Najdi forum

Splash Forum Koronavirus cepljen sodelavec je imel izpad nad mano

cepljen sodelavec je imel izpad nad mano

Sem ena izmed redkih v službi, ki nisem cepljena. Cepit se zaenkrat nimam namena, ker mi je zdravnik odsvetoval zaradi preteklih zdravstvenih težav. Včeraj pa šok v službi. Cepljen sodelavec se spravi name, češ če se testiram, kdaj sem se testirala, kje sem se testirala, naj mu pokažem test, da ne verjame, da sem se testirala, pa da on se je moral cepit, kaj se pa jaz grem in da zdaj bom okužila njega on bo šel na obisk k materi in jo zaradi mene okužil, pa da naj se pred njim testiram,.. Jaz sem ob takšnem izbruhu ostala čisto brez besed.  Sem mu rekla na koncu, da kdo je on, da bo preverjal poj pct in določal kje kdaj in pred kom se naj testiram, pa mi reče, da ima pravico, ker dela z mano. Še kdo necepljen doživlja takšne izbruhe v službi od cepljenih

 

Avtorica, upam, da te plačajo, da take laži trosiš po monu.

Z aviona se vidi, da lažeš.

Avtorica, prešnji teden si pisala o tem kako predavaš sodelavcem o škodljivosti cepljenja, genski modifikaciji in podobno. Kako se odzovejo sodelavci na tvoja predavanja?

Seveda ni prav, da kdorkoli doživlja izbruhe nad komerkoli. So pa ljudje vsesortni. Na eni in na drugi strani. Čeprav moram rečt, da vsaj v mojih krogih, so necepljeni po večini (tisti, ki so pač anti-cepilci) težki za znoret.

Opažam pa, morda v zadnjih dnevih, so cepljeni oziroma ostali, ki se brez nekih oporekanj testirajo, kr malce jezni na te protestnike in antivaserje. Dost jim jih je.

Odgovor na objavo uporabnika
upam da te plačajo, 10.11.2021 ob 09:55

Avtorica, upam, da te plačajo, da take laži trosiš po monu.

Z aviona se vidi, da lažeš.

Ne lažem. Ostali prisotni so bili tiho, le drug cepljen sodelavec je kasneje komentiral v smislu, da zgleda, da ima oni drugi slab dan. Jaz sem se počutila tako nemočno in žalostno, da bi se najraje skrila v eno luknjo in bridko zajokala. Itak sem na vsakem koraku omejena s testiranjem, zdaj pa še v službi tak teror nad mano.

Ni izgovora za ne- cepljenje !     Sodelavec ima popolnoma prav.

Jaz sem antivaksarje vse po vrsti blokirala na fb. Kar naprej težili s svojimi protesti pa teorijami zarote. Blokiral pa imam mir.

Da bi imela pa eno tako babetino zraven sebe v službi, da mi kar naprej lapa o škodljivem cepljenju, ja bi jo res nekam sunila.

Tako, da jaz pa kar verjamem, da je avtoričenemu sodelavcu vrglo pokrov dol. Če jo že par mesecev posluša… je kar dolgo zdražal.

Odgovor na objavo uporabnika
brez besed151, 10.11.2021 ob 09:54

Sem ena izmed redkih v službi, ki nisem cepljena. Cepit se zaenkrat nimam namena, ker mi je zdravnik odsvetoval zaradi preteklih zdravstvenih težav. Včeraj pa šok v službi. Cepljen sodelavec se spravi name, češ če se testiram, kdaj sem se testirala, kje sem se testirala, naj mu pokažem test, da ne verjame, da sem se testirala, pa da on se je moral cepit, kaj se pa jaz grem in da zdaj bom okužila njega on bo šel na obisk k materi in jo zaradi mene okužil, pa da naj se pred njim testiram,.. Jaz sem ob takšnem izbruhu ostala čisto brez besed.  Sem mu rekla na koncu, da kdo je on, da bo preverjal poj pct in določal kje kdaj in pred kom se naj testiram, pa mi reče, da ima pravico, ker dela z mano. Še kdo necepljen doživlja takšne izbruhe v službi od cepljenih

 

to so stranski učinki cepljenja, ker cepivo udari na živce!

eni se popolnoma tresejo, sploh se ne morejo ustavit, pokaži mu tale film:

https://rumble.com/vo429h-risanka-o-stranskih-uinkih-cepljenja-slo.html

In tudi ena, ki ima garave oci.

Odgovor na objavo uporabnika
brez besed151, 10.11.2021 ob 10:02

Ne lažem. Ostali prisotni so bili tiho, le drug cepljen sodelavec je kasneje komentiral v smislu, da zgleda, da ima oni drugi slab dan. Jaz sem se počutila tako nemočno in žalostno, da bi se najraje skrila v eno luknjo in bridko zajokala. Itak sem na vsakem koraku omejena s testiranjem, zdaj pa še v službi tak teror nad mano.

Ajde, najdi luknjo in joči. Tam vsaj ne boš nikogar okužila.

Odgovor na objavo uporabnika
kako je bilo predavanje, 10.11.2021 ob 10:00

Avtorica, prešnji teden si pisala o tem kako predavaš sodelavcem o škodljivosti cepljenja, genski modifikaciji in podobno. Kako se odzovejo sodelavci na tvoja predavanja?

Si me zamenjal/a z nekom tu gor. Jaz nikomur ne predavam in ne pametujem. Spoštujem vse in ne sodim ljudi po tem ali se je kdo cepil ali ne in oz.zakaj se je  ali zakaj se ni. Vsak ima pravico, da se odloči po svoji vesti dokler imamo na razpolago testiranje.

Zahvali se svojim antivakserskim fašistom. Tudi meni greste sedaj vsi antivakserji pošteno na jetra! Če sem prej zagovarjal, da se vsak odloča po svoje, me je ta vaš antivakserski bullying pripeljal do tega, da vas pošljem nekam nepovratno! Dovolj vas imam, dovolj imam vaših napadov, žaljivk! Ne ogrožam vas, zato mi dajte mir že enkrat!!!

. https://youtu.be/llsIIki6TwI

Odgovor na objavo uporabnika
brez besed151, 10.11.2021 ob 10:06

Si me zamenjal/a z nekom tu gor. Jaz nikomur ne predavam in ne pametujem. Spoštujem vse in ne sodim ljudi po tem ali se je kdo cepil ali ne in oz.zakaj se je  ali zakaj se ni. Vsak ima pravico, da se odloči po svoji vesti dokler imamo na razpolago testiranje.

Ja, seveda. Si uboga revica, ki jo ljudje kar tako zmerjajo, ker nimajo kaj drugega početi.

Taka tiha pridna miška, ki samo dela in dela v službi. Drugi jo pa zmerjajo.

 

Samo nekaj si pozabila: ta tvoja predavanja ne spadajo v službo.

Jaz še nisem srečala neagresivnega antivaksarja. Povsod težijo, zmerjajo, žalijo.

Tako, da avtorica, tvoje zgodbice so za lase privlečene.

Aja, če zdravni odsvetuje cepljenje, dobiš tudi potrdilo.

Tale tvoj sodelavec je očitno ves preplašen. Če imaš medicinsko kontraindikacijo za cepljenje si sicer naredila, kar si lahko – a z njim pa lahko enkrat ko bosta oba mirna poklepetaš in mu razložiš, da vseeno paziš. Saj mu lahko enkrat tudi poveš kar ga zanima, če ne bo ravno pretirano zoprn in bosta menda uredila.

Objava čaka odobritev

Povej kretenu da stroka pove da cepljeni tudi sejejo virus naokoli. Ti ker si testirana ga kao ne, saj test kao pokaže ali ga imaš ali ne. Med tem ko ta idiot brezobrazni tebe napada pa ni testiran in kot cepljena podgana potem nesluteče širi pizd. naokoli. Lahko mu pa rečeš preprosto debil. Glede na to da si ženska in če nimaš fanta lahko celo rečeš da si dobla novega in če bo še kaj sral je fant reku da se bo z njim in kijem sam pomenil o te brez tebe.

Vedi pa da je vse skupaj pokazalo koliko je idiotov, da se vlade s tem izživljajo nad ljudmi. Če se nisi cepila. BRAVO

    Ce bi bila zaposlena pri meni bi ostala brez sluzbe.

Odgovor na objavo uporabnika
še nisem srečala, 10.11.2021 ob 10:13

Jaz še nisem srečala neagresivnega antivaksarja. Povsod težijo, zmerjajo, žalijo.

Tako, da avtorica, tvoje zgodbice so za lase privlečene.

Aja, če zdravni odsvetuje cepljenje, dobiš tudi potrdilo.

Sem cepljena in tudi veliko jih poznam, ki so necepljeni, ampak nihče ni agresiven.

Avtorica, upam, da si temu sodelavcu povedala, da si ne boš vbrizgala čipov. Da je tepec, ker si je on to naredil.

Odgovor na objavo uporabnika
Hej711, 10.11.2021 ob 10:25

Sem cepljena in tudi veliko jih poznam, ki so necepljeni, ampak nihče ni agresiven.

Včlani se recimo v skupino Slovenci v AT pa boš videla kaj so antivakserji.

Podivjani do kraja. V AT so namreč bolj strogi ukrepi kot pri vas v Slo in se jim je povsem odpeljalo. Agresivni, nesramni, žaljivi. Če kdo samo omeni cepljenje, ga zmerajo, mu grozijo, ga žalijo.

Ja, Slovenci.

Odgovor na objavo uporabnika
Buliji, 10.11.2021 ob 10:07

Zahvali se svojim antivakserskim fašistom. Tudi meni greste sedaj vsi antivakserji pošteno na jetra! Če sem prej zagovarjal, da se vsak odloča po svoje, me je ta vaš antivakserski bullying pripeljal do tega, da vas pošljem nekam nepovratno! Dovolj vas imam, dovolj imam vaših napadov, žaljivk! Ne ogrožam vas, zato mi dajte mir že enkrat!!!

Ne pripadam nobeni skupini in nikomur z ničemer ne težim, ne objavljam ničesar, ne napadam nikogar in ne podpiram nikogar. Se obnašam odgovorno do vseh in nikogar z ničemer ne ogrožam. Se izogibam debat o kovidu in tudi svoje mnenje zadržim zase, ter preusmerim pogovor na kakšno drugo temo. Vse kar boš od mene slišal o kovidu, je le tisto kar vidim na lastne oči-vidim pa zelo malo zato tudi govorim zelo malo.

In pa ne skrbi saj je vse skupaj natega. Tudi kar se tiče virusa. Biološka vojna je vsekakor mogoča, prav tako s strupi, ki jih lahko gnusobe namensko sejejo med ljudi, da bi dosegli nek svoj namen.

Zaupaj svojemu telesu, izpade debilov pa jemlji,kot to kar so. Zdaj vsaj veš, da imaš najmanj enega v svojem delovnem okolju.

Odgovor na objavo uporabnika
brez besed151, 10.11.2021 ob 10:27

Ne pripadam nobeni skupini in nikomur z ničemer ne težim, ne objavljam ničesar, ne napadam nikogar in ne podpiram nikogar. Se obnašam odgovorno do vseh in nikogar z ničemer ne ogrožam. Se izogibam debat o kovidu in tudi svoje mnenje zadržim zase, ter preusmerim pogovor na kakšno drugo temo. Vse kar boš od mene slišal o kovidu, je le tisto kar vidim na lastne oči-vidim pa zelo malo zato tudi govorim zelo malo.

Tisto kar pa vidiš je pa to, da so cepiva strupeni zvarki, a je tako? Potem pa to deliš naprej. Sicer zelo malo, po tvojem.

Zdaj pa si se.

Nasvidenje! Več sreče prihodnjič, trol.

New Report

Close