Najdi forum

Splash Forum Koronavirus cepljen sodelavec je imel izpad nad mano

cepljen sodelavec je imel izpad nad mano

Odgovor na objavo uporabnika
Pa smo te, 10.11.2021 ob 10:31

Odgovor na objavo uporabnika
brez besed151, 10.11.2021 ob 10:27

Odgovor na objavo uporabnika
Buliji, 10.11.2021 ob 10:07

Zahvali se svojim antivakserskim fašistom. Tudi meni greste sedaj vsi antivakserji pošteno na jetra! Če sem prej zagovarjal, da se vsak odloča po svoje, me je ta vaš antivakserski bullying pripeljal do tega, da vas pošljem nekam nepovratno! Dovolj vas imam, dovolj imam vaših napadov, žaljivk! Ne ogrožam vas, zato mi dajte mir že enkrat!!!

Ne pripadam nobeni skupini in nikomur z ničemer ne težim, ne objavljam ničesar, ne napadam nikogar in ne podpiram nikogar. Se obnašam odgovorno do vseh in nikogar z ničemer ne ogrožam. Se izogibam debat o kovidu in tudi svoje mnenje zadržim zase, ter preusmerim pogovor na kakšno drugo temo. Vse kar boš od mene slišal o kovidu, je le tisto kar vidim na lastne oči-vidim pa zelo malo zato tudi govorim zelo malo.

Tisto kar pa vidiš je pa to, da so cepiva strupeni zvarki, a je tako? Potem pa to deliš naprej. Sicer zelo malo, po tvojem.

Zdaj pa si se.

Nasvidenje! Več sreče prihodnjič, trol.

Ne vidim ali so cepiva ali niso strupeni zvarki. Nisem iz te stroke in ne morem komentirat o nečem, ko nimam pojma. Videla sem samo na lastne oči nekaj časa nazaj, da je reševalec pripeljal v urgentni center  gospo in povedal na vstopni točki kjer sem bila tudi jaz, da gospa težko diha, da ima povišano temperaturo, da je pozitivna in da je bila 2x cepljena.

Odgovor na objavo uporabnika
Hej711, 10.11.2021 ob 10:25

Odgovor na objavo uporabnika
še nisem srečala, 10.11.2021 ob 10:13

Jaz še nisem srečala neagresivnega antivaksarja. Povsod težijo, zmerjajo, žalijo.

Tako, da avtorica, tvoje zgodbice so za lase privlečene.

Aja, če zdravni odsvetuje cepljenje, dobiš tudi potrdilo.

Sem cepljena in tudi veliko jih poznam, ki so necepljeni, ampak nihče ni agresiven.

Oglej si enkrat “vseslovenačke” ljubljanske mitinge pa boš krepko spremenila mnenje.

poznajo samo dve vrsti ljudi, tako jih tudi delijo. Ljudje vemo, da smo vsi ljudje. Vsak posameznik med nami, tvori človeštvo. Zmaga pripada ljudem.

https://odysee.com/@teorijeistine:1/samoistina.com:4?r=3A7gTTV9k2D4CKRh3LUjZWCF5EwNU9eF

Nisem cepljen in nimam teh tezav kot avtorica…ker se znam postaviti zase in ustrezno svojo odlocitev o necepljenosti tudi argumentirat.

ce pa stojis kot lipov bog in samo kimas med tem kot te brezobrazni delavec mecka si si pa sama kriva

Odgovor na objavo uporabnika
Jebach, 12.11.2021 ob 07:40

Nisem cepljen in nimam teh tezav kot avtorica…ker se znam postaviti zase in ustrezno svojo odlocitev o necepljenosti tudi argumentirat.

ce pa stojis kot lipov bog in samo kimas med tem kot te brezobrazni delavec mecka si si pa sama kriva

In kakšni so tvoji argumenti? Pač ker eni rečejo da imajo argumente hkrati pa pošiljajo informacije ki so nepreverjene, neresnične in izmišljene. To pa zame ni argument. Vsaj ta ne ki temelji na dejstvih in na sposobnosti kritičnega razmišljanja.

Odgovor na objavo uporabnika
brez besed151, 10.11.2021 ob 09:54

Sem ena izmed redkih v službi, ki nisem cepljena. Cepit se zaenkrat nimam namena, ker mi je zdravnik odsvetoval zaradi preteklih zdravstvenih težav. Včeraj pa šok v službi. Cepljen sodelavec se spravi name, češ če se testiram, kdaj sem se testirala, kje sem se testirala, naj mu pokažem test, da ne verjame, da sem se testirala, pa da on se je moral cepit, kaj se pa jaz grem in da zdaj bom okužila njega on bo šel na obisk k materi in jo zaradi mene okužil, pa da naj se pred njim testiram,.. Jaz sem ob takšnem izbruhu ostala čisto brez besed.  Sem mu rekla na koncu, da kdo je on, da bo preverjal poj pct in določal kje kdaj in pred kom se naj testiram, pa mi reče, da ima pravico, ker dela z mano. Še kdo necepljen doživlja takšne izbruhe v službi od cepljenih

 

Če bo še kdaj imel kakšen tak izpad in bo utemeljeval svoje cepljenje s tem, da je to storil zaradi zaščite drugih, se mu zahvali in povej, da si v skupini tistih, ki so jim zdravniki odsvetovali cepljenje, torej s tem varuje tudi tebe.

Sicer sem jaz malce drugačen človek in bi načeloma zbrala vse sodelavce in jim tudi vsem povedala, da žal spadam med ljudi, ki se zaradi obstoječih zdravstvenih težav ne smejo cepiti, da pa sem vesela, da delam v kolektivu, ki se trudi zaščititi najbolj ranljive in da se zaradi lastne varnosti striktno držim vseh ukrepov in da upaš, da se jih kot cepljene osebe tudi oni. In po tem ne bi z nikomer več v službi o tem nikoli več debatirala.

V čemu je problem, če je sodelavec cepljen in enako njegova mati? To bi ga jaz vprašala. In nima te on pravice preverjati, naj si malo prebere zakon o varstvu osebnih podatkov. Podobne napade doživljamo tudi ostali. Treba je zdržat.

Če ti je dr odsvetoval imaš to pisno. Lepo položiš na mizo in naj si prebere, da ne smeš.

Če pa nimaš pisno in če po možnosti nimaš niti maske si pa logično % večja grožnja kot ostali

Kupi si pamet,ker te je zapustila

Odgovor na objavo uporabnika
Amarillis, 10.11.2021 ob 10:02

Ni izgovora za ne- cepljenje !     Sodelavec ima popolnoma prav.

Pa ti si norec. Ti se cepi 10x zarad mene da boš ja varen, drugim nimaš pravice govorit popolnoma nič o cepljenju.

 

Ne razumem, saj se morate testirat v službi, povsod. Prej na en teden, zdaj na 2 dni. Saj imaš dokaz da si negativna, kje je problem? Še nadzorovat te morajo kako se testiraš v službi.

Odgovor na objavo uporabnika
Niincy, 12.11.2021 ob 11:54

Pa ti si norec. Ti se cepi 10x zarad mene da boš ja varen, drugim nimaš pravice govorit popolnoma nič o cepljenju.

 

Pravice, pravice in pravice. Ljudje govorite samo o pravicah in svobodi.. Kaj pa dolžnosti posameznika? Na to pa se za en drek pobrigate.

..

Ravno danes sem dobil drugi šus. Super je.

Kdo se ne cepi, ga pustim pri miru, če mi ne utruja. Če mi pa utruja, mu pa povem svoje.

Odgovor na objavo uporabnika
kugadane, 10.11.2021 ob 10:04

to so stranski učinki cepljenja, ker cepivo udari na živce!

eni se popolnoma tresejo, sploh se ne morejo ustavit, pokaži mu tale film:

https://rumble.com/vo429h-risanka-o-stranskih-uinkih-cepljenja-slo.html

Za Kugadane

A bejž no? Oglej si malo tiste, ki protestirajo, zganjajo paranojo, napadajo uslužbence, ki preverjajo pogoj pct, beri malo njihove zapise in pozive k upiranju, zgodbice o čipih, genocidih, psu, ki je crknil zaradi bližine cepljene osebe,….. pa potem dobro premisli, kdo ima res težave z živci.

 

Ti avtorica pa ne kokodakaj. Ima tvoj sodelavec čisto prav. Prav tako, kot imaš ti pravico furat neke kvazi zdravstvene razloge, zaradi katerih se ti ni treba cepit, prav tako ima on pravico, da ima zagotovljeno delovno mesto, kjer je kar najbolje poskrbljeno za varnost in preprečevanje okužbe. Če se torej redno ne testiraš, s tem kršiš njegove, pa tudi pravice vseh ostalih sodelavcev. Ajde, palčko v nos pa tišina. Ali imaš tudi proti temu zrihtane kakšne okoliščine?

Kokoš ena. Budala.

Heh, reci mu, da prav cepljeni najbolj širijo ta virus, saj se ne testirajo.

Če pa še teži, pa ga prijavi za spolno nadlegovanje ali kaj takega.

Odgovor na objavo uporabnika
jaz sem jih, 10.11.2021 ob 10:04

Jaz sem antivaksarje vse po vrsti blokirala na fb. Kar naprej težili s svojimi protesti pa teorijami zarote. Blokiral pa imam mir.

Da bi imela pa eno tako babetino zraven sebe v službi, da mi kar naprej lapa o škodljivem cepljenju, ja bi jo res nekam sunila.

Tako, da jaz pa kar verjamem, da je avtoričenemu sodelavcu vrglo pokrov dol. Če jo že par mesecev posluša… je kar dolgo zdražal.

Na FB  enostavno unfriend-am vse antivakserje. Ne tistih, ki se samo ne zelijo cepiti. Smo v demokraciji in spostujem njihovo odlocitev.

Tistih, ki pa sirijo lazne novice, netijo prepire in antivaksersko propagando, se bom izogibal do konca zivljenja.

 

Ce to zdravnik odsvetuje, potem ta razlog obstaja. Ne se sedaj delat pametnega

Vsak ima pravico se odločat o sebi. Naj naredi ovinek okoli tebe. Kaj pa varnostna razdalja 2 m?

Odgovor na objavo uporabnika
Otis, 10.11.2021 ob 10:24
    Ce bi bila zaposlena pri meni bi ostala brez sluzbe.

Ce bi bil ti moj sef bi dobil eno okol kepe. Ce bi mi moj zdravnik rekel, da se zaradi svojega zdravstvenega stanja ne smem cepit, se zaradi tega, da bi ustregla tebi, sigurno ne bi. Pa ce mi takoj odpoved napises. Pa sem cepljena, da ne bo pomote. En naduvan papak meni ne bo krojil mojega zivljenja in zdravja.

Odgovor primeren IQju in je pozitivna 0.

Meni se pa zelo butasto zdi, da se cepljeni bojijo necepljenih. Cepljeni pa med tem mirno širijo virus dalje, ker jih nihče ne kontrolira. Jaz se ne cepim, ker mi je moje zdravje sveto, politikom in farmaciji pa nič več ne verjamem.

Seveda ker on je pa cepljen in ma glup PCT je pa zdej vsemogočen. Ona se v sluzbi testira, on pa ne ker seveda cepljeni lahko lazijo povsod in trosijo virus okoli. Pac se en cepljeni cepec!

…bo kar držalo to,da vpliva cepivo na živce….opažam da so po cepljenju zelo nervozni…kot vampirji,ki želijo na vsak način da postaneš njihov

 

 

New Report

Close