Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus cepivo pfaizer, prvo cepljenje

cepivo pfaizer, prvo cepljenje

Tisti, k iste bili cepljeni s Pfajzer, ste imeli kakšne stranske učinke in katere?

Jaz sem umrl.

Samo boleča nadlaht. Na drugi odmerek pa še čakam, baje so pri mrna pogostejši stranski učinki po drugi dozi.

nova
Uredništvo priporoča

Moj mož se je cepil že z obema. Nikoli ni bilo nobenih str.učinkov;še roka ga ni nič bolela. Mene to ne prepriča, da bi se šla cepit ;).

Odgovor na objavo uporabnika
čisto nič, 08.06.2021 ob 08:39

Moj mož se je cepil že z obema. Nikoli ni bilo nobenih str.učinkov;še roka ga ni nič bolela. Mene to ne prepriča, da bi se šla cepit ;).

moj tudi že dva odmerka, oba dneva potem delal kot norc, nič ni bilo.

Mama, ki živi pri nas, že dober mesec nazaj cepljena z drugim odmerkom, brez težav.

Mož cepljen s prvim, malenkost občutljiva rama tisti in naslednji dan.

Jaz sem še vedno na tistem, da se ne bom cepila, ker ne poznam dolgoročnih stranskih učinkov.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5674, 08.06.2021 ob 08:15

Jaz sem umrl.

Lahko poves kako je na drugi strani?

2 znanki sta imeli po cepljenju prehodne težave s srcem. Prvi, stari 22 let, je par dni srce nenormalno razbijalo, druga, stara 45, pa je imela aritmijo in jo je osebna zdravnica poslala na ekg. Srce je tudi major concern pri tem cepivu (redko lahko namreč pride do vnetja srčne mišice).

Sicer pa večina nima hujših reakcij.

Moj mož se je tudi šel cepit, po prvem ni bilo čisto nič.

Po drugem je pa zdaj že cel teden nahoden, ima povišano vročino, stalno nekaj hrka. Sicer je zdrav človek, nikoli ni imel gripe. Zdaj je pa ves scuzan.

Odgovor na objavo uporabnika
precej podobno, 08.06.2021 ob 09:27

Mama, ki živi pri nas, že dober mesec nazaj cepljena z drugim odmerkom, brez težav.

Mož cepljen s prvim, malenkost občutljiva rama tisti in naslednji dan.

Jaz sem še vedno na tistem, da se ne bom cepila, ker ne poznam dolgoročnih stranskih učinkov.

 

Da pojasnim : dolgoročni učinki bodo znani čez 30 let, stara sem 65 in pričakujem se iti cepiti leta 2050, v kolikor prej ne umrem od Covid.

Drug odmerek cepiva Comirnaty podjetja Pfizer prejmem ta teden tako, da po drugem za sebe ne morem napisati. Pri prven me je pa en dan bolela rama na mestu vboda in počutil sem se nekoliko utrujeno. Tudi ostali, ki jih poznam, da so bili cepljeni s Pfizerjem razen boleče rame v večini niso imeli težav. Edino ena kolegica je že po prvi dozi imela par dni vročine (druge še ni dobila).

Prvi brez težav, drugi 3 dni vročina 35,9. Starost 50+.

Odgovor na objavo uporabnika
precej podobno, 08.06.2021 ob 10:17

Da pojasnim : dolgoročni učinki bodo znani čez 30 let, stara sem 65 in pričakujem se iti cepiti leta 2050, v kolikor prej ne umrem od Covid.

Sem približno istih let. Se nisem cepila, se ne mislim. Imam zmerne težave s srcem (občasna aritmija) in niti pod razno ne bi rizkirala.

Odgovor na objavo uporabnika
približno istih let, 08.06.2021 ob 10:43

Sem približno istih let. Se nisem cepila, se ne mislim. Imam zmerne težave s srcem (občasna aritmija) in niti pod razno ne bi rizkirala.

Se strinjam, boljše umreti od Covid kot od morebitnih posledic cepiva, čeprav je tisočkrat manjša možnost.

Stranske učinke imajo le zelo sugestibilni ljudje (placebo) in razcartani. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Bodi tako prijazna in drugič uporabi svoj vzdevek in ne uporabljaj tujih (pa čeprav niso registrirani).

Bo šlo?

Po prvem odmerku rahlo boleča leva nadlaht, po drugem odmerku rahlo boleča desna nadlaht.

stara 80+, 2x ceplejena, nobenih stranskih učinkov razen rahle bolečine na mestu vboda

Odgovor na objavo uporabnika
precej podobno, 08.06.2021 ob 10:53

Se strinjam, boljše umreti od Covid kot od morebitnih posledic cepiva, čeprav je tisočkrat manjša možnost.

Nekaj ljudi poznam, ki so se jim zmerne zdravstene težave po cepljenju precej poslabšale. Ne mi govorit, da ni od cepiva. Da bi pet dni po cepljenju zbolel za eno od teh nadzorovanih bolezni, je več kot slučaj. Preveč je takih slučajev. Jaz se tudi ne grem cepit ( 61 let, pritisk 145-150/ 85-90).  Ko redno jemljem tablete je 135/86.

Odgovor na objavo uporabnika
tako nekako, 08.06.2021 ob 11:41

Nekaj ljudi poznam, ki so se jim zmerne zdravstene težave po cepljenju precej poslabšale. Ne mi govorit, da ni od cepiva. Da bi pet dni po cepljenju zbolel za eno od teh nadzorovanih bolezni, je več kot slučaj. Preveč je takih slučajev. Jaz se tudi ne grem cepit ( 61 let, pritisk 145-150/ 85-90).  Ko redno jemljem tablete je 135/86.

Poznaš iz naslova rekla kazala. 800 tisočljudi je cepljenih, od tega pol miljona z obema odmerkoma in ni nikjer videt teh silnih stranskih činkov, kar pa ne pomeni, da kaka izjema ne more česa imet, le da ti ne poznaš, ampak samo poznaš to, kar je una rekla, da je ena zbolela od cepljenja.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Odgovor na objavo uporabnika
modrival, 08.06.2021 ob 11:47

Poznaš iz naslova rekla kazala. 800 tisočljudi je cepljenih, od tega pol miljona z obema odmerkoma in ni nikjer videt teh silnih stranskih činkov, kar pa ne pomeni, da kaka izjema ne more česa imet, le da ti ne poznaš, ampak samo poznaš to, kar je una rekla, da je ena zbolela od cepljenja.

Ni za posploševat in se it rekla kazala.

 

Jaz poznam 6 ljudi, ki so bili cepljeni, eni s Pfizerjem, eni z AZ.  Eden ni imel čisto nič obakrat, ostali vsi. Dva sta bila fajn uboga cel teden ( 41 vročine, bolečine…).  Jih je pa na tisoče, ki niso imeli nič.

Ne vem, kakšen % je , da eden od 6 ni imel nič? Se mi ne da računat:).

Odgovor na objavo uporabnika
ni za posploševat, 08.06.2021 ob 11:51

Ni za posploševat in se it rekla kazala.

 

Jaz poznam 6 ljudi, ki so bili cepljeni, eni s Pfizerjem, eni z AZ.  Eden ni imel čisto nič obakrat, ostali vsi. Dva sta bila fajn uboga cel teden ( 41 vročine, bolečine…).  Jih je pa na tisoče, ki niso imeli nič.

Ne vem, kakšen % je , da eden od 6 ni imel nič? Se mi ne da računat:).

Saj pravim, poznaš ti en drek, ker če bi res bilo to množično, bi mi vsi to videli in vedeli za to. Kaj imaš pa od izmišljanja se pa tudi ne ve. Ve se le, da si čoknjeno.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Glih tisti, ki jih “ti poznaš”, imajo vsi stranske učinke. Vsi, ki jih pa normalni ljudje poznamo, pa nima nihče nič. Ne bo ti šlo čez, ti ne kapne blesavo multinično?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Jaz cepljena s Fajzerjem. Prvič bolela roka, en dan zmerne vročine. Drugič nič. Mož cepljen tudi s Fajzerjem prvič nič, drugič boleča roka. Možev soselavec, cepljen z Astro je imel prvič dva dni zelo visoko vročino, vse ga je bolelo, bruhal. Drugič samo en dan malo vročine. Moja mati c Fajzerjem obakrat nič, moževa pa drugič hude težave. Različno je.

Saj pravim, Covid  ni nič proti ostalim možnim zapletom. Smrti od Covida je bilo 4300, koliko je bilo pa od cepljenja pa sploh ne vemo, Najverjetneje je imelo na desetisoče ljudi težave kot so bolečine v rami in podobno.

 

Ni za riskirati.

New Report

Close