Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Cepivo oddobreno povsod

Cepivo oddobreno povsod

Cepivo mRnk podjetja Pfizer je bilo danes tudi uradno odobreno s strani FDA. Tako da anticepilci nimate več razlogov da se derete okoli da je cepivo eksperimentalno, neodobreno.

Super, samo mi hočemo drugo cepivo. Ne vem zakaj so šli v razvoj 50 cepiv, če jih sedaj ne odobrijo, mi pa čakamo nanje. Pfizer je preteklost.

Odgovor na objavo uporabnika
Kamal, 23.08.2021 ob 19:03

Super, samo mi hočemo drugo cepivo. Ne vem zakaj so šli v razvoj 50 cepiv, če jih sedaj ne odobrijo, mi pa čakamo nanje. Pfizer je preteklost.

Zakaj pa bi hotel drugo cepivo?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10661, 23.08.2021 ob 16:05

Cepivo mRnk podjetja Pfizer je bilo danes tudi uradno odobreno s strani FDA. Tako da anticepilci nimate več razlogov da se derete okoli da je cepivo eksperimentalno, neodobreno.

A samo to te je motilo glede cepiva?! Kaj so se drli anticepilci?!

Se pravi ni poanta v tem, ali sem izbral učinkovito in varno cepivo (med vsemi, ki so na voljo)?!

 

Tudi Enola Gay je imel uradno odobren let.

Odgovor na objavo uporabnika
za Anonimno 10661, 23.08.2021 ob 21:05

A samo to te je motilo glede cepiva?! Kaj so se drli anticepilci?!

Se pravi ni poanta v tem, ali sem izbral učinkovito in varno cepivo (med vsemi, ki so na voljo)?!

 

Ni problem v tem. Problem je bil da so vsi tisti ki so bili proti cepivu (in so še) uporabili to kot nek razlog torej da še ni bilo registrirano na FDA da je cepivo neodobreno in potemtakem  eksperimentiralno. Seveda pa so vsa cepiva že takoj ko si prišla na trg bila registrirana v EU. FDA ima bolj birokratske zapletene postopke.

Ni me pa nič motilo glede cepiva. Cepil sem se že pred 3 mesci. Napisal sem bolj za tiste ki se vedno pametne delajo češ da so cepiva nek demonski zvarek če lahko tako rečem.

New Report

Close