Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Cepljeni lahko okužijo necepljene

Cepljeni lahko okužijo necepljene

Že v nekaj virih sem mimogrede zasledila, da je možno, da cepljeni okužijo necepljene. Najprej sem si mislila, da je to teorija zarote, a zdaj so temu pritrdili tudi nekateri zdravniki. Ima kdo izkušnje, mnenje?

zakaj bi pa to bila teorija zarote, to je dejstvo. cepljeni so pač imuni ali delno imuni, beri prebolevajo okužbe v blagi obliki kar pa ne ustavi virusov da bi se širili na druge, če je oseba pač neprebolevnik ali necepljena pa lahko zboli tudi v hujši obliki…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Zmeraj več teorij postajajo dejstva, hecno je samo, da se taki, ki so še lani tulili, kako so vse te teorije zmešane, zdaj popravljajo, da je vse to normalno in pričakovano. Ti škodljivi prilagodljivci bodo na vse pristali. Na vsako tiranijo in vse jim bo “normalno”. Tudi ko jih bodo skupaj z živino na povodcih gnali v klavnico, bo to za njih normalno in pričakovano.

nova
Uredništvo priporoča

Vedno bolj potrjuje da je res.

kdo bo preživel šesto cepljenje?

Zato bi pa morali biti VSI cepljeni.

jaz pa ne morem verjeti, da tega preprostega dejstva ne zapopade ta razsvetljeni narod!
Virus ima lahko, cepljeni ali prebolevnik, prav tako v sebi, ampak NE ZBOLI, ker ima protitelesa. Torej, se telo lahko brani, da ne zboli.
“Odda” pa virus lahko naprej, enako kot neceplejni ali nepreboleli.

Glede na to, da o cepivih ni veliko znanega( tudi napotki, teorije se kar naprej spreminjajo), je zelo možno, da cepljeni lahko prenašajo virus, sami pa ne zbolijo ( no, vsaj 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} njih).
Vse se bo sproti videlo. Ni nobene garancije ne v plus, ne v minus. Smo pač poskusni osebki, jasno.

Da cepljeni ne bomo okužili necepljenih, se moramo vsi razen tistih, ki tega ne smejo iz medicinskih razlogov, cepiti. In, ko bomo precepljeni, bo skoraj nična verjetnost, da bomo okužili prej navedene upravičene necepljence. Virus ponavadi ob zadostni precepljenosti prebivalstva izzveni. Simp’l k pasul’.

Daj ko si tako pameten pa napiši še kako boš cel svet cepil.
Dikcija “ko bomo precepljeni” je možna samo v teoriji na papirju ob izpolnjenih določenih predpostavkah.
Virus

Ma, ta butara sprašuje o “vaccine shedding” https://www.reuters.com/article/factcheck-covid19vaccine-reproductivepro-idUSL1N2MG256

jaz pa ne morem verjeti, da tega preprostega dejstva ne zapopade ta razsvetljeni narod!
Virus ima lahko, cepljeni ali prebolevnik, prav tako v sebi, ampak NE ZBOLI, ker ima protitelesa. Torej, se telo lahko brani, da ne zboli.
“Odda” pa virus lahko naprej, enako kot neceplejni ali nepreboleli.
[/quote]

Čisto preprosto dejstvo to vendarle ni.
Kdor je cepljen za otroškimi boleznimi, se NE okuži z njimi in jih NE prenaša naprej.
Npr. imunost po cepljenju na otroške bolezni je doživljenjska.

Moj mož je cepljen, jaz pa sem precej mlajša in nisem. On se kar veliko druži s tujimi državljani, delavci in klepeta tudi po gostilnah-na terasah.
Se prav bojim, da mi bo prinesel koronavirus.
N e pustim mu, da se me dotika, ker ne da nič na razkuževanje.
On je cepljen in pika, jaz sem sicer vpisana, a še kar čakam.

Kako prozoren izgovor za izogibanje seksu.

Čisto preprosto dejstvo to vendarle ni.
Kdor je cepljen za otroškimi boleznimi, se NE okuži z njimi in jih NE prenaša naprej.
Npr. imunost po cepljenju na otroške bolezni je doživljenjska.
[/quote]

Cas je, da kdaj preberes tudi strokovno literaturo.

Kako prozoren izgovor za izogibanje seksu.
[/quote]

Ha ha, tudi jaz sem enako pomislila.

Imaš prav. Družine so največja žarišča okužb, ker v stanovanjih ne nosijo mask in ne držijo varnostne razdalje med sabo. Kaj ti pomagajo ukrepi v trgovinah, če se potem nezaščiten dol daješ s partnerjem.

Covida ni in ga ni bilo jasno pa pika.Kakšna razkužila pa maske ….nateg stoletja , ovce pa le v vrsto pa cepivo direkt v glavo da bo čimprej 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da boste dali mir

New Report

Close