Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Cepljeni še bolj jezni na necepljene

Cepljeni še bolj jezni na necepljene

Opazila sem,da so cepljeni še bolj nastrojeni proti necepljenim.

Zdi se mi,da jim je žal da so se cepili saj niso pričakovali,da bo potrebnih več poživitvenih odmerkov.Prepričani so tudi bili, da ne morejo zboleti in okužbo širiti ampak so se motili.

dol mi visi če s cepleno al ne

Odgovor na objavo uporabnika
Necepljena, 24.11.2021 ob 22:56

Opazila sem,da so cepljeni še bolj nastrojeni proti necepljenim.

Zdi se mi,da jim je žal da so se cepili saj niso pričakovali,da bo potrebnih več poživitvenih odmerkov.Prepričani so tudi bili, da ne morejo zboleti in okužbo širiti ampak so se motili.

 

Ne zato, ampak ker ste zapolnili bolnišnice in intenzivno in zaradi vas drugi oddelki ne delajo. Pa zato, ker bodo vaše drago zdravljenje plačevali še naši otroci. Zdaj so za vas naročili celo drage tablete proti covidu, ker zavračate celo regeneron. A boste vsaj te tablete jedli ali raje še naprej zdravilo proti glistam za živali?

 

nova
Uredništvo priporoča

Cepljeni v svojem razmišljanju delajo velike logične napake.

Nikakor se jim ne da dopovedati določenih objektivnih dejstev, ker se kot pijanec plota držijo svojih začetnih prepričanj, ker so se zapletli in ujeli v zanko, najlepše opisano s pregovorom:

RESNICA JE NAJBOLJ SKRITA NA VIDNEM MESTU !!!…..torej vsem na očeh, se pravi dejstev se sploh ne skriva, da se priti do relevantnih podatkov, resnica je ponujena, sicer skrita med lažmi, pa vendar, kdor želi, jo lahko razbere ( in mnogi ljudje so jo).

Druga napaka zagovornikov cepljenja je v njihovem prepričanju, da je treba zaupati znanosti. So brez najmanjšega dvoma. Toda ravno dvom je gonilo znanstvenega napredka. In spet so se zapletli v nelogičnost, kajti:

ČLOVEK SLEDI ZNANOSTI IN SE PRETVARJA, DA NE VE, DA ZNANOST SLEDI DENARJU!!!

Pa še to, načrtovalci projekta kovid, so prav ta način razmišljanja predvideli, vse temelji na prefinjeni psihološki manipulaciji, zaradi katere so zavedeni ljudje dobesedno SLEPI IN GLUHI.

In zna se zgoditi, da potegnejo v prepad tudi nas ostale.

 

New Report

Close