Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Cepljenje – novice

Cepljenje – novice

Ne ljubi se mi nakladat v prejšnji temi, ker že nabijate, da ni več čitljivo.  Znalce cepilce prosim za razlago današnjih novic v Dnevniku:

1. Na intenzivni se zdravita tudi dva cepljena. A potem pada za zdaj zadnja mantra – da cepljenje obvaruje pred težjim potekom?

2. Danska je trenutno na evropskem zemljevidu temno rdeča, se pravi z enim najvišjih porastov v Evropi. Danes odpravlja vse ukrepe, kot da zaradi visoke precepljenosti.

Pa tukaj ni nobene logike več. Kako gre vse to skupaj? Res me zanimaji vaše razlage.

Pismeni znajo prebrati in sklepati. Nikjer nikoli ni bila trditev, da je cepivo 100% učinkovito in to je potrebno vzeti v zakup.

Ima pa NIJZ tak fin graf, ki ti lahko pove kakšno stvar, če ga pogledaš in si pismen(a).

https://www.nijz.si/sl/dnevno-spremljanje-okuzb-s-sars-cov-2-covid-19

Zadeve okrog covid natega ne spremljam več. Tu pa tam preletim samo naslove. Sicer pa tudi mene zanima, kako se bodo izvili ven iz tolikih laži. Tudi na svetovni ravni, ker stvari ornk uhajajo izpod nadzora. Tole s cepivi je pa finale vsega.

Tako je, izmotavati so se začeli zdaj ko vidijo, da cepljenost ne koristi. Počas bodo vsi skužili, da druge, kot naravna prekuženost, ni. Po Švedsrm midelu pač. Danska je že začela, po moje bodo zdaj države enako kapljale ena za drugo. In kar naenkrat ta statistika, ki smo jo vsak dan poslušali dve leti, ne bo več tako zanimiva.

 

ja ker danske bolnišnice so enake slovenskim. korona ni še tolk problem kolkr to da pade sistem če se jih prevč na enkrat nagnete v bolnice. ni smo mi severnjaki. če st tolk tupmasto da misliš ležat po hodnikih pa dej. kdo ti bran.

Šter pa malo prej na 25 zvečer: večina letalskih prevoznikov poleg potrdila o cepljenju zahteva še negativni test. Po tleh se rolam.

 

24ur zvečer hahaha…

Odgovor na objavo uporabnika
butara, 27.08.2021 ob 23:14

ja ker danske bolnišnice so enake slovenskim. korona ni še tolk problem kolkr to da pade sistem če se jih prevč na enkrat nagnete v bolnice. ni smo mi severnjaki. če st tolk tupmasto da misliš ležat po hodnikih pa dej. kdo ti bran.

Aha, to bo zdaj naslednja mantra – oni lahko, ker imajo boljše bolnišnice. Ko bo na tej listi kakšna revnejša država si boste pa novo mantro izmislili.

1. Mantra še vedno drži, ravno samo ta 2 cepljena od 22 sta lep dokaz. Nihče nikoli ni rekel, da je cepivo 100%

2. Danska odpira vse pod pogojem PCT. Torej nič takega, kar ne bi imeli že pri nas.

Odgovor na objavo uporabnika
Bistra190, 27.08.2021 ob 22:42

Ne ljubi se mi nakladat v prejšnji temi, ker že nabijate, da ni več čitljivo.  Znalce cepilce prosim za razlago današnjih novic v Dnevniku:

1. Na intenzivni se zdravita tudi dva cepljena. A potem pada za zdaj zadnja mantra – da cepljenje obvaruje pred težjim potekom?

2. Danska je trenutno na evropskem zemljevidu temno rdeča, se pravi z enim najvišjih porastov v Evropi. Danes odpravlja vse ukrepe, kot da zaradi visoke precepljenosti.

Pa tukaj ni nobene logike več. Kako gre vse to skupaj? Res me zanimaji vaše razlage.

Razlag za take idiote ni, ker nočete razumeti (ali ne zmorete) – pravzaprav ni pomembno, ker v obeh primerih delate škodo tako samim sebi kot tudi preostalim, ki zaradi vas ne morejo normalno zaživeti.  Pomembno je, da dan za dnem napadate po forumih in želite svoje neumnosti vcepiti v glavo vsem, ki niso podlegli teorijam zarot in so zmožni samostojno razmišljati na podlagi znanosti.

To je to.  Ampak ti, idiot, tega zapisa seveda ne boš razumel in tega tudi ne pričakujem – izpolnili ste vsa najbolj črna predvidevanja, ki dokazujejo, da ste sramota za razviti svet in niste nič drugega kot en usran, primitiven, neumen in klošarski Balkan, hehehe.

Odgovor na objavo uporabnika
Grenivka422, 27.08.2021 ob 22:49

Zadeve okrog covid natega ne spremljam več. Tu pa tam preletim samo naslove. Sicer pa tudi mene zanima, kako se bodo izvili ven iz tolikih laži. Tudi na svetovni ravni, ker stvari ornk uhajajo izpod nadzora. Tole s cepivi je pa finale vsega.

To je šele začetek ne finale v tem je poanta zakaj se morajo ljudje zbuditi do samega fundamenta.

Odgovor na objavo uporabnika
Bistra190, 27.08.2021 ob 23:14

Šter pa malo prej na 25 zvečer: večina letalskih prevoznikov poleg potrdila o cepljenju zahteva še negativni test. Po tleh se rolam.

 

A res? :))) Dobro jim gre. Vse bi razumela, če bi šlo res za preiskušeno cepivo za skupno dobro, a je toliko neskladij v njihovih izjavah in v statistiki, da kmalu ne bodo več mogli sledit svojim lažem.

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin466, 27.08.2021 ob 23:28

To je šele začetek ne finale v tem je poanta zakaj se morajo ljudje zbuditi do samega fundamenta.

Jp.

Odgovor na objavo uporabnika
Tisti ki so pismeni vedo, 27.08.2021 ob 22:48

Pismeni znajo prebrati in sklepati. Nikjer nikoli ni bila trditev, da je cepivo 100% učinkovito in to je potrebno vzeti v zakup.

Ima pa NIJZ tak fin graf, ki ti lahko pove kakšno stvar, če ga pogledaš in si pismen(a).

https://www.nijz.si/sl/dnevno-spremljanje-okuzb-s-sars-cov-2-covid-19

Še čelade za moped morajo vse imeti A test in biti brezhibne in zagotavljati to, kar čelada mora zagotavljati.

Tukaj je pa kar ah ni pač sto posto. Jah sej sto posto tud ni da se boš okužu.

Kje pa je pametnjakovič,ki je sto posto da pa se bo ves folk okužu? Od kod mu to? Če je tok pameten da ve da se bo sto posto folk okužil potem pa naj še cepiv naredi, ki  je sto posto bla bla.

Kakšno cepivo gnusi gnusni. Vsaj nekateri vas berejo kako ste pokvarjeni in brezdušni.

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin466, 27.08.2021 ob 23:38

Še čelade za moped morajo vse imeti A test in biti brezhibne in zagotavljati to, kar čelada mora zagotavljati.

Tukaj je pa kar ah ni pač sto posto. Jah sej sto posto tud ni da se boš okužu.

Kje pa je pametnjakovič,ki je sto posto da pa se bo ves folk okužu? Od kod mu to? Če je tok pameten da ve da se bo sto posto folk okužil potem pa naj še cepiv naredi, ki  je sto posto bla bla.

Kakšno cepivo gnusi gnusni. Vsaj nekateri vas berejo kako ste pokvarjeni in brezdušni.

Kakor rečeno, pismeni preberejo in vedo kaj besede pomenijo in ne dodajajo zraven svojih interpretacij. Ne vem od kje tebi podatek, da se boš sto posto okužil, tega ni rekel noben. Smešiš se s svojimi izpadi.

New Report

Close