Najdi forum

Splash Forum Koronavirus cepljenje

cepljenje

Se bomo morali cepiti do smrti?

Mora se samo umret.

Ko je piso ono 😂😂 “z tabo” umjesto “s”??

Neka akademsko izobrazena oseba…

 

Jesil mi se nasikirala kad sam reko da necu vise pisat??

Pa reci “hocu paznju”!!! Da mi tepas da me mazis i da me pazis! Jel jasno!!!

 

Pa kome cu posat nego najlepsoj i najboljoj? Halo??

Pa necu valjda najruznijoj???

Mislim…

Ti se cepi proti kovidu in upoštevaj ukrepe.  Kaj prinese prihodnost, pa ne ve nihče.    Jaz se za gripo cepim vsako leto, tudi letos sem se.  Bolana nisem bila ze vsaj deset let.

Bomo videli, je rekel slepi.

Za navdušenega zagovornika cepljenja proti gripi pa: jaz tudi nisem zbolela za gripo že vsaj 20 let, pa se nisem nikoli cepila proti njej. Tvoj argument je smešen.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3841, 05.12.2021 ob 10:46

Bomo videli, je rekel slepi.

Za navdušenega zagovornika cepljenja proti gripi pa: jaz tudi nisem zbolela za gripo že vsaj 20 let, pa se nisem nikoli cepila proti njej. Tvoj argument je smešen.

Tudi jaz. Nikoli se ne cepim proti gripi, ampak je tudi nikoli ne dobim.

Drugače pa… ja, čisto možno je, da se bo proti Covidu treba cepiti vsako leto. NAJMANJ 2x – če boste želeli vsepovsod, v vsak trgovski center, na koncerte, na potovanja, na dopuste izven države. Diktatura farmacevtskih kompanij in skrb za njihov milijardni zaslužek.🙄🙄

Odgovor na objavo uporabnika
Lilu871, 05.12.2021 ob 10:36

Ti se cepi proti kovidu in upoštevaj ukrepe.  Kaj prinese prihodnost, pa ne ve nihče.    Jaz se za gripo cepim vsako leto, tudi letos sem se.  Bolana nisem bila ze vsaj deset let.

Tudi jaz nisem bila bolna že več kot 10, oz celo blizu 20 let. Gripe še nisem imela nikoli (razen če je bila v obliki prehlada), s to razliko, da se nisem nikoli cepila proti gripi.

Tudi v prihodnje še ne nameravam cepiti proti gripi, zlasti po slabi izkušnji znanke, ki se je cepila le 1x in prav tisto sezono je zbolela za hujšo obliko gripe (3 tedne je preplezala, dobila pljučnico,…), nikoli prej in nikoli pozneje ni zbolela.

Dvomim – razen če planiraš umreti kmalu.

Verjetna varianta je, da bo treba večkrat, dokler se epidemija ne umiri. Ko virusa ni več toliko v okolju tudi ni potrebna visoka zaščita.

Ni šans, da prenehamo. Tako, kot sedaj laufa biznis… 🤣

.https://www.youtube.com/watch?v=aGj-tt1FeHQ

Prihaja čas ko bodo necepljeni pokrepali ker prihaja lunarni virus.

No, jaz se pa za gripo še nikdar nisem cepila, pa nisem bila bolna že ene trikrat toliko kot ti (razen kakšnega prehlada sem in tja). Torej?

Za Lilu 871.

New Report

Close