Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Cepljeni kje ste, ne moreva več

Cepljeni kje ste, ne moreva več

pravkar grem nazaj v sluzbo po 10 dnevih izolacije torej sem bil okuzen

pa nisem cepljen pred tem pa leto in pol brez okuzbe…

Odgovor na objavo uporabnika
koprčan, 26.01.2022 ob 18:40

Sem 3 krat cepljen, do sedaj nisem še zbolel in se niti okužil. Ja, kakšen dan se dela tudi po 10-12 ur. Veliko zaposlenih je zdravih doma, ker so v karanteni. Znotraj družin postajajo družinski člani pozitivni (en za drugim) na vsakih 5 dni. V 4 članski družini bo tako tisti, ki se zadnji okuži, 20 dni zdrav v karanteni in nato še 7 dni v osamitvi, ker je sam pozitiven.

Odkar imamo ljudje možnost cepljenja, ni nobene potrebe po zapiranju in karantenah. Kdor huje zboli, jebiga, je imel možnost cepljenja – njegova odločitev, njegov problem.

Pri nas zbolevajo samo cepljeni. Od 3. odmerka naprej. Čigav problem je to?

Vzemi si bolnisko. Jaz sem si jo,kljub temu da delam od doma. Ker je dela ogromno. Nisem zmogla vec. Par dni bolniske in zdaj je boljse.

Cepljena nisem. Zbolela za korono nisem,ceprav sem bila v tesnem stiku z 2 okuzenima.

 

Cepljenim  ni NIČ

Ovca kapitalisticna, prodana🤮🤮🤦‍♀️🤦‍♀️ V kolikor bi ti Beovićka rekla, da se zaleti v steno, bi to po mojem tudi storil mrhovinar opipan opipanski.

Z eno besedo: hlapec kapitalisticen prodan🤮🤮🤮🤮

 

Kako si lahko tako zabit, da se cepis s to pof., eksperimentalno gensko brozgo???

Ovca kapitalisticna, prodana🤮🤮🤦‍♀️🤦‍♀️ V kolikor bi ti Beovićka rekla, da se zaleti v steno, bi to po mojem tudi storil mrhovinar opipan opipanski.

Z eno besedo: hlapec kapitalisticen prodan🤮🤮🤮🤮

 

Kako si lahko tako zabit, da se cepis s to pof., eksperimentalno gensko brozgo???

in ti mislis da cepljeni ne zbolijo oz. da jim nic ni🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤣🤣🤣

ne splača se. cepte se že cepci, da mine. js ne morm več. sam ne fajzerja moderna

https://www.webmd.com/vaccines/covid-19-vaccine/news/20211105/covid-vaccine-protection-drops-study

Dvomis a? Jest jih pa precej poznam ki so covid pred kratkim dali ze drugic skozi… preboleli, 2x cepljeni pa spet zboleli… cisto razmontirani v drugo

Skratka, prihaja na dan, da je cepljenje popolnoma brez smisla za zdravje (je pa za enormne zaslužke). Sam nisem cepljen in nisem še zbolel. Rad bi dobil lažji omikron, da imam pol leta mir, a mi ne uspe. Mislim, da se ljudje nacrtno okužijo za tem prehladom.

Enako pri nas,to je dejstvo!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8261, 27.01.2022 ob 19:38

Odgovor na objavo uporabnika
Jahno, 26.01.2022 ob 19:24

Odgovor na objavo uporabnika
Zombijka, 26.01.2022 ob 18:25

V kakšni karanteni? Delava od doma, dan in noč. Jaz trenutno čakam otroka na treningu, potem oa spet naore. Tam do desetih. In to že tri tedne tako.

Nekdo, ki dela od doma, ne reče, da je cele dneve V SLUŽBI.

Namig: zmeni se z enim okuženim, da te navede kot rizičen stik. Boš imela en teden plačanih počitnic.

Nič ne bo, če dela od doma. Nam je bilo rečeno, da tudi če zbolimo in ni hudo lahko svoje oddelamo, saj smo itak doma in  nerabimo zato bolniške, sploh pa če je le karantena nam delo od doma ne uide

Če vsi v firmi delajo od doma, zakaj je potem treba nadomeščat okužene? Saj oni tudi lahko delajo od doma menda? Tale zgodbica ima malo preveč lukenj, da bi bila resnična.

Ogromno je takih, ki so polno cepljeni pa že 2x prebolel.  Samo pol moje pocepljene familije npr. K ta cepiva res tok delujejo.. Meni nikakor ne rata staknit tega kovida pa sem bla doma že 3x cele dneve z okuženimi. Cepit se ne mislim niiiikoli.

In zakaj sedaj svojo nesposobnost, da se postavita zase prelagata na cepljene? V našem podjetju s 1000 zaposlenimi imamo 80% precepljenost, s tremi dozami. Od začetka epidemije smo imeli 43 okuženih in dva smrtna primera, oba okoli 40 let stara moška brez pridruženih bolezni, vsi necepljeni.  Ne mi jokat kako ste ubogi, za svojo bedo se zahvalite infantilnim necepilcem in njihovim simpatizerjem.

Pri nas pa ravno obratno.

To z cepljenjem drži 1000% preizkušeno na lastni koži.V soboto sem se šla cepit v nedeljo zvečer dobila vročino v torek pa pozitivna na pisiarju.Nato ukužila še celo družino.Pred cepljenjem nisem bila v nubenem tveganem stiku ali kaj podobnega.

Dej nehi zakaj nista v karanteni? Če imaš tesen stik in nisi cepljena, ne laži. Jaz sem cepljena in sem zbolela, ne vem kaj se bi zgodilo če se nebi cepila. Okužbo sem dobila, ker sem full delala in so necepljeni zbolevali.

Ko težko zbolijo cepljeni naj potem ne jamrajo. Saj se jim ni bilo treba cepit😱

Imam 12 zaposlenih, 10 cepljenih, vsi so na bolniski. Vsi razen mene in moza. Cepljena nisem, zdravstveni razlog. Zbolela nisem. Vsi moji cepljeni so zboleli v januarju🥴 eni huje eno blaga oblika ampak dejstvo je da karantene in izolacije terjajo svoje. Ravno tako krepavam zaradi dela. Zal je politika naredila svoje😵‍💫

Sam sem mel korono cisto na zacrtku, ceu sm biu pojeban nism mogu ustat, kaselj, vrocina vse zivo. Sem se odlocil cept. Po ceplenju, se nism cisto nic pazu, razkuzevau rok itd, in ko sem koncno zboleu, sem imel prehlad, smrkav nos in kaslanje. Po 2 dneh sem bil kot nov

Hm, lahko je otresat naokol, levo, desno, cepljeni, necepljeni.

Pri nas je bilo tako, da je en otrok prinesel iz šole / treninga domov tega nebodigatreba. Zbolela sta nato še dva brata, zelo hitro. Tamali je bil bogi, ko cunja, par dni. Tavečji niti ne, mal vročine, bruhanja, po 2 dneh OK, in po 3 dneh vsi tudi negativni na HT. S tem da tavečja sta že prebolela tudi lansko leto maja 1x.

Sam sem polno cepljen in nisem nič pobral, žena ni cepljena, še! (zdravstveni razlogi) In noben od naju ni pobral ničesar. Sam se nisem preveč pazil, sem bil stalno z mularijo, ko so rabili pomoč (bruhanje in podobne zgodbe). Žena pa je bila z dojenčkom vedno izolirana od mularije, če je že šla blizu je imela masko in se razkuževala. Tako da bodi zdaj pameten. Sigurno pa cepljenje preprečuje hujše oblike bolezni, saj pogledaš samo statistiko obolelih na intenzivni negi (90%+ necepljenih)…

Evo, mojih 5 centov …

Glede cepljenja pa samo še to, velika večina moje žlahte, in ženine, je cepljenih, pa nihče ni imel kakih stranskih učinkov, niti ni (zaenkrat) še nihče zbolel za c19. Pa so bili tudi že kritični stiki z obolelimi…

No gospod koprcan potem si pa preberite se enkrat pogoje za karanteno ozji druzinskii clani ne grejo v karanteno ampak se testirajo vsak dan dokler niso pozitivni sele potem je za njih odrejena karantena in kaj govori stroka omikronu ne pomaga cepivo!!! Pa preberite si se enkrat kaj je gospa napisala ker ocitno niste razumeli!! Vam pa rade volje podarim svoja cepiva kot tudi od mojih domacih pa uzemite vse da bo za 100% vam osebno pomagalo.

Jas sem 3x cepljena pa še nisem bila na bolniški

Tudi dva moja prijatelja, ki sta prebolela med prvimi, potem dvakrat cepljena in po enem letu zdaj drugic prebolevata… Je pa baje lazje kot 1.

V prvi vrsti gre za uničevanja imunskega sistema z cepljenjem!!!!

New Report

Close