Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Cepljeni sodelavec okužil pol firme

Cepljeni sodelavec okužil pol firme

Upam, da imate 100% bolniško, ki izhaja iz poškodbe pri delu. In da je delodajalec poškodbo prijavil.

Odgovor na objavo uporabnika
Aljoša569, 14.01.2022 ob 06:37

Toliko govora kako cepljeni ne more zboleti, kako dobro je zaščiten je navaden larifari. Ravno cepljeni ste neodgovorni do sebe in vseh ostalih! V naši firmi je sodelavec, ki je 2x cepljen prišel bolan v službo, testira se itak ne, ker po njegovem se ne rabi, ker je cepljen. Je pa nadrejeni v službi od njega zahteval da se testira, in glej ga zlomka cest je pokazal pozitivno, ravno tako pcr. Čez par dni smo se še ostali lepo okužli, ki smo delali z njim. Skrajni cajt da se uvede obvezno testiranje za VSE, sploh pa za cepljene, ki mislijo da so nesmrtni. Sploh pa mi ni jasno, zakaj hodite v službo, če ste bolni, a testa pa še vedno ne naredite

Ukinit vse ukrepe se posebno ta PCT. Ljudje naj zivijo svobodno, brez stresa, kar ga je trenutno zadnji dve leti ogromno. Ljudje se bodo prekuzili. Eni bodo pac umrli, kot umrejo pri gripi.

Ogromno ljudi se je slo cepit prav zaradi tega, da se ne bodo testirali. Eni so se mogli skozi nosnico, kar si imeli tudi probleme.

Zbolijo cepljeni in necepljeni. Oboje enako. Eni v mili obliki, drugi v hujsi. Zato mi ni jasno, zakaj posiljujejo s cepivom, ce lih tako lahko zbolis popolnoma enako, kot necepljeni.

Dokler se ne bomo uprli vsi bo pac tiko, kot je. Se slabse bo

Tocno tako, s podatki zavajajo. Zame je necepljeni samo nekdo, ki nikoli ni bil cepljen!!

Kako zavedene se morajo cepljeni sedaj pocutiti ali se kar verjamejo v pravljico?

Jaz sem se okuzila od trikrat cepljenega oceta in to se z delto. Omikron bo pa tako vse cepljene popapal, pravi rezervoarji virusa so cepljeni!

Ja a nimate mask gor v službi? Kako ste se lahko nalezli, če ste tako odgovorni?

Strokovna obrazložitev cepilnega genocida.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10227781308260507&id=1303125146

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7352, 15.01.2022 ob 18:03

Ja a nimate mask gor v službi? Kako ste se lahko nalezli, če ste tako odgovorni?

kaj ti pa tista maska na nosu pomaga, NIČ.  Dovolj je že če greš v službi v kuhinjo na malico ali pa piti vodo, in daš masko za par minut dol, fašeš bacile ki so prisotni v zraku, če se je tam zadrževala kužna oseba.

New Report

Close