Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Cepljenje in antidepresivi

Cepljenje in antidepresivi

Role je vprašanje, ki bo zanimalo kar nekaj uporabnikov…

 

Kako gredo skupaj antidepresivi in cepljnje proti covidu?

V cepivu so namreč neke beljakovine, ki naj ne bi šle najbolj skupaj z antidepresivi?

Ampak to je povedal nekdo, ki ni zdravnik.

Še najbolj utemeljen odgovor bi dal kakšen psihiater, ki pa dvomim, da bo opazil to temo…

Vseebno hvala za kakšno mnenje, pa tudi kakšen link. Problem je, ker zelo slabo govorim angleško, ker sem 70+…

Odgovor na objavo uporabnika
čakam na maj, 27.09.2021 ob 20:56

Role je vprašanje, ki bo zanimalo kar nekaj uporabnikov…

 

Kako gredo skupaj antidepresivi in cepljnje proti covidu?

V cepivu so namreč neke beljakovine, ki naj ne bi šle najbolj skupaj z antidepresivi?

Ampak to je povedal nekdo, ki ni zdravnik.

Še najbolj utemeljen odgovor bi dal kakšen psihiater, ki pa dvomim, da bo opazil to temo…

Vseebno hvala za kakšno mnenje, pa tudi kakšen link. Problem je, ker zelo slabo govorim angleško, ker sem 70+…

V cepivu, če govorimo o Pfizer cepivu ni nobenih beljakovin. Ima samo specifičen mrnk za izdelavo specifične beljakovine za virus. Malo verjetno da bi vplivalo kaj na antidepresive saj ti delujejo v možganskih celicah (izboljšajo povezave med nevroni in povečajo koncentracije živčnih prenašalcev kot so serotonin dopamin itd) Vseeno priporočam da se vprašate zdravnika, tu na forumu je malo verjetno da pridete do tistih pravih informacij 🙂

Hvala za nasvet!

Je pa najbrž bolje vprašati psihiatra, ki pozna sestavo AD-jev, kot splošno zdravnico?

Odgovor na objavo uporabnika
čakam na maj, 27.09.2021 ob 22:14

Hvala za nasvet!

Je pa najbrž bolje vprašati psihiatra, ki pozna sestavo AD-jev, kot splošno zdravnico?

Najboljše da najprej vprašate osebno zdravnico pa potem še mogoče psihiatra. Previdnost ni nikoli odveč.

Cepljena,jemljem ad,tabl.za zivce,obcasno pijem  pa mi nic ni!

Cepljen, imam antidepresive že 2 leti, po cepljenju nobenih težav. Zdravnik je rekel, da AD in cepljenje nima nobene skupne točke in naj se cepimo.

Nora 150 in tončeksem, hvala za mnenje.

New Report

Close