Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Cepljenje otrok

Cepljenje otrok

Otroke je treba obvezno cepiti ravno zato, ker se okuzijo, a ne zbolijo, ampak trosijo ogromne kolicine virusa okrog, tudi sovrstnikom starejsim in bolehnim, njim pa seveda, ni nic. Tudi otroci naj bodo solidarni s skupnostjo, ce zelimo ustaviti nepotrebne smrti.

Ti kar pocepi svoje, mojih ne bodo nikoli. Po vseh stranskih učinkih od teh cepiv je zadnja stvar v mojem življenju cepljenje.

Poznam preveč ljudi, ki so imeli zelo hude stranske ucinke cepiv, prijateljico so komaj rešili zaradi pljučne embolije in vi debili mislite, da bom dala usmrtit svoje otroke?

Odgovor na objavo uporabnika
Debil na kubik, 02.07.2021 ob 11:22

Ti kar pocepi svoje, mojih ne bodo nikoli. Po vseh stranskih učinkih od teh cepiv je zadnja stvar v mojem življenju cepljenje.

Poznam preveč ljudi, ki so imeli zelo hude stranske ucinke cepiv, prijateljico so komaj rešili zaradi pljučne embolije in vi debili mislite, da bom dala usmrtit svoje otroke?

Ampak, otroci menda z lahkoto prenesejo cepljenje.!!S tem, da so cepljeni, pa zmanjsajo kolicino virusa, ki ga v primeru da so okuzeni, trosijo v svojo okolico in tako bistveno pripomorejo k zmanjsanju mrtvih zaradi covid!!

Otroci so menda super prnaslci, ne zbolijo, ne testira se jih, ampak oni v primeru pkuzenosti, v okolico trosijo enormne kolicine virusa(prebrano na zdravniskem portalo), tako, da bi moralo biti cepljenje za otroke obvezno, pa bi se zmanjsala prisotnost Covida v druzbi.

 

Tudi jaz nebom dala cepit otroka tudi sama nisem….

Proti cepljenju svojih otrok pa se mislim boriti do konca.

    Zakaj bi morali biti solidarni, če bodo ogrožene kategorije itak cepljene in s tem zaščitene pred hujšo obliko bolezni iz smrti? Otroci bodo morali biti še kako solidarni, ko bo razmerje zaposlenih vs upokojencev 1:1 in bodo morali polovico plače odstopiti penzionistom. Raje jih pazimo, da ne bo zaradi morebitnih dolgoročnih stranskih učinkov cepiv to razmerje še manj ugodno.

Odgovor na objavo uporabnika
Za nič na svetu, 02.07.2021 ob 13:36

Proti cepljenju svojih otrok pa se mislim boriti do konca.

    Zakaj bi morali biti solidarni, če bodo ogrožene kategorije itak cepljene in s tem zaščitene pred hujšo obliko bolezni iz smrti? Otroci bodo morali biti še kako solidarni, ko bo razmerje zaposlenih vs upokojencev 1:1 in bodo morali polovico plače odstopiti penzionistom. Raje jih pazimo, da ne bo zaradi morebitnih dolgoročnih stranskih učinkov cepiv to razmerje še manj ugodno.

Torej naj se cepijo vsi drugi, ki niso taki prenasalci, in naj zato zaradi covid nepotrebno umre veliko ljudi, ker otrokom kot enakopravnim clanom druzbe ni treba biti solidsren?

Ampak, a ti ves, da so zdajle z tvojimi otroki solidarni prav vsi, ki sedajle delajo in odvajajo prispevke in bodo v penziji, pa tudi tisti, ki so ze v penziji so odvajali prispevke zate ko si bila otrok. ☹️

 

Aja otroci,naj bi plačali ceno za plandemijo? Izstavite račun Ameriki, Angliji, in Kitajski, ki so vse skupaj zrežirali. Virus je prišel, iz laboratorija v Oxfordu.

New Report

Close