druge menda poskrbel.

Ko trdi, da znanosti on le sledi,

pozablja, da znanost k denarju stremi.

In, če se pretvarja, da dvoma sploh ni,

verjame v dogme, v posmeh znanosti.

Zdaj vse bolj očitno se zdi in grdo,

da ta odrešitev ni dobra, je zlo.

Počasi, počasi, kot noj se zave,

ko glavo potegne iz peska in uzre,

da, če bo pokorno ukazom sledil,

za večno svobodo bo svojo izgubil!

Prelepa realistična poezija, aplavz 👏

Danes sem bila na pogrebu. Umrl je sosed, star 50, zaprisezen anticepilec. Pobrala ga je ravno korona.

Odgovor na objavo uporabnika
Dillara, 11.11.2021 ob 16:27

Danes sem bila na pogrebu. Umrl je sosed, star 50, zaprisezen anticepilec. Pobrala ga je ravno korona.

Takih primerov bo v naslednjih tednih zelo veliko.

Ljudje ne pridejo k pameti, dokler ne izkusijo na lastni koži. Takrat pa je največkrat prepozno.

Moj oče bi rekel: naravna selekcija.

Kruto, a resnično.

Ja, kako se zdaj povprečje inteligence v narodu dviga, ko naravna selekcija med anticepilci dela svoje. Se prav pozna brihtnost.

Khm, izjemno dobro vprašanje, ki me je pustilo brez besed.

Desperadodajka 11 11 ob 15:01 citiram ponovno, ker forum nekaj za.jeb.ava:

“Izjemno dobro vprašanje, ki me je pustilo brez besed.”

Živela s(k)epsa!

New Report

Close