Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Cepljeni, boste šli na tretji odmerek?

Cepljeni, boste šli na tretji odmerek?

Odgovor na objavo uporabnika
Janez315, 04.10.2021 ob 09:45

Odgovor na objavo uporabnika
Limona985, 04.10.2021 ob 09:37

Odgovor na objavo uporabnika
Janez315, 04.10.2021 ob 09:21

Odgovor na objavo uporabnika
Limona985, 04.10.2021 ob 09:16

Odgovor na objavo uporabnika
Janez315, 04.10.2021 ob 09:08

Odgovor na objavo uporabnika
takole, 04.10.2021 ob 09:04

V kolikor se bo tretji odmerek priporočal, se bom cepila tudi tretjič.

Če kaj, mi je jasno da nisem strokovnjak, zdravnik ali celo epidemiolog in torej nima kaj dvomit v njihova priporočila. Simple.

Odgovor na objavo uporabnika
Limona985, 04.10.2021 ob 09:04

Odgovor na objavo uporabnika
prvič in tretjič, 04.10.2021 ob 08:54

Ema danes odloča o tretjem odmerku, ki ga številne države že dajejo. Mene pa čisto iskreno zanima mnenje cepljenih. Boste šli takoj, ko bo to mogoče, ali imate kake pomisleke? Vam je to v redu, da se boste v manj kot enem letu cepili trikrat? Se počutite na varni strani ali se vam je v tem času porodil kak dvom? Hvala za odgovore.

 

Jaz sem se že z astro trikrat.

 

Ne ne ne in ne!!! Cepit se je treba! Je tak? Se druge potunkat. Propagirat kak je dobro in fajn.

O kreten. Ti bi pa drugo žrtev namesto sebe podtaknu in se boš lepega delal.

Itak. Ja pejt tam mimo pa ti bo vse jasno.

Ti itak ne bos gledala.

Jaz sem. Pac v smislu da sam bejz stran da niti ne poskusas kaj. Pol sem pa videl kaj hoce. Kam pes taco moli. Prav naprej je stopil v smislu moj si. Jaz bom.

Kaj naj? On ma korist od mene jaz od njega. Nema tu ljubavi. Seveda ni prav. Samo kaj naj?Se neda vsega napisat.

Ne sodi drugih, tvoja duša ni nič bolj čista.

Ja. Niko nije bezgresan. Pac med nami ljudmi. Ne morem ti spet vsega napisat. Pa tudi ce bi nebi razumela. Konec koncev nimam kaj s tabo debatirat.

 

Lahko pa ti recem da je bila tudi ena zenska.

Ne bit pametna. Ce malo bolj tako povem… Ako bi marili za sebe i za svoje zdravlje nebi radili to sto rade. Nebi unosili u sebe to sto unose. Tisto ni strup? To sele na obroke umiras. Ko je kriza je se kaj drugega naprodaj ne samo zdravlje.

Kva pol rineš vame? Kero budalo.

Cepil se bom tudi tretjic,   ce bo treba pa tudi cetrtic.

Odgovor na objavo uporabnika
Tristan170, 04.10.2021 ob 10:23

Cepil se bom tudi tretjic,   ce bo treba pa tudi cetrtic.

Greš še zame?

Pri nas že cepijo s 3. odmerkom. A sedaj so ga pa ŽE odobrili na EU ravni?!  No, to me prepriča, da ne grem na 3. odmerek, na nobenega, pravzaprav. Kaj se gredo, kar nekaj po svoje ! ! (  ((

Jih poznam kr neki, ki so se cepl, zanimiv, VSI pred dopusti. Vse te, če oz ko jih vprašaš zakaj so se cepl, je pri res VSEH odgovor enak, pač zarad svobode, da bodo lahk prečkal mejo, da bodo lahk šli v lokale…wtf

Zanimiv da vsi tile pravjo, da so se pač cepl, naprej se pa zihr ne bodo. Heh, tko kot ste zdej podlegl, boste tud, če ne prej, pred naslednjim dopustom 😛

Mislim koje fore…

Ajde naj vam bo.

Moja mama je v zdravstvu. Medicinska sestra je. Dej samo enkrat ugibaj kako mislis da se je cepila…?

In to ze 2 odmerka.

A se komu sveti kam je slo cepivo? Naj vam olajsam in vas razsvetlim. V roko, ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Janez315, 04.10.2021 ob 10:29

Mislim koje fore…

Ajde naj vam bo.

Moja mama je v zdravstvu. Medicinska sestra je. Dej samo enkrat ugibaj kako mislis da se je cepila…?

In to ze 2 odmerka.

A se komu sveti kam je slo cepivo? Naj vam olajsam in vas razsvetlim. V roko, ne.

Točno tako. In kdove koliko drugih “prednostnih” enako. Raja pa ponižno v vrsto za cepljenje, tisto ta zares.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 04.10.2021 ob 10:28

Jih poznam kr neki, ki so se cepl, zanimiv, VSI pred dopusti. Vse te, če oz ko jih vprašaš zakaj so se cepl, je pri res VSEH odgovor enak, pač zarad svobode, da bodo lahk prečkal mejo, da bodo lahk šli v lokale…wtf

Zanimiv da vsi tile pravjo, da so se pač cepl, naprej se pa zihr ne bodo. Heh, tko kot ste zdej podlegl, boste tud, če ne prej, pred naslednjim dopustom 😛

In kaj pol če so se cepil. Imaš kak problem z njimi? Saj to je vprašanje za večino, ampak me zanima kaj ti misliš o njih. Se ne družiš več z njimi, jih imaš za neumne? So se po cepljenju kakorkoli spremenili? Če ne, kaj je potem problem.

Objava čaka odobritev

sama nisem cepljena, 5 sodelavk na našem nadstropju, ki je cepljenih, zagotovo ne gre na 3. odmerek. Kolikor smo imeli debate glede tega.

v svojem naravnem elementu, kot idiot. Sen celotne idiokracije je, da ima samo takšne državljane. Človek, si res želiš to postati?!

Odgovor na objavo uporabnika
idiokrati, 04.10.2021 ob 11:08

v svojem naravnem elementu, kot idiot. Sen celotne idiokracije je, da ima samo takšne državljane. Človek, si res želiš to postati?!

naj vedo, da odgovarjam temu, ki je Tristan170.

Odgovor na objavo uporabnika
ik amna, 04.10.2021 ob 11:01

sama nisem cepljena, 5 sodelavk na našem nadstropju, ki je cepljenih, zagotovo ne gre na 3. odmerek. Kolikor smo imeli debate glede tega.

Tudi jaz ne. Zaupam zdravnikom in znanosti. Zanimive stvari so odkrili in mi niso všeč. https://riotimesonline.com/brazil-news/modern-day-censorship/international-research-groups-find-sharp-metal-objects-in-covid-vaccines-very-frightening/?fbclid=IwAR2rq1BG3WcL-sU1D-w9Y-qmxLwEMemPyjAu_2AmDBiWMxboAiNmVO6NcQI

Fajzerjeu sef je zadnjic reku, da se bo treba trikrat na leto. Njegova uradna izjava. Je na jutjub.

Ampak ne sam enkrat… naprej pa tja do konca zivljenja.

V Izraelu jim po sestim mesecih potrdilo potece, ce ne dobis nove doze. Hej, Pr nas bo glih tako…

Treba bo zacet abstinirat… penziji navkljub

Seveda se bo treba redno špikat še daleč v prihodnost. Ni Evropska komisija zastonj naročila nekaj milijard doz cepiva.

Cepljen sem z mRna cepivom, ki po mojem mnenju povzroča zelo hude poškodbe celične ovojnice. Nekaj podobnega je ugotovil tudi britanski raziskovalec in je študija javno dostopna na bma al kaj imajo že oni en portal. Problematična sta tudi miocarditis in pakreditis ali kako se reče , skratka oboje poškoduje celice srca.

Bom šel po osvežitveni odmerek čez kake tri leta.

Mimogrede, že tri mesece ne morem igrati košarke, ker po cepljenju čutim močno bolečino v levi rami. Ali še komu traja stranski učinek (ki jih baje ni) tako dolgo?

Odgovor na objavo uporabnika
Ne ne bom šel, 04.10.2021 ob 11:40

Cepljen sem z mRna cepivom, ki po mojem mnenju povzroča zelo hude poškodbe celične ovojnice. Nekaj podobnega je ugotovil tudi britanski raziskovalec in je študija javno dostopna na bma al kaj imajo že oni en portal. Problematična sta tudi miocarditis in pakreditis ali kako se reče , skratka oboje poškoduje celice srca.

Bom šel po osvežitveni odmerek čez kake tri leta.

Mimogrede, že tri mesece ne morem igrati košarke, ker po cepljenju čutim močno bolečino v levi rami. Ali še komu traja stranski učinek (ki jih baje ni) tako dolgo?

Bodi vesel, da ne moreš igrat košarke. Raje bolečina v roki kot srčni infarkt na igrišču. Verjemi.

As of Thursday, some 1.6 million Israelis who are entitled to receive the third dose of the coronavirus vaccine still have not done so, meaning they will be ineligible for the new green passport. The new Green Pass documents will include a digital signature, which business owners are supposed to scan before granting holders entry.

Lahko bi rekl takole: 1.6 miliona jib bo izgubilo ta zeleno slikco.

https://www.haaretz.com/israel-news/covid-vaccination-pass-israel-about-to-expire-here-s-how-to-get-a-new-one-1.10255927

Ameriški strokovnjaki menijo, da booster za zdrave pod 65 ni potreben. Upam, da bo temu sledila tudi EMA, saj gre pri tretjem odmerku za nepotrebno izpostavljanje tveganju za morebitne stranske učinke, medtem ko je koristnost tega početja vprašljiva. Če bo odločitev v prid boosterjem za celotno populacijo, gre za politično in ne na znanosti temelječo odločitev.

Zdravniki se v resnici ne cepijo. Ovce ste. 🤣

Slovenčki bomo dobili 6 doz. Vedno smo bili bolj papeški od papeža.

Problem pri tvojih cepljenih sodelavkav bo, da jim bo imunski sistem tako zjebalo, da brez dodatnih doz res več ne bodo preživele.

Odgovor na objavo uporabnika
samo vprašam, 04.10.2021 ob 10:37

In kaj pol če so se cepil. Imaš kak problem z njimi? Saj to je vprašanje za večino, ampak me zanima kaj ti misliš o njih. Se ne družiš več z njimi, jih imaš za neumne? So se po cepljenju kakorkoli spremenili? Če ne, kaj je potem problem.

A da bi zbirala frendice al frende glede na cepljenje? Mi na pamet ne pade. Vedo pa vsi moje mnenje o tem in tuki je debata o cepljenju med nami končana. Ja, moje mnenje je, da so glede tega fu.knjeni, da se greš cept z enim nepreverjenim cepivom, ki je v testni fazi, za katerga kratkoročni stranski učinki še niso znani, kaj šele dolgoročni. In to da se greš s tem cept kljub temu da ne zaupaš v cepivo, pa ne zato da boš zaščiten, ampak zato da boš kao svobodn? Ja full ste cepljeni svobodni zdej.

Vsak zase ve kaj je najboljš. Zato tud nobenga ne prepričujem naj se ne cep, vsak naj se sam odloča.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 04.10.2021 ob 09:08

Najbrž bom. Razmišljam tako, da če mi ni škodilo prvič (oz. prva dva odmerka), zakaj bi mi tretjič?

Bom pa prej vprašal svojega osebnega zdravnika in še ostale zdravniške prijatelje in znance in upošteval večinsko mnenje.

Rok a te lahko vprašam – kako veš da ti ni škodilo, saj se dolgoročni učinki cepiv na sploh še sploh ne poznajo – se ne morejo, ker je vse skupaj premalo časa v testiranju?

In kot drugo kako pa potem komentiraš tiste nesrečnike, ki so recimo prvi odmerek preživeli brez posledic, po drugem pa so bile posledice hude?  – to se veže na tvoje razmišljanje, če ti dva nista škodila, da po tvoje bo tudi po tretjem vse zagotovljeno ok… zakaj potlej tudi ni bilo pri tistih tako, ki jih je zdelal drugi odmerek, čeprav je bilo po prvem ok?

Nisem cepljena, počutim se dobro, v zadnjem letu in pol se praktično ne družim ( ne bi bilo dobro niti, če bi bila cepljena), tako da o cepljenju sploh ne razmišljam. Če bi živela drugače (služba, druženja…), bi razmišljala o cepljenju. Dvomim, da bi se odločila.

New Report

Close